громадянський рух

Відгуки переможців конкурсу есе для сімей-переселенців з Донбасу та Криму

Підсумки конкурсу есе для сімей-переселенців на тему «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризу?» вже підведені. Діло залишалося лише за роздачею грошових призів усім переможцям, а учасникам – солодких подарунків та книг від партнерів. Тож коли волонтерам все вдалося розіслати і роздати, щасливі переможці ділилися своїми вдячними листами, фотографіями. Кожній сім’ї переможців громадянський рух «Всі разом!» передав по 1,5 тис гривень. І хоч, можливо, сума невелика, та все ж принесла свої приємності у передсвяткові новорічні та різдвяні дні.


Сім’я переможців конкурсу Бахаревий Едуард та Маріонела переїхали у Київську область з Луганська у 2014 році. Тоді їх гостинно прийняли у санаторії «Перемога» у Ворзелі, де вони живуть до цього дня. Їм вдалося пройти через різні труднощі та переживання, покинувши домівку з трьома дітьми. Їхня історія була нагороджена призом. «Щиро дякуємо Вам за те, що обрали нашу родину переможцями конкурсу, — пише у своєму листі багатодітна мама,- наші дітки дуже раді,бо нарешті отримали у подарунок такий омріяний ними планшет».

rezultaty_konkyrs
Родина Смолієнко Валентини та Євгенії з Донецької області, що проживають зараз у Хмельницьку, мали можливість використати кошти для спільного сімейного дозвілля. «Дуже вдячні Вам за солодкі подарунки та грошову винагороду. Завдяки наданим коштам наша сім’я отримала можливість придбати новорічну ялинку та гарно прикрасити її. Також наші діти святкового ранку знайшли під нею подарунки. Я з маленькою донечкою мала змогу відвідати виставу у місцевому Театрі ляльок , а старший син – переглянути фільм у кінотеатрі. Потім всією сім’єю провели час на льодовій ковзанці», — із захватом ділиться мама Смолієнко Євгенія.

podarunky

Cин Смолієнко Данило, 14 років та донька Смолієнко Аріна, 4 роки.

Сім’я переселенців з Донецької області Хлистун Ігор та Ганна з двома дітками за отримані гроші придбали цінні подарунки: для мами – мультиварку, дітям – іграшки. Тато залишився «у тіні». Дружина зізналася, що до останнього не знала, що чоловік брав участь у конкурсі, і була дуже здивованою врешті, що історія, яку він написав, отримала перемогу. Сам Ігор відгукується про конкурс так: «Велика подяка організаторам та партнерам конкурсу «Всі разом – у Різдво!» за приємні подарунки до свят та грошову допомогу, за яку було придбано подарунки дітям та дружині! Побудова здорового громадянського суспільства – це велика справа, в яку кожен з нас зобов’язаний зробити свій внесок. Це шляхетна мета, заради якої ми повинні об’єднатися для процвітання майбутнього нашої країни!»

simja hlustyn

Сім’я Хлистун.

Сім’я Богатирьов Олександр та Анна, переселенці з Донецька, проживають зараз у Києві. Кошти, які сім’я отримала у подарунок, витратили на екскурсію та оздоровлення у Закарпатті для дочок. Мама щиро сказала, що ці кошти якраз у цей час були дуже доречними, бо вони якраз планували відправити дітей на зимові канікули відпочити.

26b5b7c7-993a-4ddc-813b-760b3f78bd22

Відпочинок доньки Наталі у Закарпатті.

Левченко Костянтин та Єлизавета із своїми трьома (а після переселення – чотирма) дітьми переїхали з Луганська у Маріуполь. Вони до останнього вірили та й зараз вірять, що повернуться одного разу у рідний Луганськ, де відбувалися найважливіші події їхнього життя. Їхня історія теж зворушила серця журі, котрі відбирали переможців. Коли сім’я дізналася про перемогу, вони написали емоційне повідомлення: «Дякуємо! Як приємно!!! Ми так раді та щасливі! І є дуже символічно – ми №7 (сім’я!!!)». А згодом, коли вже отримали подарунок, написали: «Наша сім’я дуже вдячна усім, хто стоїть за «Всі разом!» А в Ваших особах ми дякуємо усім небайдужим! Ви насправді робите дуже важливу річ: ви скріплюєте суспільство, нагадуючи про його основу — Сім’ю! А ще показуєте діалектику життя: коли втрачено дім, розкидало рідних і близьких, позаду все, до чого звик… Але все це веде до перемоги!»

levchenko_simja

Сім’я Левченко.

Малютіна Олександр та Інна, переселенці з Донецьку, проживають зараз у Одесі. Есе на конкурс писала їхня 13-річна донечка Маринка. І виграла для сім’ї, а заодно і для себе грошовий приз. Мама, поділившись фотографіями доньки-красуні, написала: «Щиро дякуємо Вам за турботу, поради та підтримку! Доньці купили нову сукню. Також залишились гроші і на нові чобітки-снікерси. Для сина придбали солодощі та фрукти».

нове

Син Олександр, 4 роки та донька Марина, 13 років.

Усі інші учасники конкурсу, які написали есе (а їх було 40), отримали солодкі призи, книги, альбоми для малювання.

ukrposhta

Відправлення подарунків: солодких призів та книг.

Громадянський рух «Всі разом!» висловлює подяку усім організаціям та людям, котрі долучилися до цієї акції своїми фінансами та ресурсами.

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Форум «Всі разом!» мобілізував активістів Кривого Рогу
02.07.2018

28-29 червня 2018 у Кривому Розі відбувся християнський громадянський Форум «Всі разом!». Він об’єднав  багатьох активістів міста для обговорення стратегії суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей в Україні. Серед присутніх учасників були політики та держслужбовці різних рівнів, освітяни та медики, журналісти та представники культурного сектору, голови громадських рухів,  волонтери та студенти.

Огляд вуличних сімейних заходів: 16-19 та 23-24 червня
25.06.2018

Ще п»ять міст долучилися до національного вуличного сімейного руху. Впродовж вікендів проходили фестивалі сім»ї, марші на захист сімейних цінностей, родинні віче та лекції щодо батьківства. Далі детально про кожне місто.  16 червня в Скадовську Херсонської області на березі Чорного моря пройшло свято «Всі разом — за сім’ю!». У програмі були веселі батути, аквагрим, виступи творчих…

Огляд вуличних сімейних заходів: 9-10 червня
15.06.2018

9-10 червня стали насиченими вуличними сімейними заходами в Україні. Так, за вихідні до національног осімейного руху долучилося ще 7 міст, а в Києві пройшов найбільший сімейний фестиваль в країні.  У суботу, 9 червня в місті Хуст Закарпатської області пройшла мирна хода «Всі разом – за сім’ю!». Хустяни пройшли центральними вулицями міста від майдану Незалежності до…

Огляд вуличних сімейних заходів: 1-2 червня
15.06.2018

Перший вікенд червня став особливо яскравим для вуличного сімейного руху. Деякі міста по Україні ще більше активізувались у своїх населених пунктах, а деякі долучилися до маршу за сім’ю у Києві. Так, за перший вікенд червня сумарно на вулиці вийшло близько 50 тисяч людей на захист сімейних цінностей. Далі — про кожне місто.  1 червня в…

Цього вікенду київська Поштова площа вирувала у сімейному фестивалі
11.06.2018

9 та 10 червня Поштова площа перетворилася на місце карнавалу сімей та дітей. Тисячі киян і гостей столиці з’їхалися на фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» Площа була ніби вулик: десятки локацій сімейного сервісу, програма на сцені, вечірній концерт і 30 тисяч учасників заходу за два дні! Усі фото з сценічної програми ТУТ.  Усі фото з…

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Чернівці, 19 травня, сімейний фестиваль