Куди заведе Україну Стамбульська конвенція?

Експертиза
18.05.2020
Куди заведе Україну Стамбульська конвенція?

Новий випуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ руху «Всі разом!» про чергову спробу ратифікувати в Україні скандальну Стамбульську конвенцію.

Ми запросили знаних учених та експертів галузей права і психології, щоб розібратися у численних компроментуючих питаннях цього міжнародного документу. В студію завітали: Елеонора Дібрівна — юрист руху «Всі разом!», Олеся Горгота — кандидат філософських наук, Олена Львова — кандидат юридичних наук, Руслан Кухарчук — голова руху «Всі разом!», Марія Єршова — голова ГО «Варта життя!».

Україна підписала Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству по відношенню до жінок і домашнього насильства (Стамбульська конвенція) ще в 2011 році, але до цих пір не ратифікувала. У 2016 році спроба ратифікувати цей документ провалилася через поняття «гендер» і «сексуальна орієнтація». На черзі нова спроба просунути цей сумнівний документ в українське законодавство. Але, кого насправді захищатиме ця конвенція?

Про подвійне дно Стамбульської конвенції та загрози від її прийняття для українського суспільства — говорять в ефірі запрошені експерти. «Цей документ має на меті впровадити ідеологію гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації (СОГІ) в правове поле України. Нещодавнє звернення послів двадцяти європейських країн до українського уряду з вимогою ратифікації Стамбульської конвенції — доводить це достеменно»,- зазначив Руслан Кухарчук.

Дивіться програму на нашому каналі в YouTube. Коментуйте та поширюйте далі. Нам важливо знати вашу думку.

Рекомендуємо також матеріал за цією темою на сайті Кабінету експертів»: «Стамбульська конвенція: юридична експертиза документу»

ПІСЛЯМОВА
Кабінет експертів руху “Всі разом!”– формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень.Щотижня канал Кабінету експертів в YouTube публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проєктів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Підписуйтеся на наш канал! Не пропустіть публікацію нових програм КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ!