Вони отримали від сімейного руху України ЧЕРВОНУ КАРТКУ

Фабула
  • Систематично впроваджує термінологію «сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність» до українського законодавства, зокрема до Трудового кодексу України. 15 листопада 2015 року на пленарному засіданні ВРУ вперше зачитала проект своєї поправки в Трудовий кодекс, який забороняє «будь-яку дискримінацію у сфері праці, зокрема, порушення принципу рівних прав та можливостей, пряме або непряме обмеження прав залежно від раси, політичних, релігійних або інших переконань, гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації«. Наполягає на ратифікації Стамбульської конвенції, яка унормовує необмежену кількість гендерів та скасовує орієнтацію на дефініцію «стать» у правовому полі.

Стамбульська конвенція — Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами. Цей скандальний міжнародний документ відмовилися ратифікувати багато країн Євросоюзу, а також Велика Британія. Конвенція містить багато суперечливих норм, у тому числі впроваджує дефініцію гендеру як соціального конструкту, просуваючи це у законодавство у освітню галузь кожної країни.

  • На засіданні Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 11.04.2017 року виступила доповідачем, де наголошувала на зобов’язаннях України перед Європейським Союзом і необхідності внесення гендерної термінології в проект Трудового кодексу України.
  • Назвала «парламентським талібаном» та «мракобісами» тих депутатів, які виступають проти внесення словосполучення «сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність» до проекту Трудового кодексу.

  • Після проведення «гей-параду» у 2017 році вона на своїй сторінці у facebook відписала: «Київ і Україна склали іспит на відданість фундаментальним європейським цінностям- право бути вільним, рівним, бути собою. Це добре. Дякую, принагідно, нашій поліції, молодці».

 

Читайте також:

Директор міжнародного юридичного центру: Стамбульска конвенція — проблемний документ

Польща розпочала процес денонсації Стамбульської Конвенції

Юридичну експертизу Стамбульської конвенції читайте у статті доктора юридичних наук Марини Медведєвої.

У травні поточного року Угорщина ВІДМОВИЛАСЬ РАТИФІКУВАТИ Стамбульську конвенцію.

Рух «Всі разом!» підготував АНАЛІЗ ДОСВІДУ країн, які ефективно чинять спротив ґендерній концепції.