Official
promo video
Хедлайнер фесту - TARAВAROVA
Запрошуэ
Олександр Усик
ЛокацII сIмейного сервIсу
ДитячI забави
Надувні батути та гірки, флорбол для підлітків, вивчення правил поведінки на дорозі відполіцейських, вуличний кінотеатр, ліплення з глини, квілінг та орігамі, малювання на асфальті, мольберті та на футболках, заняття з англійської, розвиваючі ігри, конкурси для дітей з призами, нанесення аквагриму, повітряні кульки та інші забави. А також – видовище з мильними бульбашками, хімічне шоу та потужний водяний струмінь від вогнеборців.
CпортивнI зони
Сімейні естафети, тренажери для жінок і чоловіків. Багато можливостей продемонструвати свою спортивну підготовку та фізичну силу, позмагатися за звання «Найспортивніша сім’я». Перетягування автомобіля – на здобуття звання «Супертато». Скандинавське ходіння і розслабляючий масаж. Можливість пройти безкоштовний аналіз статури (відсоток жирової та м’язової маси).
КонсультацII I навчання
Дошлюбна підготовка, психологія і темперамент чоловіка та жінки, сімейна форма шкільного навчання, подружнє життя у період вагітності, кризові ситуації у родині, правила виховання дітей, перехідний вік у підлітків та багато інших тем.
Смак I романтика
На спеціальній локації ви зможете романтично провести час у розмові тет-а-тет зі своєю половинкою, отримати консультацію фахівця, сфотографуватися біля арки для закоханих, а також поділитися досвідом побудови і зміцнення власної сім’ї. А солодкого смаку додадуть фреші та лимонади, чай та кава, молочні коктейлі. І, звісно, солодка вата і морозиво для найменших.
Танцювальний батл
Поштова площа стане епіцентром танцювального батлу Peace Love Unity від студії LUNA. Протягом суботи учасники змагатимуться на Поштовій площі у стилях контемп і брейк. А у неділю кияни та гості столиці вболіватимуть за команди з хіп-хопу, стилю хаус та вакінгу. Учасників судитимуть професійні танцюристи. А фінал батлу переміститься на велику сцену фестивалю.
Денна сцена
12.00-18.00
Протягом дня на сцені розгортатиметься насичене шоу: артисти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, силове шоу, ансамбль «Веснянка», недільна школа «Планета Д», акробатичні дитячі номери, показ мод від бренду KOMASHNYA, музичні виконавці, вікторини для дітей, спортивні п’ятихвилинки. А також – ілюзіоніст Даниїл Осколков, театр пісні «Світ чудес», ансамбль «Візінова». Весь час – розіграші призів і подарунки сім’ям у різних номінаціях.
ВечIрня сцена
18.00-22.00
Яскрава вечірня шоу-програма, балет NARNIA. Виступи відомих співаків і музичних гуртів: RULADA, Марина Одольська, Роман Ващук, Оксамита, гурт «Cry Неба» та інші. Захоплююче силове шоу від майстрів своєї справи!
хедлайнери вечIрнього шоу
9 червня MOUNTAIN BREEZE
10 червня TARABAROVA
ВалерIй Харчишин
про фестиваль і сім`ю
АндрIй Kishe
про сімейний досвід
Як це було торIк
2017 рIк