Жуковін Олександр

Головний режисер і актор антрепризного проекту «Культурний капітал»
Галузь:Культура
Регіон: Київська
Написати експерту

Про освіту
Закінчив Інститут театрального мистецтва імені І.К. Карпенко-Карого. Здобув кваліфікацію актора театру і кіно. Навчався у Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю: режисер оригінально-трюкового жанру, режисер масових свят, шоу-програм та театралізованих постановок. Має ступінь кандидата мистецтвознавства, доктора філософії,
доцента кафедри режисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Область науково-практичних інтересів
Кіно і театр.

Досвід експерта

В Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв пан Олександр викладає режисуру, мистецтво ведення і конферансу, режисуру масово-розважальних програм, організацію і методику підготовки масових свят, сценічну пластику і ритміку. Працював в театрі Української Армії, в Київському Державному Експериментальному театрі, в Київському театрі “Каскадер”. Співпрацював з багатьма режисерами театрального мистецтва (серед яких народний артист України Шарварко Б.Г., народний артист України Мухарський Д.А., заслужений діяч мистецтв України Василь Вовкун, доцент Перенчук Ю.М., заслужений діяч мистецтв України Краснітскій Н.М. , заслужений артист України, композитор Татарченко Генадій, режисер Юрій Крітенко та інші).
Є членом Національної спілки театральних діячів України та гільдії режисерів України, членом Національної спілки кінематографістів України і Гільдії кіноакторів, членом Міжнародної асоціації каскадерів «Україна» і Ліги каскадерів України, членом Клубу київських ведучих. Як актор і каскадер знявся в більш ніж 40 художніх фільмах і серіалах.

Заснував і очолює арт-студію «SINTEZ-STYLE».
Є режисером драматичного театру (майстерня Народного артиста України, професора Резніковича М.Ю.).
З 2012 року обіймає посаду генерального директора, головного режисера і актора антрепризного проекту «Культурний капітал»