громадянський рух

КОНКУРС ПРОЕКТІВ НА СІМЕЙНУ ТЕМАТИКУ – АНАЛІЗ ПРОПОЗИЦІЙ

Про проведення конкурсу проектів щодо організації вуличних сімейних заходів було оголошено 01 лютого на Форумі лідерів Руху «Всі разом!» у Києві. За підсумками будуть обрані 5 міст, які отримають 60 тисяч гривень на реалізацію проекту. Всі бажаючи мали можливість подати свої пропозиції до 25 березня включно.

Пріоритетним завданням конкурсу проектів є якісна організація вуличних заходів на сімейну тематику. Головною метою таких дійств є популяризація сімейних цінностей, демонстрація краси подружжя та розуміння важливості батьківства, материнства і дитинства,  підтримка споріднених зв’язків між поколіннями.

Для того, щоб взяти участь у проекті конкурсантам було необхідно заповнити реєстраційну  форму, зазначивши назву проекту, контакти відповідальної особи, найменування учасників організаційного комітету, дату та місто проведення, вказати основні статті розходів, що необхідні для реалізації заходу. Конкурсні пропозиції мали відповідати певним критеріям:

 • назва повинна містити словосполучення «Всі разом – за сім’ю!»;
 • творчий підхід організаторів, оригінальність ідеї, WOW-ефект;
 • залучення в організаційний комітет максимальної кількості громадських організацій та церков/релігійних організацій;
 • розмір власного внеску не менше 10 000 гривень;
 • населений пункт має статус міста.

При цьому пропозиції щодо організації заходів у Києві розглянуті не були, тому що Рух «Всі разом!» має власний проект – фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» на Хрещатику 01-02 червня.

Другий етап конкурсу стартував 26 березня одразу після завершення подання конкурсних пропозицій. Було допущено 26 конкурсантів, які вчасно подали заявки та дотримались заявлених критеріїв. Всі пропозиції ретельно вивчались та аналізувались конкурсною комісією. Серед них найактивнішими виявились міста Львів, Дніпро, Біла Церква, Кривий Ріг, які подали по кілька заявок від різних організацій.

Всі отримані конкурсні заявки були розподілені за наступними критеріями:

 • кількість залучених громадських організацій та церков;
 • сімейний вуличний захід організовується вперше;
 • оригінальність ідеї та творчий підхід;
 • орієнтовна кількість відвідувачів.

Згідно поданих проектів найбільшу кількість громадських організацій і церков залучають наступні міста:

 • Львів вказав 39 церков та 3 громадські організації;
 • Вінниця працює з 12 організаціями;
 • Кременчук та місто Миколаївка Донецькій області  заявили про 11 злучених установ.

 

Вперше сімейний вуличний захід планують організувати у трьох містах:

 • Мерефа, Харківська область;
 • Лисичанськ, Луганська область;
 • Миколаївка, Донецка область.

Творчий підхід та креативність продемонстрували:

 • Кропивницький із пропозицією організації вуличних сімейних танців в стилі сальса та бачата;
 • Кривий Ріг запропонував організувати кімнату жахів лібералізму;
 • Львів планує зробити найбільшу живу карту України та встановити Національний рекорд (понад 1200 учасників);
 • Лисичанськ (Луганська область) хоче організувати вечірній кіносеанс під відкритим небом «Родинне коло»;
 • у місті Мерефа Харківської області є ідея щодо проведення конкурсу «Перегони у підгузках» серед малюків, де обов’язково бере участь вся сім’я;
 • Запоріжжя запропонували таку назву: «ПриЄднуйся і YOU, ВСІ РАЗОМ – ЗА СІМ’Ю!».

На масовості заходу акцентували такі міста:

 • Біла Церква – 15000 осіб;
 • Рівне – 10000 осіб;
 • Смт Брусілов, Житомирська область – 3000 осіб;
 • Чернівці – 1500 осіб.

Однією з вимог є наявність власного внеску не менше за 10 тисяч гривень, при цьому деякі міста заявили про значно вищу сумму коштів, які планують залучити:

 • Біла Церква заявила про залучення власних коштів 33 тисячі,
 • Львів – 44 тисячі,
 • Кривий Ріг – 120 тисяч,
 • Дніпро – понад 200 тисяч.

Пропозиції надсилали організації з таких областей:

 • південна: Миколаївська (Миколаїв);
 • північна: Сумська (Суми), Чернігівська (Чернігів)
 • центральна частина: Київська (Біла Церква), Житомирська (Житомир, Новоград-Волинський);
 • західна: Івано-Франківська (Івано-Франківськ), Чернівецька (Чернівці), Рівненська (Рівне);
 • східна: Донецька (Миколаївка), Луганська (Лисичанськ, Сєверодонецьк), Дніпропетровська (Дніпро), Запорізька (Запоріжжя).

Проведення третього етапу конкурсу заплановано 05 квітня. Будуть обрані 5 кращих пропозицій, організатори яких отримають фінансову підтримку на їх реалізацію.

 

У Сєверодонецьку пройшло сімейне свято “Всі разом – за сім’ю!”
04.09.2019

У Сєверодонецьку на центральній площі відбувся фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”. Захід пройшов в рамках конкурсу про проведення вуличних заходів на сімейну тематику.

В КАБІНЕТІ ЕКСПЕРТІВ ОБГОВОРИЛИ ДОРОЖНЮ КАРТУ ЗАВДАНЬ ДЛЯ ВЛАДИ
23.08.2019

22 серпня у Києві відбулося чергове засідання резидентів Кабінету експертів. Був представлений проект Дорожньої карти першочергових завдань для новообраної влади у формуванні державної політики у сфері захисту сім’ї, освіти та інформаційної безпеки. Резолюцією засідання стало рішення провести переговори з керівництвом політичної партії “Слуга народу” та керівниками профільних комітетів Верховної Ради України.

В Кабінеті експертів обговорили законопроект про легалізацію марихуани в Україні
21.06.2019

20 червня в Києві відбулося розширене засідання Кабінету експертів. Обговорювали законопроект по декриміналізації марихуани для медичних цілей. Учасниками круглого столу стали провідні спеціалісти в галузі науки, медицини, реабілітації, силових органів та громадськості. Підсумком зустрічі стала резолюція до Міністерства охорони здоров’я та звернення до керівництва Національної поліції України.

В КАБІНЕТІ ЕКСПЕРТІВ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО ДЕКРИМІНАЛІЗАЦІЮ КАНАБІСУ
11.06.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України 15 травня 2019 одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». По всій країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та з метою наукових досліджень. На початку року кілька громадських організацій ініціювали…

У Миколаєві організовано фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”
10.06.2019

У Миколаєві на центральній площі відбувся фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”. Захід пройшов в рамках конкурсу про проведення вуличних заходів на сімейну тематику. 

КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПРОВІВ КРУГЛИЙ СТІЛ В МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ
07.06.2019

6 червня 2019 в Києві, у приміщенні Міністерства освіти та науки України, відбувся круглий стіл: “Децентралізація в освіті: кроки до побудови партнерської взаємодії між державою та місцевим самоврядуванням”. Захід пройшов за участі громадськості та представників Міністерства. Обговорювали нагальні питання реалізації політики децентралізації в освіті. Експертну зустріч ініціював Кабінет експертів “Всі разом!”

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

ПРО ДЕНЬ БАТЬКА І ВИШИВАНКУ або що не так з “офіційним” святкуванням Дня батька в Україні
16.05.2019

Не кажи “гоп”… Після 8 травня, відколи з’явилась інформація про підписання Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом акту про офіційне святкування Дня батька, багато хто заходився вітати один одного з офіційним впровадженням Дня батька в Україні, але — не я. Чому, запитаєте ви? Кому ж як не тобі та Олександру Марченко, першим слід було це зробити? Хіба не…

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДВОХ КАНДИДАТІВ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
09.04.2019

Кандидатам на пост Президента України Порошенку Петру Олексійовичу Зеленському Володимиру Олександровичу   Цим листом Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» інформує про наявність потужного сімейного руху в Україні. Адже абсолютною цінністю українського народу є сім’я. Українці прагнуть боронити сімейні цінності. В останні кілька років відбувається надзвичайне масштабування сімейного руху в нашій країні. Лише у 2018…

Реабілітація героїв або життя після війни
18.03.2019

Відбулася розмова з Михайликом Віталієм Васильовичем, директором Реабілітаційного центру Святого Павла з Одеси, резидентом формації Кабінету експертів.  Приводом став унікальний досвід одеських волонтерів, які продемонстрували приклад натхненного служіння своїй громаді та країні у найтяжчий для неї час. Сьогодні – це ціла структура, яка допомагає реабілітовувати ветеранів АТО/ООС та їхні сім’ї, підтримує внутрішньо переміщених громадян та…

КАНДИДАТИ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ – ПРО СІМ’Ю, ГЕНДЕР ТА ЦІННОСТІ
14.03.2019

Експерти громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!» проаналізували передвиборні програми 39 кандидатів на пост Президента України, які опубліковані на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Пошук проводився за ключовими словами: сім’я, шлюб, родина, діти, ЛГБТ, ґендер, гендер, стать, одностатеві, секс, орієнтація, партнерства, батьківство, чоловік, дружина.

Oops, something went wrong.