громадянський рух

Тато, мама, я – здорова сім’я!

Враження від Фестивалю сім’ї в Ірпені

19 травня в Ірпіні другий рік поспіль відбувся незбутній захід для всієї родини – Фестиваль сім’ї! Даний фестиваль проходив у рамках Всеукраїнського Тижня подружжя, присвячений розвитку інституту сім’ї та шлюбу в Україні.

Організатором фестивалю виступило Об’єднання церков Ірпінського регіону за підтримки міського голови Скаржинського В. Д. та міського відділу культури (керівник Антонюк Є. П.). Активну участь у проведенні заходу взяли також місцеві громадські організації (Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння», Центр сімейного розвитку «Щаслива родина»).

Почався захід із параду за сімейні цінності, де сотні людей пройшлися урочистою ходою від парку ім. З. Алієвої до центральної площі міста з транспорантами та святковими кульками, голосно скандуючи фрази «Тато, мама, я – здорова сім’я», «Міцна сім’я – міцна країна». Було приємно бачити сотні щасливих сімей різного віку  та небайдужу молодь, що в наш час ламких пріоритетів та цінностей переймаються проблемами сім’ї, та які взяли участь в ініційованому параді з власного бажання.

parad

На центральній площі на нас вже очікувала ведуча святкової програми Ірина Каленчук, готова з хвилини на хвилину розпочати дійство. Вона запросила до слова голову ірпінської міської влади – Володимира Даниловича Скаржинського та його заступника – Головкевича М. М., від церков-організаторів  – пастора Ірпінської Біблійної Церкви Миколу Романюка та пастора церкви «Царство віри» Олега Шумейко.

org-ri

«Фестиваль сім’ї має проходити під гаслом «Любов ніколи не перестає» – слова апостола Павла. Якщо у сім’ї з‘являється ідея, що любов пройшла, пора розлучатися – це неправда, це значить вона ще не починалася.  Зупиняються емоційні захоплення, почуття, а справжня любов, яка несе в собі Божественну іскру, не зупиняється, вона лише розвивається і примножається. Тому можу побажати одного – любіть Бога, а Його любов сповнить серця так, що ваша любов ніколи не перестане, а з роками буде лише зростати» – проголосив пастор Ірпінської Біблійної Церкви Микола Романюк.
Пастор Олег Шумейко наголосив, що актуальною проблемою для суспільства сьогодні є пропаганда толерантного відношення до одностаттевих стосунків, що уперто навіюється західним світом. Але Біблія однозначно говорить, що гомосексуалізм – гріх, а Господь задумав сім’ю як союз лише жінки і чоловіка.
Після виступів продовжилася творча програма. Глядачів порадував виступ дитячого танцювального колективу «Едельвейс» та місцевих митців співочого жанру. Серед них Софійка Матвєєва, яка заспівала милу пісню про маму.

edelveys

У цей час відкрилися усі дитячі та спортивні станції. Скільки забави вони готували для дітей та молоді! Хочеться відзначити різноманітні цікаві станцій для дітей різного віку – як творчі майстерні, саморобки своїми руками – квіти з паперу, ляльковий театр, караоке. Неабияк порадував після завершення зелений борщ, тут же на площі зварений.

ibc

mamin

Чудовим завершенням дня стала шоу-програма для малечі «Свято в клубі Суперкниги» з чарівним Робіком, Барбі та милим ведмедиком. Ця весела команда потішила дітлахів веселим гумором та піснями.
Різні служіння Ірпінської Біблійної Церкви прийняли найактивнішу участь у фестивалі. Так вчителіНедільної школи допомогли приготувати дітям цікаву саморобку – вітрячок, з біблійною заповіддю про шанування батька та матері. А служіння «Мамин вихідний» привернуло увагу наймолодших відвідувачів фестивалю – дітей від 2 до 5 років. Спортивне служіння запропонувало молоді та дорослим тенісний чемпіонат, вотербол (змагатися, перекидуючи кульки з водою, у справжню травневу спеку було особливо цікаво),  бадмінтон, це особливі змагання з клюшками для хокею. Окремо потрібно сказати про дитячий клуб «Авана» – він приготував дивовижну програму з естафетами та змаганнями на різний лад, де взяло участь близько 12 команд дітей різного віку. Усі переможці отримали цінні подарунки, що неабияк порадувало малих чемпіонів. Особливого терпіння і стійкості було потрібно відповідальним молодим людям за забави на надувних гірках і батутах, до який черга дітлахів, здавалося, не завершувалася. А часом виглядало, що малеча візьме ці атракціони штурмом.

945282_480989988638283_1142861811_n awana awana_champion gorki waterball

Збоку від сцени молода пара, взявшися за руки, уважно дивилася за дітками, що юрмилися під веселі акорди пісень Робіка. Ми вирішили поцікавитися у них, що вони скажуть про фестиваль сім’ї?

«Відчуття свята. Ми батьки, маємо двох дітей. Найбільша радість для нас – це радість наших дітей. На фестивалі для малечі створені всі умови, вони веселі, сміються, проводять дозвілля. Сім’я – це фундаментальні основи суспільства, тому цінності, заради яких тут об’єдналися  – це чудово. Ми кохаємо один одного, намагаємося бути разом, говорити компліменти, дарувати подарунки. Звичайно, робота займає час, але ми завжди спішимо один до одного».
Мабуть, це знаково, що ініціатором проведення такого загальноміського масштабного свята у рамка національного «Тижня подружжя» стали протестантські церкви Ірпеня та Приірпіння. Це важливо знаходити порозуміння та єдність, щоб проголошувати і утверджувати християнські цінності для родини та подружжя у нашому народі.
Щиро сподіваємося, що подібні сімейні заходи будуть добрим нагадуванням та заохоченням чоловікам і дружинам більше цінувати одне одного, розвивати і поглиблювати подружні стосунки та будувати їх на єдино вірних принципах, – які задумав для нас наш Творець.

Яся Сидорчук

В Кабінеті експертів обговорили законопроект про легалізацію марихуани в Україні
21.06.2019

20 червня в Києві відбулося розширене засідання Кабінету експертів. Обговорювали законопроект по декриміналізації марихуани для медичних цілей. Учасниками круглого столу стали провідні спеціалісти в галузі науки, медицини, реабілітації, силових органів та громадськості. Підсумком зустрічі стала резолюція до Міністерства охорони здоров’я та звернення до керівництва Національної поліції України.

В КАБІНЕТІ ЕКСПЕРТІВ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО ДЕКРИМІНАЛІЗАЦІЮ КАНАБІСУ
11.06.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України 15 травня 2019 одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». По всій країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та з метою наукових досліджень. На початку року кілька громадських організацій ініціювали…

У Миколаєві організовано фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”
10.06.2019

У Миколаєві на центральній площі відбувся фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”. Захід пройшов в рамках конкурсу про проведення вуличних заходів на сімейну тематику. 

КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПРОВІВ КРУГЛИЙ СТІЛ В МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ
07.06.2019

6 червня 2019 в Києві, у приміщенні Міністерства освіти та науки України, відбувся круглий стіл: “Децентралізація в освіті: кроки до побудови партнерської взаємодії між державою та місцевим самоврядуванням”. Захід пройшов за участі громадськості та представників Міністерства. Обговорювали нагальні питання реалізації політики децентралізації в освіті. Експертну зустріч ініціював Кабінет експертів “Всі разом!”

ЇДЕМО ДО ІЗРАЇЛЮ “ВСІ РАЗОМ!”
07.06.2019

Організація «Всі разом!» запрошує в ексклюзивний тур по Святій Землі!

Безкоштовні тролейбуси “Всі разом!” курсували у Кременчузі
07.06.2019

01 червня відбувся фестиваль “Всі разом – за сім’ю!” у Кременчузі. Захід пройшов в рамках конкурсу на проведення вуличних заходів на сімейну тематику.

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

ПРО ДЕНЬ БАТЬКА І ВИШИВАНКУ або що не так з “офіційним” святкуванням Дня батька в Україні
16.05.2019

Не кажи “гоп”… Після 8 травня, відколи з’явилась інформація про підписання Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом акту про офіційне святкування Дня батька, багато хто заходився вітати один одного з офіційним впровадженням Дня батька в Україні, але — не я. Чому, запитаєте ви? Кому ж як не тобі та Олександру Марченко, першим слід було це зробити? Хіба не…

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДВОХ КАНДИДАТІВ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
09.04.2019

Кандидатам на пост Президента України Порошенку Петру Олексійовичу Зеленському Володимиру Олександровичу   Цим листом Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» інформує про наявність потужного сімейного руху в Україні. Адже абсолютною цінністю українського народу є сім’я. Українці прагнуть боронити сімейні цінності. В останні кілька років відбувається надзвичайне масштабування сімейного руху в нашій країні. Лише у 2018…

Реабілітація героїв або життя після війни
18.03.2019

Відбулася розмова з Михайликом Віталієм Васильовичем, директором Реабілітаційного центру Святого Павла з Одеси, резидентом формації Кабінету експертів.  Приводом став унікальний досвід одеських волонтерів, які продемонстрували приклад натхненного служіння своїй громаді та країні у найтяжчий для неї час. Сьогодні – це ціла структура, яка допомагає реабілітовувати ветеранів АТО/ООС та їхні сім’ї, підтримує внутрішньо переміщених громадян та…

КАНДИДАТИ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ – ПРО СІМ’Ю, ГЕНДЕР ТА ЦІННОСТІ
14.03.2019

Експерти громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!» проаналізували передвиборні програми 39 кандидатів на пост Президента України, які опубліковані на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Пошук проводився за ключовими словами: сім’я, шлюб, родина, діти, ЛГБТ, ґендер, гендер, стать, одностатеві, секс, орієнтація, партнерства, батьківство, чоловік, дружина.

Сергій Убогов про роль фармацевтичних кампаній в лобіюванні питання легалізації марихуани в Україні