Обережно! Неоліберальний порядок стукає у ваші двері

Експертиза
17.06.2020
Обережно! Неоліберальний порядок стукає у ваші двері

Програма КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ руху «Всі разом!».
Тема: «Обережно — неолібералізм!».
Гість у студії: Юлія Федосюк, аналітик формації Кабінету експертів, лідер консервативної жіночої організації «Срібло Троянди». Ведучий: Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!».

В цьому випуску говоримо про неоліберальний порядок, який активно поширюється в Україні. На досвіді Європи, аналізуємо його основні положення та суспільні деструктивні явища ним породжені. Вийшла дуже цікава та гаряча дискусія. Запрошуємо дивитися та активно поширювати цей випуск у соціальних мережах. Деякі вислови навіть варто розібрати на цитати. Ось один, наприклад: «Природа ієрархічна, людське суспільство також. Рівності, як такої — не існує! Часто ієрархія тлумачиться неправильно. Справжня ієрархія — це про духовну організацію людини, яка надихає брати відповідальність за своє життя та життя інших. Ця відповідальність наділяє людину мірою прав», — зазначила Юлія Федосюк.

Дивіться новий випуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ: «Обережно — неолібералізм!»

В програмі зокрема йдеться про:
— політику влади орієнтуватися на маргінальні групи, яка веде до руйнації підвалин суспільства;
— постправду, як присмак неоліберального впливу на маси;
— суспільну толерантність у широкому сенсі та скандальний рівень самоцензури;
— передумови та механізми панування ідеї рівності, яка скасувала запит на мораль і цінності. Та чи існує взагалі рівність, як така? — владу пасіонарного натовпу, яка диктує порядок денний владі та ЗМІ;
— нівелювання авторитетів на догоду інституціям. Чи такий шлях вірний?
— як сприймати намагання держави замінити все звичне собою: сім’ю, церкву і все традиційне в суспільстві.
Про це та набагато більше — в новому випуску програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ РУХУ «Всі разом!»

Неоліберальний порядок знищує традиційне суспільство. Європа вже побачила наслідки свого захоплення та добровільного поневолення цим ідеям. Час визначатися кожному з нас. Обережно! Неолібералізм.

Рекомендуємо також статті та відео з Юлією Федосюк, які раніше були опубліковані на ресурсах «Всі разом!»

Нагадаємо, що Кабінет експертів руху “Всі разом!”– формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Ми створили канал КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ у YouTube для того, щоб комунікувати з вами про головне та актуальне, що відбувається в Україні. Щотижня наш канал публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проєктів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.