громадянський рух

«Всі разом – за сім᾽ю» у Севастополі

У травні регіонами України пролунали соціальні акції “Всі разом – за сім᾽ю” (11 травня – Суми, 19 травня – Харків, 25 травня – Київ та 26 травня у Севастополі).

У Севастополі захід провели Севастопільська громадська молодіжна організація “Ельва” та мережа фітнес-клубів FitCurves, які об᾽єдналися з метою підвищити цінність традиційної сім᾽ї. Більше ніж 150 учасників акції влаштували урочистий парад сімей від театру ім. Луначарського по головній алеї Приморського бульвару до площі Нахімова. Під час ходи вони скандували “МАМА, ПАПА, Я – ЩАСЛИВА СІМ᾽Я”. А на самій площі на них чекав святковий концерт.

Наше минуле, теперішнє та майбутнє тісно пов᾽язано із родиною. Тільки в родині людина може нормально розвинутись як особистість. «Ми за здорові традиційні сімейні цінності» – висловлювалися учасники акції.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ:

СВІТЛАНА ПАНЮШКІНА, спеціаліст фітнес-клубу FitCurves: «26 травня ми брали участь в акції за здорову традиційну сім᾽ю. Було приємно спостерігати: прийшли дуже багато сімей, причому різних поколінь. Були зовсім молоді родини з маленькими дітьми та сімейні пари похилого віку. Севастополь – за традиційні сім᾽ї ! Багато сімей приєдналися до нашої дружної ходи, адже неділя-сімейний день, коли батьки разом з дітьми виходять на спільну прогулянку центром міста. Це був відмінний вихідний! Чудовий концерт, в якому брали участь багацько організацій! Батьки з дітлахами брали участь в іграх та танцях , а ввечері щасливими розійшлися по домівках».

ДМИТРО (ФОТОГРАФ): «Я прийшов підтримати ходу на честь свята родини тому, що розумію виключно стандартні сім᾽ї – з мамою та батьком. Тільки така родина може повноцінно розвиватися та дарувати соціуму правильно вихованих дітей».

ОЛЕНА КОВАЛЕНКО, керівник танцювальної студії «Імпакт»: «Велике дякую організаторам концерту до Дня Сім᾽ї! Свято вийшло яскравим та веселим! Та, що найголовніше, думаю, була досягнута мета – ще раз донести сімейні та моральні цінності до свідомості мешканців нашого міста! Радісно, що глядачі були з дітьми, що створювало сімейну атмосферу по-справжньому! Вразило, як радісно приймали наших танцюристів: і діточок, і дорослих! Велике дякую ще раз за запрошення – завжди раді таким теплим та веселим заходам!»

АЛЛА БАБИЧ: «Кожен з нас хоче кращого для своїх дітей. В мене є син, і мені небайдуже, у якій державі він буде жити та якими законами виховуватись. Та я сьогодні на цьому святі тому, що для мене дуже важливі сімейні цінності, цінності традиційної родини!!! А також я впевнена, що народні депутати – це обрані нами люди, які пишуть закони для нас. І вони можуть дізнатися, що ми хочемо, тільки тоді, коли ми вийдемо на вулиці та скажемо їм про це. Може, хтось скаже, що я наївна, але я вірю!!!»

ГОСТІ СВЯТА:

– пастор Християнської церкви “Дім Хліба” Шкурат Юрій Леонідович

-Каракуц Любов Миколаївна, президент Благодійного фонду “Ковчег”, почесний громадянин Нахімовського р-ну, мати-героїня  (13 дітей)

-група “Курага”

танцювальна студія “Імпакт” під керівництвом Олени Коваленко

солісти народного ансамблю “Галатея” Анастасія Калугіна та Богдан Березовський

молодий  талановитий вокаліст Валентин Чубун

шоу-студії свят “Бомбей” та “Хеппі”

Крім того, дівчата мережі фітнес-клубів, організаторів акції, з танцювальним проектом  FitCurves & Zumba.

Атмосферу свята та радості створила також неповторна ведуча Вікторія Гасенко, одна з організаторів акції.

Sevast_1 Sevast_2

В Кабінеті експертів обговорили законопроект про легалізацію марихуани в Україні
21.06.2019

20 червня в Києві відбулося розширене засідання Кабінету експертів. Обговорювали законопроект по декриміналізації марихуани для медичних цілей. Учасниками круглого столу стали провідні спеціалісти в галузі науки, медицини, реабілітації, силових органів та громадськості. Підсумком зустрічі стала резолюція до Міністерства охорони здоров’я та звернення до керівництва Національної поліції України.

В КАБІНЕТІ ЕКСПЕРТІВ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО ДЕКРИМІНАЛІЗАЦІЮ КАНАБІСУ
11.06.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України 15 травня 2019 одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». По всій країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та з метою наукових досліджень. На початку року кілька громадських організацій ініціювали…

У Миколаєві організовано фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”
10.06.2019

У Миколаєві на центральній площі відбувся фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”. Захід пройшов в рамках конкурсу про проведення вуличних заходів на сімейну тематику. 

КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПРОВІВ КРУГЛИЙ СТІЛ В МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ
07.06.2019

6 червня 2019 в Києві, у приміщенні Міністерства освіти та науки України, відбувся круглий стіл: “Децентралізація в освіті: кроки до побудови партнерської взаємодії між державою та місцевим самоврядуванням”. Захід пройшов за участі громадськості та представників Міністерства. Обговорювали нагальні питання реалізації політики децентралізації в освіті. Експертну зустріч ініціював Кабінет експертів “Всі разом!”

ЇДЕМО ДО ІЗРАЇЛЮ “ВСІ РАЗОМ!”
07.06.2019

Організація «Всі разом!» запрошує в ексклюзивний тур по Святій Землі!

Безкоштовні тролейбуси “Всі разом!” курсували у Кременчузі
07.06.2019

01 червня відбувся фестиваль “Всі разом – за сім’ю!” у Кременчузі. Захід пройшов в рамках конкурсу на проведення вуличних заходів на сімейну тематику.

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

ПРО ДЕНЬ БАТЬКА І ВИШИВАНКУ або що не так з “офіційним” святкуванням Дня батька в Україні
16.05.2019

Не кажи “гоп”… Після 8 травня, відколи з’явилась інформація про підписання Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом акту про офіційне святкування Дня батька, багато хто заходився вітати один одного з офіційним впровадженням Дня батька в Україні, але — не я. Чому, запитаєте ви? Кому ж як не тобі та Олександру Марченко, першим слід було це зробити? Хіба не…

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДВОХ КАНДИДАТІВ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
09.04.2019

Кандидатам на пост Президента України Порошенку Петру Олексійовичу Зеленському Володимиру Олександровичу   Цим листом Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» інформує про наявність потужного сімейного руху в Україні. Адже абсолютною цінністю українського народу є сім’я. Українці прагнуть боронити сімейні цінності. В останні кілька років відбувається надзвичайне масштабування сімейного руху в нашій країні. Лише у 2018…

Реабілітація героїв або життя після війни
18.03.2019

Відбулася розмова з Михайликом Віталієм Васильовичем, директором Реабілітаційного центру Святого Павла з Одеси, резидентом формації Кабінету експертів.  Приводом став унікальний досвід одеських волонтерів, які продемонстрували приклад натхненного служіння своїй громаді та країні у найтяжчий для неї час. Сьогодні – це ціла структура, яка допомагає реабілітовувати ветеранів АТО/ООС та їхні сім’ї, підтримує внутрішньо переміщених громадян та…

КАНДИДАТИ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ – ПРО СІМ’Ю, ГЕНДЕР ТА ЦІННОСТІ
14.03.2019

Експерти громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!» проаналізували передвиборні програми 39 кандидатів на пост Президента України, які опубліковані на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Пошук проводився за ключовими словами: сім’я, шлюб, родина, діти, ЛГБТ, ґендер, гендер, стать, одностатеві, секс, орієнтація, партнерства, батьківство, чоловік, дружина.

ВСІ РАЗОМ - ЗА СІМ'Ю! (trailer) Вся Україна, 2018 рік