Головний сімейний фестиваль країниВсі разом за сім'ю

5-6 червня

Київ, вул. Академіка Тронька, 1

Пирогово Київ

Хедлайнер вечірнього шоу

Скай фотоЛегендарний гурт

ЛОКАЦІЇ СІМЕЙНОГО СЕРВІСУ

12:00-18:00

Дитячі забави

Надувні батути та гірки, вуличний кінотеатр, ліплення з глини, розмальовування дитячих будиночків, мольберті та на футболках, цікаві розвиваючі ігри, конкурси для дітей з призами, нанесення аква гриму, повітряні кульки, солодка вата, солодощі, танці, співи та інші забави. А також видовище з мильними бульбашками та хімічне шоу.

Спортивні зони

Змагання між родинами, сімейні естафети, спортивні ігри для підлітків, тренажери для жінок і чоловіків. Чудова можливість продемонструвати свою спортивну підготовку та фізичну силу, позмагатися за звання «Найспортивніша сім’я». Перетягування автомобілю на звання «Супертато». Скандинавське ходіння та вражаючий родинний забіг.

Консультації та навчання

Дошлюбна підготовка, психологія і темперамент чоловіка та жінки, сімейна форма шкільного навчання, подружнє життя у період вагітності, кризові ситуації у родині, правила виховання дітей, перехідний вік у підлітків та багато інших тем. Спеціалізована література та корисний інвентар.

Смак і романтика

На спеціальній локації ви зможете романтично провести час у розмові тет-а-тет зі своєю половинкою, отримати консультацію фахівця, сфотографуватися біля арки для закоханих, а також поділитися досвідом побудови і зміцнення власної сім’ї. А смаку цьому процесу додасть рясний фудкорт - паніні та бургери, м'ясо та овочі на грилі, випічка та солодощі. А також фреші та лимонади, чай та кава, молочні коктейлі. І, звісно, солодка вата та морозиво для найменших.

Інформаційно-розважальні локації

Цей блок локацій стане цікавим і малечі, і дорослим. Локація «Життя – найголовніше чудо» пропонує чудовий огляд розвитку людини від зачаття до народження, який підтверджує сучасна ембріологія. Відвідувачі зможуть наочно побачити моделі дитини в лоні матері, дізнатися цінність репродуктивної функції жінки та як цим користуватися. Батьки зможуть отримати консультацію по вихованню дитини у фахівців, а також взяти участь в активних іграх.

Денна сцена

12.00-18.00

Протягом дня на сцені розгортатиметься справжнє шоу: акробатичні номери, показ мод від відомих брендів, музичні номери різних виконавців, вікторини для дітей, спортивні п’ятихвилинки, участь шоу-балету та багато іншого. Крім цього будуть розіграші цінних призів від партнерів фестивалю. Та нагородження багатодітних сімей із всиновленими та біологічними дітьми, сімей воїнів ООС, переселенців та подружніх пар, які прожили в шлюбі найдовше.

Вечірня сцена

18.00-21.00

Яскрава вечірня шоу-програма. Виступи відомих співаків і музичних гуртів.

Хедлайнери вечірнього шоу

headliners

ЯК ЦЕ БУЛО раніше

2017: ПОШТОВА ПЛОЩА

2018: ПОШТОВА ПЛОЩА,
TARABAROVA, Mountain Breeze

2019: МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ,
СЕРГІЙ БАБКІН