громадянський рух

Фестиваль «Всі разом – за сім’ю» зібрав на Подолі декілька тисяч людей

Декілька тисяч людей зібрались у Києві на Подолі, щоб сказати пропаганді гомосексуалізму – НІ, а сімейним цінностям – ТАК! Соціальний фестиваль «Всі разом – за сім’ю» 25 травня почався зі святкової колони. Захисники цінностей традиційоної родини пройшлися маршем від Поштової до Контрактової площі.

Декілька тисяч учасників акції тримали в руках прапори та транспаранти «Традиційна родина – єдина країна», «Папа-мама – хорошо, папа-папа – плохо», «Закон для сімей, Україна для сімей!», «Здорова родина – здорова країна», «Україна, захисти своїх дітей!».

Колона рухалась та скандувала гасла: «Мама, тато, я – щаслива сім᾽я» та  «Мама, папа, дети, дом! Киев – это не Содом!». До веселої та галасливої компанії приєднувалися багато солідарних киян та гостей міста.

«Виходячи на вулиці, ми заявляємо, що не допустимо, щоб у нас, громадян України, вкрали те, що для нас дуже цінно. А цінність для нас – це родина, яка складається з тата, мами та дітей. Усі ми вийшли з сім᾽ї, вона – наш фундамент», – відзначив керівник оргкомітету фестивалю «Всі разом – за сім’ю» Руслан Кухарчук.

Громадські організації та християнські церкви об᾽єдналися, щоб підвищити авторитет інституту сім᾽ї. Протоієрей УПЦ Роман Баранов відзначив, що православна церква підтримує сімейні цінності та фестиваль сім᾽ї. «Нам не байдуже! Ми хочемо, щоб наші доньки були заміжніми, а сини женилися, щоб нас ставало більше. Це істина – Божа», – підкреслив він.

Спеціальний гість з Великобританії, священнослужитель Елвін Філліпс розповів про ситуацію у країнах Європейського Союзу. «Ми хочемо, щоб громадяни не думали, якщо Україна увійде в ЄС, то всі проблеми зникнуть. Українці ризикують отримати деякі нові проблеми. Адже Європа руйнує цінності кожної нації та насаджає свої. Влада намагається бути вище сім᾽ї», – сказав іноземний гість.

Олег та Наталя Рибко приїхали на фестиваль відразу ж після ЗАГСу. В урочистій атмосфері на київському Подолі в присутності всіх учасників Фестивалю молодятадали обітницювірностіодне одному. «Сьогодні такий день, коли нам необхідно відстоювати принципи, показувати приклад. Ми хочемо людям показати, що таке справжня сім᾽я», – говорять вони.

Сімейний карнавал був цікавим та корисним для учасників будь-якого віку. Для дітей організували окрему програму з іграми та конкурсами. Для дорослих – святковий концерт з піснями, танцями та флеш-мобом.

Насамкінець свята Роман Ващук та Анастасія Яценко виконали гімн громадського руху «Всі разом!».

Учасники концертусоціального фестивалю«Всі разом – за сім’ю»
Роман Ващук та Анастасія Яценко – виконали гімн «Всі разом»
МС Т – виконав свої два хіти «Тільки любов» та «Країна мрії»
Співачка та громадський діяч Оксамита
Група «Двічі народжені» та співачка Іванна Масюк
Наталія Шамрило, лауреат конкурсу «Сонячні дзвони»
Дитячий хор «Перлина»
Танцювальні колективи IGC youth dance, JC Dance, Point Of Difference та «Представники Шляху»

Спікери соціального фестивалю «Всі разом – за сім’ю»
Олег та Катерина Блінови, засновники Міжнародної громадської організації «Співдружність соціальних підприємців», засновники компаній ФітКьорвс, Нуга Бест
Адріан Буковинський, президент Благодійного фонду «Сім᾽я»
Озеруга Олександр, пастор церкви християн віри євангельської
Олег Сартаков, священник римо-католицької церкви, отець
Протоієрей Роман Баранов, замголови єпархиального відділу з питань сім᾽ї Української православної церкви
Лариса Ященко, президент Всеукраїнської організації жінок-інвалідів «Донна»

В Кабінеті експертів обговорили законопроект про легалізацію марихуани в Україні
21.06.2019

20 червня в Києві відбулося розширене засідання Кабінету експертів. Обговорювали законопроект по декриміналізації марихуани для медичних цілей. Учасниками круглого столу стали провідні спеціалісти в галузі науки, медицини, реабілітації, силових органів та громадськості. Підсумком зустрічі стала резолюція до Міністерства охорони здоров’я та звернення до керівництва Національної поліції України.

В КАБІНЕТІ ЕКСПЕРТІВ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО ДЕКРИМІНАЛІЗАЦІЮ КАНАБІСУ
11.06.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України 15 травня 2019 одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». По всій країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та з метою наукових досліджень. На початку року кілька громадських організацій ініціювали…

У Миколаєві організовано фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”
10.06.2019

У Миколаєві на центральній площі відбувся фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”. Захід пройшов в рамках конкурсу про проведення вуличних заходів на сімейну тематику. 

КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПРОВІВ КРУГЛИЙ СТІЛ В МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ
07.06.2019

6 червня 2019 в Києві, у приміщенні Міністерства освіти та науки України, відбувся круглий стіл: “Децентралізація в освіті: кроки до побудови партнерської взаємодії між державою та місцевим самоврядуванням”. Захід пройшов за участі громадськості та представників Міністерства. Обговорювали нагальні питання реалізації політики децентралізації в освіті. Експертну зустріч ініціював Кабінет експертів “Всі разом!”

ЇДЕМО ДО ІЗРАЇЛЮ “ВСІ РАЗОМ!”
07.06.2019

Організація «Всі разом!» запрошує в ексклюзивний тур по Святій Землі!

Безкоштовні тролейбуси “Всі разом!” курсували у Кременчузі
07.06.2019

01 червня відбувся фестиваль “Всі разом – за сім’ю!” у Кременчузі. Захід пройшов в рамках конкурсу на проведення вуличних заходів на сімейну тематику.

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

ПРО ДЕНЬ БАТЬКА І ВИШИВАНКУ або що не так з “офіційним” святкуванням Дня батька в Україні
16.05.2019

Не кажи “гоп”… Після 8 травня, відколи з’явилась інформація про підписання Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом акту про офіційне святкування Дня батька, багато хто заходився вітати один одного з офіційним впровадженням Дня батька в Україні, але — не я. Чому, запитаєте ви? Кому ж як не тобі та Олександру Марченко, першим слід було це зробити? Хіба не…

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДВОХ КАНДИДАТІВ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
09.04.2019

Кандидатам на пост Президента України Порошенку Петру Олексійовичу Зеленському Володимиру Олександровичу   Цим листом Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» інформує про наявність потужного сімейного руху в Україні. Адже абсолютною цінністю українського народу є сім’я. Українці прагнуть боронити сімейні цінності. В останні кілька років відбувається надзвичайне масштабування сімейного руху в нашій країні. Лише у 2018…

Реабілітація героїв або життя після війни
18.03.2019

Відбулася розмова з Михайликом Віталієм Васильовичем, директором Реабілітаційного центру Святого Павла з Одеси, резидентом формації Кабінету експертів.  Приводом став унікальний досвід одеських волонтерів, які продемонстрували приклад натхненного служіння своїй громаді та країні у найтяжчий для неї час. Сьогодні – це ціла структура, яка допомагає реабілітовувати ветеранів АТО/ООС та їхні сім’ї, підтримує внутрішньо переміщених громадян та…

КАНДИДАТИ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ – ПРО СІМ’Ю, ГЕНДЕР ТА ЦІННОСТІ
14.03.2019

Експерти громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!» проаналізували передвиборні програми 39 кандидатів на пост Президента України, які опубліковані на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Пошук проводився за ключовими словами: сім’я, шлюб, родина, діти, ЛГБТ, ґендер, гендер, стать, одностатеві, секс, орієнтація, партнерства, батьківство, чоловік, дружина.

Репортаж CNLNEWS з круглого столу: «Легалізація канабісу - панацея чи вирок?"