громадянський рух

У ДНІПРІ ВПЕРШЕ ВІДБУВСЯ ГЛОБАЛЬНИЙ ЛІДЕРСЬКИЙ САМІТ

Понад 330 учасників з Дніпра та регіону, відвідали найбільшу в світі християнську подію в сфері лідерства – Глобальний Лідерський Саміт. 8 промов від найавторитетніших спікерів світового рівня, вплив яких приніс надію та зміни цілим містам. Подія практично спорядила церковних служителів, лідерів і управлінців інструментами творення змін і нових трансформацій.


27 лютого Дніпро перетворився в епіцентр концентрації найкращих лідерів регіону. Бізнесмени, громадські діячі, політики, очільники християнських конфесій та церков, науковці, журналісти, студенти – всі вони стали учасниками першого Глобального Лідерського Саміту в своєму місті. Захід відбувся в Культурно-діловому центрі «Менора». Затишна зала не вмістила всіх охочих відвідати Саміт. Організаторам прийшлося доставляти стільці для комфортного розміщення учасників.

Понад 330 учасників ГЛС у Дніпрі разом опановували мистецтво лідера, який впливає. Збагачувалися унікальним лідерським баченням, натхненням та практичними навичками досягнення нової ефективності. Переймали досвід у видатних лідерів з різних сфер та секторів бізнесу, служіння та громадської активності.

7 авторитетних і відомих у всьому світі промовців виступили на ГЛС у Дніпрі. Серед них у форматі відеозвернення: Крейґ Ґрошел – старший пастор популярної інноваційної церкви Life.Church, Ліз Бохеннон – співзасновниця компанії Sseko Designs – модного бренду, який створено для розвитку лідерських і освітніх можливостей для жінок в усьому світі, Джіа Джіанг – автор бестселерів, блогер, підприємець, Беар Гріллз – мандрівник, письменник, телеведучий, Девон Франклін – президент Franklin Entertainment, відомий продюсер, автор бестселерів. А у форматі живих виступів: Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, президент Асоціації “Новомедіа” та Олег Василевський – генеральний директор JAMM. Кожний виступ розкривав інструменти управління змінами, мистецтва ведення перемовин, відповідав на питання – як зустрічати виклики і формувати імунітет до відмов. Говорили також про цінності та характер у лідерстві, тощо.

Серед особливих гостей ГЛС у Дніпрі організатори відзначають чисельне представництво пасторів церков та єпископів християнських конфесій. Всі вони брали участь у навчанні разом зі своїми служительськими командами. Ранкову сесію ГЛС відкрив пастор Дніпровської християнської церкви Максим Бєлоусов.


Він звернувся з вітальним словом до учасників Саміту та звершив молитву про благословіння на навчання. Наприкінці сесійного дня, до слова був запрошений пастор церкви «Пробудження» Геннадій Гвоздецький, який подякував організаторам за підготовку та проведення ГЛС у Дніпрі та завершив Саміт спільною молитвою.

Яскраве музичне супроводження Саміту забепечила група прославлення Дніпровської християнської церкви.

Нагадаємо, понад 130 країн та 440 000 учасників у всьому світі беруть участь у Глобальному Лідерському Саміті.  Щороку ця подія відбувається у Києві, Одесі, та Харкові. А у 2020 році вперше відбувся у Дніпрі. Це унікальна платформа, де концентрується найкращий лідерський контент, який споряджує лідерів і управлінців для досягнення нової ефективності.

ФОТОЗВІТ З САМІТУ ТУТ

РОЗПОЧАЛИСЯ ЗЙОМКИ ПЕРШИХ ВИПУСКІВ ПЕРЕДАЧІ “КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ”
03.04.2020

3 квітня розгорнула свою роботу телестудія Кабінету експертів руху “Всі разом!”. Розпочалися зйомки перших двох випусків одноіменної телепередачі. В якості експертів були запрошені авторитетні громадські діячі та профільні експерти. Після дуже тривалого обговорення і протестів вночі 31 березня Верховна Рада України проголосувала закон, який після 20-річного мораторію вперше дозволяє обмежений продаж землі сільгосп призначення. Тому…

ДОЛУЧАЙСЯ ДО ОНЛАЙН ФЛЕШМОБУ #ВсіРазомЗаНародження
25.03.2020

  Громадський рух «Всі разом!» та міжнародний рух #ЗаНародження ініціюють онлайн флешмоб на захист ненароджених дітей. Приєднуйся! Як долучитися до флешмобу? Це займе 2 хвилини вашого часу, а результатом буде врятоване людське життя!

ОНОВЛЕНО РОЗДІЛ САЙТУ «ВСІ РАЗОМ!» ПРО МІСЦЕВІ РАДИ
23.03.2020

Розділ «МІСЦЕВІ РАДИ НА ЗАХИСТ СІМ’Ї І СВОБОДИ» сайту «Всі разом!» доповнено важливою інформацією. На головній сторінці розділу РАДИ оновлено дані щодо кількості рад, які ухвалили Рішення про захист інституції сім’ї. Також створено кнопки для переходу на сторінки із описом та можливістю завантаження двох нових проектів Рішень: про ведення щорічного сімейного фестивалю та про інформаційно-просвітницькі…

Рух «Всі разом!» пропонує місцевим радам два нових рішення щодо сім’ї
20.03.2020

У контексті загроз, що постають перед українським суспільством, вкрай важливо працювати на зміцнення інституту сім’ї в Україні. Згідно з Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами, держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її розвитку та захисту. Інструментом такого захисту є також рішення, ухвалені депутатами місцевих рад всіх рівнів. Рух «Всі разом!» пропонує місцевим…

В РЕЖИМІ ВІДЕО-КОНФЕРЕНЦІЇ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КАБІНЕТУ ЕКСПЕРТІВ
19.03.2020

19 березня відбулося чергове засідання Кабінету експертів. Враховуючи обмежувальні заходи, які були введені Кабінетом міністрів в рамках загальнонаціонального карантину  – було прийнято рішення провести засідання в режимі онлайн-конференції. Руслан Кухарчук, голова руху “Всі разом!” відкрив чергове засідання Кабінету експертів. Він зазначив, що суспільство переживає особливенаруження, пов’язане із попереджувальними заходами уряду проти поширення коронавірусу в Україні….

ОДЕСА ВТРЕТЄ ЗУСТРІЛА ГЛОБАЛЬНИЙ ЛІДЕРСЬКИЙ САМІТ
17.03.2020

13 березня в Одесі відбувся Глобальний Лідерський Саміт. Подія об’єднала різні християнські церкви та служителів з Одеси, Миколаєва, Києва та Черкас. Учасники навчалися лідерству у найкращих спікерів та експертів. Здобували знання необхідні для ефективного управління та результативної  роботи в команді.  

Відкритий ринок землі: як тепер жити і працювати
31.03.2020

До 2021 року – часу офіційного відкриття ринку землі в Україні, державі потрібен земельний карантин. Держави будуть перебудовувати свої економічно-політичні системи після коронавірусу. У чому він полягає? Це перехідний період, який має виконати функції освіти, планування та безпеки.

Володимир Медведєв, доктор медичних наук: «Стать прошита на генетичному рівні, а тому не може бути змінена»
25.03.2020

Експерти руху «Всі разом!» аналізують проблематику гендеру і похідних від цього терміну понять. У цьому процесі підготовлено серію інтерв’ю з профільними спеціалістами з галузей медицини, психології, педагогіки, філософії, сексології та юриспруденції. Представляємо Володимира Медведєва. Він – доктор медичних наук, нейрохірург, лауреат премії імені Олександра Богомольця у галузі фізіології та патофізіології НАН України, доцент, співавтор 187-ми наукових…

Святослава Федорець, сімейний психолог, сексолог: «Гендерно нейтральне виховання порушує здоровий розвиток дитини»
17.03.2020

Експерти руху «Всі разом!» аналізують проблематику гендеру і похідних від цього терміну понять. У цьому процесі підготовлено серію інтерв’ю з профільними спеціалістами з галузей медицини, психології, педагогіки, філософії, сексології та юриспруденції. Представляємо Святославу Федорець. Вона – член Асоціації сексологів та сексотерапевтів України. Займається впровадженням статевого виховання. Закінчила з відзнакою магістратуру психологічного факультету Київський університет імені…

Михайло Шевченко, директор інституту сексології та сексуального здоров’я: «Гендер – це маркетинговий хід політичних угрупувань»
10.03.2020

Експерти руху «Всі разом!» аналізують проблематику гендеру і похідних від цього терміну понять. У цьому процесі підготовлено серію інтерв’ю з профільними спеціалістами з галузей медицини, психології, педагогіки, філософії, сексології та юриспруденції. Представляємо Михайла Шевченка, виконавчого директора Національного інституту сексології та сексуального здоров’я, координатора Української Школи сексології. Займається сексологією та психотерапевтичною практикою. Тренер з сексуальної та…

Олена Львова, кандидат юридичних наук: «Гендерна концепція суперечить самій природі права»
04.03.2020

Експерти руху «Всі разом!» аналізують проблематику гендеру і похідних від цього терміну понять. У цьому процесі підготовлено серію інтерв’ю з профільними спеціалістами з галузей медицини, психології, педагогіки, філософії, сексології та юриспруденції. Представляємо Олену Львову. Вона – кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України, доцент кафедри публічного права…

Олеся Горгота, кандидат філософських наук: «Гендерна ідеологія походить від комуністичного руху»
25.02.2020

Експерти руху «Всі разом!» аналізують проблематику гендеру і похідних від цього терміну понять. У цьому процесі підготовлено серію інтерв’ю з профільними спеціалістами з галузей медицини, психології, педагогіки, філософії, сексології та юриспруденції. Представляємо Олесю Горготу. Вона – кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи. Закінчила філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Там само у 2007…

Ігор Плохой говорить про масштабування сімейного руху в Україні