Вони отримали від сімейного руху України ЧЕРВОНУ КАРТКУ

Фабула
  • 22 грудня 2020 року на другій сесії Кременчуцької міської ради виступила депутат Лариса Гориславець із маскою на обличчі з зображенням шестиколору — символу руху гомосексуалістів та лесбійок (ЛГБТ). За кафедрою сесійної зали вона озвучила депутатський запит щодо діяльності Кременчуцької телерадіокомпанії. Але як повідомляють присутні на сесії, зміст її виступу мало хто слухав, адже її шестиколорна маска викликала обурення присутніх у залі. Місцеві депутати та свідки були здивовані тим, що Гориславець займається відвертою популяризацією ЛГБТ-руху на трибуні міської ради. Публічно виражає свої деструктивні уподобання та підтримує антисімейний політичний рух. Така зневага до природних і сімейних цінностей та нехтування інтересами громади неприпустимі для депутата.

  • У інтерв’ю порталу ZMINA зазначила, що відкрито позиціонує себе, як феміністка: «По-перше, я прийшла на сесію у веселковій масці, щоб розповісти про свої переконання: я людина, дружня до ЛГБТ. І другий крок – на моєму депутатському бланку, де зазначено контактні дані, я написала “депутатка”, а не “депутат”. Цим позиціювала себе як феміністку».
  • У зазначеному інтерв’ю також підкреслила, що до експертів Руху «Всі разом!» прислухаються і, з її слів, в цьому є небезпека: «До речі, давно спостерігаю за розвитком антиґендерних рухів, зокрема “Всі разом”. Вони розумно вибудовують свою мережу: створюють своє “експертне” середовище, називають свої відгалуження дуже розумними й сильними словами на кшталт “академія” чи “інститут”. Це сприяє тому, що вони входять і в освітнє поле, і в політичне як експерти. І до них уже прислухаються. В цьому я бачу велику небезпеку. Адже їхні висловлювання, їхня позиція в Європі вважалися б мовою ворожнечі або вихолощенням принципів прав людини, у нас – нерідко трактують як свободу слова».
  • У червні 2020 року у опублікувала матеріал про ЛГБТ-підлітків в школі. Вона взяла інтерв’ю у відкритої лесбійки та вчительки однієї зі шкіл міста Мелітопіль, яка має досвід спілкування із ЛГБТ-підлітками.
  • Лариса Гориславець позиціонує себе ЛГБТ-дружньою персоною, про що зазначила на персональній сторінці у Facebook : «Я є тренеркою з прав людини та ЛГБТ-дружньою персоною, на початку грудня брала участь в укр-німецькому проєкті про ЛГБТ від Gender Z».