ЛОКАЦII СIМЕЙНОГО СЕРВIСУ
12.00-18.00
ДитячI забави
Флорбол для дітей, надувні батути та гірки, в’язання вузлів зі справжніми скаутами, вивчення правил поведінки на дорозі в ігровій формі, вуличний кінотеатр, ліплення з глини, квілінг та орігамі, малюнки на асфальті та на мольберті, заняття з англійської мови, розвиваючі ігри, конкурси для дітей з призами, нанесення аквагриму, повітряні кульки, солодка вата, солодощі, танці, співи та інші забави. А також електричне тесла-шоу та кріо-шоу із рідким азотом і блискавками.
СпортивНI майданчики
Змагання між родинами, сімейні естафети, тренажери для жінок і чоловіків. Чудова можливість продемонструвати свою спортивну підготовку та фізичну силу, позмагатися за звання «Найспортивніша сім’я». Перетягування автомобілю на звання «Супертато». Для любителів інтелектуального спорту – столи з шахами і шашками. Також буде можливість пройти безкоштовний аналіз статури (відсоток жирової та м’язової тканини).
КонсультаЦII I навчання
Дошлюбна підготовка, психологія і темперамент чоловіка та жінки, сімейна форма шкільного навчання, подружнє життя у період вагітності, кризові ситуації у родині, правила виховання дітей, перехідний вік у підлітків та багато інших тем. Для людей пенсійного віку – безкоштовні абонементи на комп’ютерні курси.
РомантичнII станцII
Цей блок присвячується парам, які вже перебувають у шлюбі або лише планують побратися. На спеціальній локації ви зможете романтично провести час у розмові тет-а-тет зі своєю половинкою, отримати консультацію фахівця, сфотографуватися біля спеціальної арки для закоханих, а також поділитися досвідом побудови і зміцнення власної сім’ї.
Смачне частування
Паніні та бургери, м'ясо та овочі на грилі, випічка та солодощі. А також фреші та лимонади, чай та кава, молочні коктейлі. І, звісно, солодка вата та морозиво для найменших.
Денна сцена
12.00-18.00
Протягом дня на сцені розгортатиметься справжнє шоу: ансамбль «Веснянка», недільна школа «Планета Д», п’єса «Українське весілля», акробатичні дитячі номери, показ мод від відомих брендів, музичні номери різних виконавців, вікторини для дітей, спортивні п’ятихвилинки. Крім цього будуть розіграші цінних призів від партнерів фестивалю. Нагороджуватимуться багатодітні сім’ї, родини військовослужбовців, переселенців, подружжя, які прожили в шлюбі найдовше.
ВечIрня сцена
18.00-21.00
Виступи відомих співаків і музичних гуртів: The Cavaliers, Tim-J, Роман Ващук та інші. Яскрава вечірня шоу-програма.

А також – спеціальні гості, нагородження сімей-переможців конкурсів, подарунки родинам у різних номінаціях.
хедлайнери вечIрнього шоу
Група «Dруга Ріка» та KISHE
подарунки для вIдвIдувачIв
Впродовж двох днів фестивалю – цінні подарунки і призи для сімей, подружніх пар і дітей:
Долучитися до сIмейного руху
Заповни форму та отримай шанс на подарунок!

  Кажуть учасники

  Юрій і Тетяна Соколовські, лідери «Сімейного клубу»
  «У сім’ї все значно простіше, ніж ви можете собі уявляти. Просто подеколи нам бракує терпіння, щоб осягнути зовсім прості істини».

  Антон Колганов, рух «Територія відповідальності»
  «Любов і сім’я – те, чого потребує кожен із нас у різному віці, за різних соціальних обставин».

  Геня Самборська, член Європейського інституту сімейної освіти (IEEF/EIFLE)
  «Будинок зводять на фундаменті, без правильної Божої основи складно будувати. Мета, заради якої ви берете шлюб: дружина, щоби зробити чоловіка щасливим і кращим;чоловік, щоб зробити дружину щасливою і кращою».

  Володимир Сатишев, капелантретього полку Кіровоградського спецназу
  «Коли військовий іде на бойове завдання, він розуміє, що може не повернутися живим. Тому перше, що вінробить, прийшовши вцілілим – телефонує рідним і близьким, своїй родині. Сім’я – величезна цінність».

  Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!»
  «Суспільство не здатне існувати без чоловіка та жінки, які укладають священний шлюб, народжують дітей і забезпечувати життєдіяльність своєї сім’ї. Це базис української держави, це підвалини існування цивілізації.Нині часто чутно про права й інтереси особи.Проте сьогодні слід усе гучніше говорити про права й інтереси сімей. Настав час докласти всіх зусиль для створення просімейного порядку денного. Маємо спільну мету – побудувати державу, яка економічно процвітає, живе у безпеці та добробуті. Але ще шляхетнішою метою є побудова суспільства,у якому живуть міцні та щасливі сім’ї».

  Кажуть ВIДвIдувачI

  «Мені завжди було цікаво, як правильно організувати свій час, все встигати. І ось я незабаром стану мамою, треба буде встигати ще більше. А тут як раз семінар спрямований саме на цю тему».

  «Сім’я – це, по-перше, повага один до одного, це тісні стосунки. Це кохання, яке може дати лише Бог».

  «Родина – найголовніше, що є у людини. І такі фестивалі і свята обов’язково слід проводити. Тут ми вчимо дітей любити батьків, оточуючих, країну».

  «Сім’я – це коли ми всі разом вміємо бути щасливими. Тут у конкурсах беруть участь маленькі дітки, молодь танцює, і бабусі з дідусями мають цікаві справи. Такі заходи дуже важливі. Було б добре, щоб вони відбувалися частіше і всюди. Тоді було б більше щасливих сімей і менше трагедій. Діти щасливі, батьки щасливі».

  «Звичайно, таких заходів треба побільше організовувати. Вони згуртовують людей, дозволяють знайти нових друзів, тут можна активно відпочити, чогось навчитися».