Російський дрон влучив по будинку при церкві: загинули батько й донька, мати в реанімації

Внаслідок російської масованої атаки дронами по Києву 23 березня загинув християнин Олександр Гаранський та його п’ятирічна донька Ніколь. Єдина, хто вижила з сім’ї, мати Олександра – наразі вона перебуває в реанімації з важкими пораненнями. Родина проживала в невеликому будиночку на території євангельської церкви «Емануїл» у Голосіївському районі, куди і влучив російський безпілотник.
Сім’я Гаранських переїхала до Києва втікаючи від війни, яка наближалася до їхнього міста. Після початку повномасштабного вторгнення вони покинули рідний Оріхів у Запорізькій області. У столиці вони активно долучилися до життя місцевої церкви «Емануїл».
«Сьогодні наша церква переживає неймовірний біль. Під час удару дрону загинули наш брат у Христі та його 5-річна донька. Ця сім’я переїхала до нас з Оріхова, рятуючись від війни. Мама, Олександра, вижила, але втратила найдорожчих і залишилася без дому.
Молімося за Олександру — щоб Бог дав їй сили пройти через цю страшну втрату», – після страшної трагедії написала церква «Еммануїл» на своїх сторінка у соцмережах.
Про сім’ю виданню «Українська правда» розповіла подруга родини Діана Дудченко: «Олександра співала зі мною в церковній групі прославлення. Їхня донечка Ніколь відвідувала той самий дитячий садок, що й мій син. Ми часто бачилися, підвозили одне одного, спілкувалися. Це була щира, добра сім’я, яка не замкнулася в біді, а навпаки — допомагала іншим».
Олександра працювала у церковному дитячому садку, а пізніше почала випікати солодощі на замовлення. У церкві, крім співу, вона також служила підліткам, 23 березня вони мали їхати з підлітками на базу відпочинку на Житомирщину. Олександр підпрацьовував на різних роботах і брав активну участь у церковних ініціативах, організовуючи зустрічі з підлітками та благодійні акції. Одна з останніх його ініціатив – зимовий збір подарунків для дітей з прифронтових регіонів. Ніколь була допитливою та творчою дівчинкою. У вересні вона мала піти до першого класу.

Під час російської атаки по столиці Гаранські перебували разом у будиночку на території церкви. Ніколь та Олександр загинули відразу після удару по їхньому помешканню. Стан Олександри нині залишається стабільним. Проте вона втратила все. Церква та друзі організували збір коштів на її лікування та підтримку.

Служитель церкви Кирило Потетня написав про цю трагедію: «Ця сім’я — наші служителі. У четвер увечері вони виступали на церковному святі, а вже наступного дня дрон влучив просто в будинок на території церкви. Убив доньку й батька. Мама залишилася живою, але без нічого. Якщо маєте змогу допомогти — будемо щиро вдячні», – передає видання «Слово про слово».
Голова організації «Всі разом!» Руслан Кухарчук у своєму телеграм-каналі опублікував фото сім’ї та розповів про трагедію: «Це – Олександр та Олександра Гаранські зі своє донькою Ніколь. Папи і 5-річної дівчинки вже немає серед нас – вони були вбиті російським дроном на території київської протестантської церкви у ніч на неділю, 23 березня. Мама у важкому стані в лікарні».
Кухарчук також повідомив, що сім’я є біженцями-переселенцями. Коли почалася Велика війна, вони з Оріхова перебралися до Києва і поселилися на території церкви «Еммануїл» в районі станції метро «Видубичі».
«Вночі туди стався прильот – церковний комплекс був суттєво пошкоджений. Олександр і Ніколь загинули на місці…
Путін – слуга диявола.
Московія – оселя зла.
Передайте це хтось Віткоффу, будь ласка», – пише Руслан Кухарчук.
Рух «Всі разом!» висловлює Олександрі Гаранській, всім рідним, друзям та церкві «Еммануїл» щирі співчуття. Закликаємо всіх небайдужих підтримати Олександру фінансово:
Посилання на карту (монобанк): https://send.monobank.ua/jar/3QKaaBTUh4
Номер монобанки: 4441 1111 2243 7332
Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram