громадянський рух

У КМДА ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020»

Круглий стіл «Сім’я та діти: київська стратегія 2020» відбувся 19 грудня у Київській міській державній адміністрації. Захід був присвячений захисту інтересів інституції сім’ї, дитинства, батьківства, материнства на території міста Київ.

До участі у заході запрошено органи влади та органи місцевого самоврядування, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, в тому числі дитячих і молодіжних організацій.

Круглий стіл відкрив та модерував Голова Руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук. Він зауважив, що метою заходу є консолідація зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики. Спікер наголосив, що сімейна тематика має стати наскрізним елементом ключовим фактором діяльності столичної влади.

Участь у круглому столі взяв радник київського міського Голови – Ігор Луценко. Він доповів про те, що сім’я має бути на порядку денному на всіх рівнях влади. «Киів – це зразок для інших міст України. Що сьогодні є в Києві, завтра буде в регіонах. Саме тому величезна кількість київських міських ресурсів має витрачатися на суспільно-корисні речі. Саме сім’я – це те, що об’єднує всіх громадян», – зауважив Ігор Луценко.

Серед спікерів була Олена Гонтаренко – завідувач відділу сімейної політики Служби у справах дітей та сім’ї КМДА. Вона презентувала роботу Служби за поточний рік, а також надала аналітичні данні щодо діяльності в контексті підтримки батьківства та дитинства у місті Київ. Вона наголосила, що розвиток дитини не може розглядатися поза сім’єю.

Сергій Цвєтков, виконавчий директор «Міжнародного центру батьківства» наголосив про важливість батька в розвитку дитини та необхідності створення тандему між інститутом сім’ї та державою. Він презентував план розвитку відповідального батьківства. Спікер зауважив: «Філософія відповідального батьківства – це щось важливе та надзвичайно цінне. Відповідальне батьківство дорівнює відповідальна держава».

Серед  учасників заходу був Роман Голованов, голова «Лабораторії Дитинства». Роман зазначив, що нажаль, в Україні культури свідомого батьківства немає і саме це є причиною багатьох суспільних патологій. «Для того, щоб жити в успішній та розвинутій країні нам, перш за все, треба боротися за власні сім’ї, за дітей. Необхідно докладати зусиль для розвитку здорових та якісних відносин. Тому ми, як активна громадськість, рухаємось до того, щоб співпрацювати із органами державної влади», – зазначив доповідач.

Слово взяла Коцеба Тетяна, голова правління ГО «Федерації жінок за мир у всьому світі». Вона – мати 5 дітей, 12 років займається громадською діяльність. Тетяна обурюється тим, що зараз її діти не можуть вільно висловлювати думку стосовно повноцінної сім’ї, де є тато і мама, чоловік та жінка. Вона зауважила, що саме від любові чоловіка та жінки народжуються справжні сім’ї та зростають психологічно здорові діти. «Я займаюсь активною громадською діяльністю саме тому, що я хочу мати внуків природним шляхом», – підкреслила Тетяна Коцеба.

До обговорення долучилася Марія Єршова, голова ГО «Варта життя», сертифікований тренер зі статевого виховання. Вона зауважила про підміну понять між «сексуальним вихованням» та «статевим вихованням». Наголосила на необхідності викладання саме статевого виховання у навчальних закладах та формувати у дітей правильні орієнтири, що є запорукою їх розвитку.

Слово взяв Віталій Віноградов, представник ГС «Всеукраїнський собор» у громадській раді Мінітерства культури, молоді і спорту. Він висвітлив перспективи та загрози розвитку молодіжної політики. Проаналізував позитивні та негативні моменти проекту «Стратегії розвитку молодіжної політики», розробленого відповідним міністерством.

До заходу долучився Юрій Сиротюк, депутат Київської міської ради. Він зауважив, що обов’язок депутатів всіх рівнів  – представляти нормальні здорові інтереси і відстежувати негативні прояви й їх уникати. «Я готовий підтримати та лобіювати програму розвитку сім’ї та відповідального батьківства на рівні міста. Нам треба завойовувати українців нашим – традиційними правильними позитивними цінностями», – зазначив депутат.

Підсумком круглого столу стало ухвалення Резолюції.  Документ підтримали всі учасники заходу.

«БИТВА ЗА ПРИРОДУ». ШОКУЮЧИЙ ФІЛЬМ ПРО КОНЦЕПЦІЮ ГЕНДЕРУ
29.01.2020

Рух «Всі разом!» презентує документальний фільм «Битва за природу». Він присвячений фундаментальному аналізу концепції гендеру. Експертами виступають авторитетні науковці – кандидати і доктори наук.

У Києві відбувся стратегічний форум лідерів руху «Всі разом!»
27.01.2020

25 січня у Києві відбувся християнський громадянський форум «Всі разом!». Це щорічний з’їзд лідерів організації – для підсумовування року попереднього і планування року нового. Подія зібрала близько 100 учасників: керівники місцевих оргкомітетів фестивалів «Всі разом – за сім’ю!», громадські лідери, місцеві депутати, церковні служителі.

Про статеве виховання — для сотень старшокласників Хуста
23.01.2020

20-21 січня у Хусті, що на Закарпатті, пройшов семінар на тему «Статеве виховання учнів і проблематика ЛГБТ». Організувало подію Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради за підтримки міського голови Володимира Кащука.

Понад 300 народних депутатів об’єдналися задля захисту інституту сім’ї
18.01.2020

17 січня 2020 року у Верховній Раді України ІХ скликання було створено міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина». Членами першого у 2020 році міжфракційного депутатського обєднання стали понад 300 народних депутатів України. Співголовами було обрано Святослава Юраша («Слуга народу»), Олега Волошина (ОПЗЖ), Сергія Таруту («Батьківщина»), Михайла Бондара («Європейська солідарність»), Ірину Констанкевич («За майбутнє»), Олександра Ковальова…

Рух «Всі разом!» змінює свій візуальний стиль
28.12.2019

Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» у нове десятиліття входить у новому візуальному стилі. Оновлене зображення логотипу, шрифтове написання і основні кольори.

У КМДА ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020»
20.12.2019

Круглий стіл «Сім’я та діти: київська стратегія 2020» відбувся 19 грудня у Київській міській державній адміністрації. Захід був присвячений захисту інтересів інституції сім’ї, дитинства, батьківства, материнства на території міста Київ. До участі у заході запрошено органи влади та органи місцевого самоврядування, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, в тому числі дитячих і молодіжних організацій. Круглий стіл…

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020»
20.12.2019

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020» (м. Київ, 19 грудня 2019 р.)   Ми, учасники круглого столу, дійшли згоди, що Київська стратегія розвитку та підтримки інституту сім’ї повинна відповідати конституційному принципу відповідальності перед Богом, нинішнім та прийдешніми поколіннями, а також будуватися на засадах суспільної моралі та традиційних для України християнських цінностях.

Що не так у Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030 року?
29.11.2019

Міністерство культури, молоді та спорту презентувало для обговорення проект Стратегії розвитку молодіжної політики України до 2030 року (далі – Стратегія). Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» зробила експертний аналіз документу. Також Рух надіслав Міністерству свої зауваження та пропозиції щодо державної стратегії у сфері розвитку молодіжної політики. Разом із тим, маємо констатувати, що проект Стратегії містить…

Чому проект Закону № 0931 щодо протидії дискримінації загрожує основоположним правам людини
13.11.2019

Експертний коментар Громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!»

ДОРОЖНЯ КАРТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ В СІМЕЙНІЙ ПОЛІТИЦІ, ОСВІТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІЙ БЕЗПЕЦІ
07.10.2019

З огляду на нерозривний зв’язок з історико-культурним надбанням і національною християнською традицією, з метою збереження української самобутності та формуванням вільного, демократичного, висококультурного та морального суспільства в Україні, необхідним є забезпечення на законодавчому рівні охорони та захисту духовних, моральних і культурних цінностей українського народу, серед яких людина як найвища соціальна цінність, її честь та гідність, сім’я,…

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

Знам'янка, 18 травня, сімейний фестиваль