Вони отримали від сімейного руху України ЧЕРВОНУ КАРТКУ

Фабула
  • Брав безпосередню участь в організації грубого побиття та затримання людей, які вийшли на захист сім’ї та проти проведення «гей-параду» 17 червня 2018 року. Тоді вперше в історії України у жорстокий і кривавий спосіб була розігнана мирна акція, спрямована на захист сімейних та християнських цінностей. Кілька тисяч бійців і повному обмундируванні витискали всіх мирних мітнингувальників з території гей-параду, били їх кийками, заливали сльозогінним газом. А тих, хто виривався з оточення, затримували і відвозили у поліцейські відділки. Понад 50 людей отримали травмування різних ступенів. Були розбиті голови у багатьох людей, в тому числі жінок, поламані кінцівки, нанесені опіки рогівкам очей. Була пролита кров українців, які вийшли мирно заявити свою позицію проти публічної пропаганди гомосексуалізму.
  • 25 червня 2018 року Комісія Київської міської ради з питань законності закликала керівництво Нацполіції відсторонити скандального очільника патрульної поліції Києва Юрія Зозулю та наполягала на відкритті кримінального провадження, а Верховну Раду – створити тимчасову слідчу комісію та розслідувати злочинні дії поліцейських під час розгону мітингу у центрі Києва 17 червня. Пізніше на сайті Київради з’явилася петиція з вимогою відправити у відставку Зозулю за побиття невинних киян. Петиція відразу набрала понад 1000 підписів.

  • Йшов у колонні прайду у 2019 році, виразивши свою прихільність та підтримку ЛГБТ-спільноті. Під час якого відбувалося висміювання національних і патріотичних гасел, знущання над релігійними символами, оголені тіла учасників тощо. Не буде безпідставним припустити, що цей акт підтримки зроблено з метою звітування перед міжнародними спостерігачами за реалізацією інтересів руху ЛГБТ.

 

 

Читайте також:

ГЕЙ-ПАРАД НА КРОВІ

Понад тисяча громадян просять Київраду відправити Зозулю у відставку