Вони отримали від сімейного руху України ЧЕРВОНУ КАРТКУ

Фабула
 • Діяльність Катерини Левченко на посаді Урядового уповноваженого з питань гендерної політики суперечить національним інтересам суспільства та держави. Багато років систематично впроваджує гендерну концепцію як політичну складову.
 • 8 грудня 2018 в ефірі Громадського радіо вона заявила, що ініціативи захисту сім’ї місцевими радами загрожують національний безпеці, а ініціаторів таких голосувань потрібно притягнути до відповідальності. З відповідним зверненням вона також звернулася до Служби безпеки України.

ПРОСЛУХАТИ скандальне інтерв’ю.

 • Бере участь у масових заходах під гаслами спільнот гомосексуалістів і транссекусалів. Серед іншого й взяла участь в агресивному феміністичному заході «Марш жінок» у Києві 8 березня 2020 року. Ця вулична акція супроводжувалася порнографічними і незаконними ілюстраціями статевих органів, нехтуванням суспільною мораллю, колоною відьом, висміюванням релігійних почуттів віруючих та вимогами ратифікувати скандальний міжнародний документ –Стамбульську конвенцію. Подібні вуличні акції безсумнівно мають політичний контекст із конкретними планами та амбіціями.При цьому йдеться не лише про рівність прав і можливостей чоловіків і жінок, а й про унормування безкінечної кількості так званих «гендерних ідентичностей», що виходить за межі наданих їй повноважень.
 • Згідно інформації, яка розміщена на Урядовому порталі з травня 2010 року по березень 2018 року Левченко Катерина Борисівна була президентом Громадської організації «Ла страда – Україна», в якій на сьогоднішній день, згідно відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, вона є одним із засновників. Варто зауважити, що Громадська організація «Ла страда – Україна» співпрацює з Всеукраїнським громадським об’єднанням «Гей-альянс Україна». Інформація про співпрацю вказаних громадських організацій з’явилась в мережі Інтернет ще в лютому 2016 року,  тобто до призначення Левченко Катерини на посаду Урядового уповноваженого, чим і пояснюється її поведінка щодо підтримки ЛГБТ-організацій та просування їхньої ідеології, спрямованої на зруйнування інтитуту сім’ї в Україні.
 • Фотографується із ЛГБТ-активістами під час вуличних заходів. Наприклад, із Оленою Шевенко головою ГО «Інсайт», яка позиціонує себе як активістка, феміністка та лесбійка.

Відповідно до ч. 5 ст. 66 Закону України «Про державну службу» звільнення з посади державної служби є винятковим видом дисциплінарного стягнення і може бути застосоване лише у разі вчинення дисциплінарних проступків, передбачених пунктами 1, 379-111314 частини другої статті 65 цього Закону, а також вчинення систематично (повторно протягом року) дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 12 частини другої статті 65 цього Закону.

Відповідно до пунктів 1, 379 частини другої статті 65 Закону України «Про державну службу» дисциплінарними проступками є:

 • порушення Присяги державного службовця;
 • вияв неповаги до держави, державних символів України, Українського народу;
 • перевищення службових повноважень, якщо воно не містить складу злочину або адміністративного правопорушення;
 • використання повноважень в особистих (приватних) інтересах або в неправомірних особистих інтересах інших осіб.

Отже, на наш погляд, відкрито підтримуючи представників ЛГБТ  та просуваючи в країні антисімейний вектор, Левченко Катерина допустила порушення пунктів 1, 379 частини другої статті 65 Закону України «Про державну службу», оскільки:

 • присягаючись вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституціїта законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, вона вживає заходів щодо обмеження прав та свобод громадян України, які виступають за збереженні сімейних цінностей в країні;
 • приймаючи участь у вищезгаданому феміністичному заході «Марш жінок», який відбувся у Києві 8 березня 2020 року, та відкрито підтримуючи представників ЛГБТ, вона виявила неповагу Українському народові (мова йде про десятки мільйони громадян, які виступають за збереження в Україні традиційного інституту сім’ї) та перевищила службові повноваження, які полягають виключно в забезпеченні рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства, а не в просуванні ідеології представників ЛГБТ;
 • вона використовує повноваження в неправомірних особистих інтересах інших осіб (представників ЛГБТ).
Читайте також:

Понад 100 громадських організацій вимагають відсторонити Катерину Левченко

Науковці закликають Кабмін ліквідувати посаду уповноваженого з питань гендерної політики