«Ахрана! Атмєна!» Менше доби провисів ЛГБТ-шестиколор на аватарці Київської міської держадміністрації

Актуально
03.06.2025
«Ахрана! Атмєна!» Менше доби провисів ЛГБТ-шестиколор на аватарці Київської міської держадміністрації

Київська міська державна адміністрація (КМДА) підтримала ЛГБТ-угрупування та так званий «Прайд місяць» (червень). У рамках цієї ініціативи 2 червня після обіду київська влада змінила аватарки у своїх соціальних мережах, додавши кольори характерного шестиколору навколо зображення архангела Михаїла — символу міста Києва. Також вони зазначили, що «це черговий крок на підтримку політики рівності, толерантності та безбар’єрності».

Відразу після публікації допису у Facebook українці почали активно висловлювати в коментарях невдоволення цією підтримкою. Проте через короткий час під дописом було заблоковано можливість коментування, а згодом видалено цей допис і відповідно всі коментарі під ним.

Підтримай нас – долучайся або зроби донат!

А вже 3 червня, менше ніж через добу, аватарки були повернуті до традиційного вигляду. У КМДА пояснили, що візуальна зміна була символічним жестом підтримки, а подальший «фокус буде на щоденній роботі над тим, аби Київ був відкритим, комфортним і доступним для кожного».

«Оце тю, корпорації та організації по всьому світу скасовують цей комсомольский тренд, а КМДА, як в дупу дзьобнуті півнем – вирішили наздогнати моду 15-річної давнини… КМДА, ви виглядаєте дуже нікчемно. А їхати на темі людей з інвалідністю, щоб просувати лгбт-наративи, це не лише нікчемно, це ще й мерзотно», — написав голова організації «Всі разом!» Руслан Кухарчук.

Особливо дивує парадокс: архангел Михаїл — символ духовної боротьби й захисту добра — є на гербі КМДА. Як же він може бути разом з символікою ЛГБТ? Це глибоке протиріччя, яке не можна ігнорувати; це виглядає як висміювання почуттів та переконань усіх християн.

«В Київраді багато «віруючих»? А чи нормально вони ставляться, що до Архангела Михаїла приставили райдужну ганчірку содомітів та і взагалі що на це скаже церква?», — написав Крістіан Ударов, військовослужбовець ЗСУ.

Також варто відзначити, що наші захисники на фронті ризикують життям заради збереження Батьківщини, її глибоких моральних принципів, зокрема й традиційної сім’ї. І коли в тилу державна установа популяризує те, що суперечить цим принципам, — це виглядає як їх знецінення. «Хіба за такий Київ ми воювали…?», — написав майор ЗСУ, начальник рекрутингу 3 Окремої Штурмової Бригади Дмитро Кухарчук.

Ці дії викликали активне обговорення в суспільстві та соціальних мережах. Багато користувачів висловили обурення, вважаючи подібні заходи недоречними від державної установи.

«Чому керівництво КМДА постійно наголошує тільки на своїх правах? Але ж є ще наші права, – права більшості громадян України як людей. Право на гідне життя, щасливе дитинство та забезпечену старість, право на достойну зарплату та відпочинок, право бути почутим, право на духовні, публічні та політичні свободи, право на освіту, культуру, охорону здоров’я, чисте довкілля?», — написав філософ Сергій Чаплигін.

«Кличко гей?», — написала запитання на своїй сторінці у X (Twitter) нардеп Мар’яна Безугла.

Також варто зазначити, що на офіційній сторінці КМДА у Facebook та Instagram з’явилися численні коментарі з критикою дій адміністрації.

Проте незважаючи на це, КМДА підкреслила свою відданість принципам рівності та інклюзивності.

Читайте також:
Apple, HP, Vogue, IBM та інші корпорації «перевзулися»: вперше за багато років без ЛГБТ-шестиколорів на логотипах у червні

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram