Матюхін Дмитро

Гендиректор підприємства "Сельвеста", голова ГО «Міський центр допомоги».
Регіон: Запорізька
Написати експерту

Про освіту

Навчався в Київському політехнічному університеті на факультеті менеджменту організацій. Додатково вивчав соціологію.

Область науково-практичних інтересів
Розвиток громад, соціальна активність.

Досвід експерта

Впродовж 10 років обіймає посаду генерального директора сільскогосподарського підприємства “Сельвеста”. Керує відділом соціального служіння Всеукраїнського об’єднання ЄХБ. Очолює Громадську організацію «Міський центр допомоги» в Запоріжжі, якою започатковано та підтримується безліч успішних програм, в першу чергу це допомога ВПО, допомога дітям та людям похилого віку, допомога мешканцям Донецької та Луганської областей. Відкрито кілька реабілітаційних центрів для людей, що потрапили в різні види залежностей.

В результаті, близько 2000 сім’ям переселенців надано різну допомогу. Населенню прифронтових міст доставлено продуктові набори, засоби особистої гігієни, засоби для знезараження води в екстремальних умовах проживання. Здійснено проект допомоги багатодітним сім’ям з числа ВПО. Реалізована гуманітарна та продуктова допомога військовим в прифронтових зонах. Надано фінансову та продуктову допомогу сім’ям військовослужбовців, які втратили годувальника в результаті бойових дій на Донбасі.
Організовано відпочинок дітей у таборах.

Перелік наукових робіт та публікацій, включно з монографіями та статтями в українських та закордонних виданнях:

  1. Матюхін Д.А. Структура ціннісної свідомості сучасної молоді: соціологічний аналіз (на прикладі представників християнських конфесій) // Молодой учёный .- 2015 .- 3(18)
  2. Матюхін Д.А. Соціальні установки як показники стилю життя сучасної молоді: результати соціологічного опитування // Вісник НТУУ “КПІ”. Політологія. Соціологія. Право.-2016.- №1