громадянський рух

КОНКУРС ПРОЕКТІВ НА СІМЕЙНУ ТЕМАТИКУ – АНАЛІЗ ПРОПОЗИЦІЙ

Про проведення конкурсу проектів щодо організації вуличних сімейних заходів було оголошено 01 лютого на Форумі лідерів Руху «Всі разом!» у Києві. За підсумками будуть обрані 5 міст, які отримають 60 тисяч гривень на реалізацію проекту. Всі бажаючи мали можливість подати свої пропозиції до 25 березня включно.

Пріоритетним завданням конкурсу проектів є якісна організація вуличних заходів на сімейну тематику. Головною метою таких дійств є популяризація сімейних цінностей, демонстрація краси подружжя та розуміння важливості батьківства, материнства і дитинства,  підтримка споріднених зв’язків між поколіннями.

Для того, щоб взяти участь у проекті конкурсантам було необхідно заповнити реєстраційну  форму, зазначивши назву проекту, контакти відповідальної особи, найменування учасників організаційного комітету, дату та місто проведення, вказати основні статті розходів, що необхідні для реалізації заходу. Конкурсні пропозиції мали відповідати певним критеріям:

 • назва повинна містити словосполучення «Всі разом – за сім’ю!»;
 • творчий підхід організаторів, оригінальність ідеї, WOW-ефект;
 • залучення в організаційний комітет максимальної кількості громадських організацій та церков/релігійних організацій;
 • розмір власного внеску не менше 10 000 гривень;
 • населений пункт має статус міста.

При цьому пропозиції щодо організації заходів у Києві розглянуті не були, тому що Рух «Всі разом!» має власний проект – фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» на Хрещатику 01-02 червня.

Другий етап конкурсу стартував 26 березня одразу після завершення подання конкурсних пропозицій. Було допущено 26 конкурсантів, які вчасно подали заявки та дотримались заявлених критеріїв. Всі пропозиції ретельно вивчались та аналізувались конкурсною комісією. Серед них найактивнішими виявились міста Львів, Дніпро, Біла Церква, Кривий Ріг, які подали по кілька заявок від різних організацій.

Всі отримані конкурсні заявки були розподілені за наступними критеріями:

 • кількість залучених громадських організацій та церков;
 • сімейний вуличний захід організовується вперше;
 • оригінальність ідеї та творчий підхід;
 • орієнтовна кількість відвідувачів.

Згідно поданих проектів найбільшу кількість громадських організацій і церков залучають наступні міста:

 • Львів вказав 39 церков та 3 громадські організації;
 • Вінниця працює з 12 організаціями;
 • Кременчук та місто Миколаївка Донецькій області  заявили про 11 злучених установ.

 

Вперше сімейний вуличний захід планують організувати у трьох містах:

 • Мерефа, Харківська область;
 • Лисичанськ, Луганська область;
 • Миколаївка, Донецка область.

Творчий підхід та креативність продемонстрували:

 • Кропивницький із пропозицією організації вуличних сімейних танців в стилі сальса та бачата;
 • Кривий Ріг запропонував організувати кімнату жахів лібералізму;
 • Львів планує зробити найбільшу живу карту України та встановити Національний рекорд (понад 1200 учасників);
 • Лисичанськ (Луганська область) хоче організувати вечірній кіносеанс під відкритим небом «Родинне коло»;
 • у місті Мерефа Харківської області є ідея щодо проведення конкурсу «Перегони у підгузках» серед малюків, де обов’язково бере участь вся сім’я;
 • Запоріжжя запропонували таку назву: «ПриЄднуйся і YOU, ВСІ РАЗОМ – ЗА СІМ’Ю!».

На масовості заходу акцентували такі міста:

 • Біла Церква – 15000 осіб;
 • Рівне – 10000 осіб;
 • Смт Брусілов, Житомирська область – 3000 осіб;
 • Чернівці – 1500 осіб.

Однією з вимог є наявність власного внеску не менше за 10 тисяч гривень, при цьому деякі міста заявили про значно вищу сумму коштів, які планують залучити:

 • Біла Церква заявила про залучення власних коштів 33 тисячі,
 • Львів – 44 тисячі,
 • Кривий Ріг – 120 тисяч,
 • Дніпро – понад 200 тисяч.

Пропозиції надсилали організації з таких областей:

 • південна: Миколаївська (Миколаїв);
 • північна: Сумська (Суми), Чернігівська (Чернігів)
 • центральна частина: Київська (Біла Церква), Житомирська (Житомир, Новоград-Волинський);
 • західна: Івано-Франківська (Івано-Франківськ), Чернівецька (Чернівці), Рівненська (Рівне);
 • східна: Донецька (Миколаївка), Луганська (Лисичанськ, Сєверодонецьк), Дніпропетровська (Дніпро), Запорізька (Запоріжжя).

Проведення третього етапу конкурсу заплановано 05 квітня. Будуть обрані 5 кращих пропозицій, організатори яких отримають фінансову підтримку на їх реалізацію.

 

Цікаві факти про сезон вуличних заходів на сімейну тематику у 2019-му році 
06.11.2019

Вуличні сімейні заходи в 2019 році відзначилися особливою творчістю та професійним підходом організаторів. Саме це сприяло збільшенню кількості учасників майже вдвічі порівняно з минулим роком. Офіс руху “Всі разом!” відібрав цікаві і нетипові деталі з різних населених пунктів…  Хмільник (Вінницька обл). Організували квест, щоб учасники пройшли усі локації, а родзинкою свята стало плавання на байдарках….

Суд визнав право місцевих рад захищати інститут сім’ї в Україні
05.11.2019

Активісти руху ЛГБТ здійснили спробу через суд анулювати Звернення щодо захисту інституту сім’ї, яке ухвалила Київська обласна рада.  Після розгляду матеріалів справи та надання правової оцінки, суд відмовив у позові.

Марафон вуличних сімейних заходів по Україні 2019: 63 міста і 270 тисяч учасників
31.10.2019

Україна продовжує бити європейський рекорд по згуртованості руху за родинні цінності. Цьогоріч за сезон весна-літо пройшло 69 вуличних фестивалів за сім’ю у 63 містах України. Рух “Всі разом – за сім’ю!” охопив кожну область країни. Детальніше на спеціальному сайті-огляді: www.vsirazom.ua/family2019ua Тенденція по організації та проведенні маршів, концертів, фестивалів у підтримку та поширення родинних цінностей уже…

Презентовано унікальний ресурс з оглядом вуличних сімейних заходів у 2019 році
28.10.2019

Рух “Всі разом!” створив спеціальний ресурс, де зібрана уся інформація про марафон вуличних сімейних фестивалів та маршів цього року. Формат інтерактивної карти на сайті дозволяє легко знайти своє місто в області та переглянути статистику учасників кожного регіону.  Лендинг має просту, але символічну адресу:   www.vsirazom.ua/family2019ua   Там є фото, відео та текстові репортажі з вуличних подій. А…

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ РЕЗИДЕНТІВ КАБІНЕТУ ЕКСПЕРТІВ З НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ
11.10.2019

9 та 10 жовтня відбулися зустрічі резидентів Кабінету експертів руху “Всі разом!” з депутатами Верховної Ради України. У зустрічах взяли участь Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, Елеонора Дібрівна – юрист руху “Всі разом!” і Віталій Виноградов – член правління руху “Всі разом!”.

РЕЗИДЕНТИ КАБІНЕТУ ЕКСПЕРТІВ ЗУСТРІЛИСЯ З МІНІСТРОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
09.10.2019

8 жовтня, відбулася зустріч резидентів “Кабінету експертів” з новим Міністром охорони здоров’я Зоряною Скалецькою у приймальній Міністра. У зустрічі взяли участь Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, Елеонора Дібрівна – юрист руху “Всі разом!” і Сергій Убогов – доктор фармацевтичних наук. Предметом обговорення стала презентація ресурсів і можливостей Кабінету експертів для аналізу, прогнозу та…

Чому проект Закону № 0931 щодо протидії дискримінації загрожує основоположним правам людини
13.11.2019

Експертний коментар Громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!»

ДОРОЖНЯ КАРТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ В СІМЕЙНІЙ ПОЛІТИЦІ, ОСВІТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІЙ БЕЗПЕЦІ
07.10.2019

З огляду на нерозривний зв’язок з історико-культурним надбанням і національною християнською традицією, з метою збереження української самобутності та формуванням вільного, демократичного, висококультурного та морального суспільства в Україні, необхідним є забезпечення на законодавчому рівні охорони та захисту духовних, моральних і культурних цінностей українського народу, серед яких людина як найвища соціальна цінність, її честь та гідність, сім’я,…

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

ПРО ДЕНЬ БАТЬКА І ВИШИВАНКУ або що не так з “офіційним” святкуванням Дня батька в Україні
16.05.2019

Не кажи “гоп”… Після 8 травня, відколи з’явилась інформація про підписання Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом акту про офіційне святкування Дня батька, багато хто заходився вітати один одного з офіційним впровадженням Дня батька в Україні, але — не я. Чому, запитаєте ви? Кому ж як не тобі та Олександру Марченко, першим слід було це зробити? Хіба не…

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДВОХ КАНДИДАТІВ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
09.04.2019

Кандидатам на пост Президента України Порошенку Петру Олексійовичу Зеленському Володимиру Олександровичу   Цим листом Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» інформує про наявність потужного сімейного руху в Україні. Адже абсолютною цінністю українського народу є сім’я. Українці прагнуть боронити сімейні цінності. В останні кілька років відбувається надзвичайне масштабування сімейного руху в нашій країні. Лише у 2018…

Oops, something went wrong.