громадянський рух

Відгуки переможців конкурсу есе для сімей-переселенців з Донбасу та Криму

Підсумки конкурсу есе для сімей-переселенців на тему «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризу?» вже підведені. Діло залишалося лише за роздачею грошових призів усім переможцям, а учасникам – солодких подарунків та книг від партнерів. Тож коли волонтерам все вдалося розіслати і роздати, щасливі переможці ділилися своїми вдячними листами, фотографіями. Кожній сім’ї переможців громадянський рух «Всі разом!» передав по 1,5 тис гривень. І хоч, можливо, сума невелика, та все ж принесла свої приємності у передсвяткові новорічні та різдвяні дні.


Сім’я переможців конкурсу Бахаревий Едуард та Маріонела переїхали у Київську область з Луганська у 2014 році. Тоді їх гостинно прийняли у санаторії «Перемога» у Ворзелі, де вони живуть до цього дня. Їм вдалося пройти через різні труднощі та переживання, покинувши домівку з трьома дітьми. Їхня історія була нагороджена призом. «Щиро дякуємо Вам за те, що обрали нашу родину переможцями конкурсу, — пише у своєму листі багатодітна мама,- наші дітки дуже раді,бо нарешті отримали у подарунок такий омріяний ними планшет».

rezultaty_konkyrs
Родина Смолієнко Валентини та Євгенії з Донецької області, що проживають зараз у Хмельницьку, мали можливість використати кошти для спільного сімейного дозвілля. «Дуже вдячні Вам за солодкі подарунки та грошову винагороду. Завдяки наданим коштам наша сім’я отримала можливість придбати новорічну ялинку та гарно прикрасити її. Також наші діти святкового ранку знайшли під нею подарунки. Я з маленькою донечкою мала змогу відвідати виставу у місцевому Театрі ляльок , а старший син – переглянути фільм у кінотеатрі. Потім всією сім’єю провели час на льодовій ковзанці», — із захватом ділиться мама Смолієнко Євгенія.

podarunky

Cин Смолієнко Данило, 14 років та донька Смолієнко Аріна, 4 роки.

Сім’я переселенців з Донецької області Хлистун Ігор та Ганна з двома дітками за отримані гроші придбали цінні подарунки: для мами – мультиварку, дітям – іграшки. Тато залишився «у тіні». Дружина зізналася, що до останнього не знала, що чоловік брав участь у конкурсі, і була дуже здивованою врешті, що історія, яку він написав, отримала перемогу. Сам Ігор відгукується про конкурс так: «Велика подяка організаторам та партнерам конкурсу «Всі разом – у Різдво!» за приємні подарунки до свят та грошову допомогу, за яку було придбано подарунки дітям та дружині! Побудова здорового громадянського суспільства – це велика справа, в яку кожен з нас зобов’язаний зробити свій внесок. Це шляхетна мета, заради якої ми повинні об’єднатися для процвітання майбутнього нашої країни!»

simja hlustyn

Сім’я Хлистун.

Сім’я Богатирьов Олександр та Анна, переселенці з Донецька, проживають зараз у Києві. Кошти, які сім’я отримала у подарунок, витратили на екскурсію та оздоровлення у Закарпатті для дочок. Мама щиро сказала, що ці кошти якраз у цей час були дуже доречними, бо вони якраз планували відправити дітей на зимові канікули відпочити.

26b5b7c7-993a-4ddc-813b-760b3f78bd22

Відпочинок доньки Наталі у Закарпатті.

Левченко Костянтин та Єлизавета із своїми трьома (а після переселення – чотирма) дітьми переїхали з Луганська у Маріуполь. Вони до останнього вірили та й зараз вірять, що повернуться одного разу у рідний Луганськ, де відбувалися найважливіші події їхнього життя. Їхня історія теж зворушила серця журі, котрі відбирали переможців. Коли сім’я дізналася про перемогу, вони написали емоційне повідомлення: «Дякуємо! Як приємно!!! Ми так раді та щасливі! І є дуже символічно – ми №7 (сім’я!!!)». А згодом, коли вже отримали подарунок, написали: «Наша сім’я дуже вдячна усім, хто стоїть за «Всі разом!» А в Ваших особах ми дякуємо усім небайдужим! Ви насправді робите дуже важливу річ: ви скріплюєте суспільство, нагадуючи про його основу — Сім’ю! А ще показуєте діалектику життя: коли втрачено дім, розкидало рідних і близьких, позаду все, до чого звик… Але все це веде до перемоги!»

levchenko_simja

Сім’я Левченко.

Малютіна Олександр та Інна, переселенці з Донецьку, проживають зараз у Одесі. Есе на конкурс писала їхня 13-річна донечка Маринка. І виграла для сім’ї, а заодно і для себе грошовий приз. Мама, поділившись фотографіями доньки-красуні, написала: «Щиро дякуємо Вам за турботу, поради та підтримку! Доньці купили нову сукню. Також залишились гроші і на нові чобітки-снікерси. Для сина придбали солодощі та фрукти».

нове

Син Олександр, 4 роки та донька Марина, 13 років.

Усі інші учасники конкурсу, які написали есе (а їх було 40), отримали солодкі призи, книги, альбоми для малювання.

ukrposhta

Відправлення подарунків: солодких призів та книг.

Громадянський рух «Всі разом!» висловлює подяку усім організаціям та людям, котрі долучилися до цієї акції своїми фінансами та ресурсами.

ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!» У МИКОЛАЄВІ: ПІСЛЯМОВА
22.10.2018

5-6 жовтня в Миколаєві пройшов Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Подія відбулася в рамках Національної кампанії розвитку лідерів та управлініців для суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей. Пропонуємо ознайомитися з відгуками учасників Форуму про захід.

ВІДБУВСЯ ХРИСТИЯНСКИЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ФОРУМ У МИКОЛАЄВІ
08.10.2018

5-6 жовтня  2018 відбувся Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Подія була присвячена обговоренню стратегій та інструментів реалізації найкращих перетворень в Україні. Насамперед йшлося про те, як реалізувати бачення змін в сім’ї, культурі, освіті, економіці, політиці, громадянському секторі та медіа на основі християнських цінностей. 

Понад тисяча громадян просять Київраду відправити Зозулю у відставку
02.10.2018

Резолюція недовіри начальнику Управління патрульної поліції Києва Юрію Зозулі набрала понад 1000 підписів. Громадяни України просять депутатів Київської міської ради проголосувати відповідне рішення; це стане підставою для звільнення Зозулі із займаної посади.

Рух «Всі разом!» подбав про якісне наповнення PodyаkaFest
28.09.2018

23 вересня на Хрещатику пройшов івент PodyаkaFest в рамках Всеукраїнського Свята Подяки.  На запрошення центрального оргкомітету офіс руху «Всі разом!» став координатором цього фестивального містечка. Близько півсотні локацій, денна сцена, фестиваль вуличної їжі та багато іншого. Свято розпочалося із феєричного заїзду колони байкерів. Усі вони їхали із яскравими прапорами «Свято Подяки» та «Всі разом —…

НА МИКОЛАЇВСЬКОМУ ФОРУМІ «ВСІ РАЗОМ!» ГОВОРИТИМУТЬ ПРО СТРАТЕГІЮ ЗМІН
24.09.2018

5-6 жовтня 2018 у Миколаєві відбудеться Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Кожний з промовців розкриватиме стратегію громадської участі віруючих в суспільно-політичному житті громади. А також передаватиме навички реалізації суспільних і державних змін на основі християнських цінностей.

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Доктор юридичних наук М. Медведєва: чому не варто приєднуватися до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад
05.11.2018

Обґрунтування непідписання Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

Рекомендації ГО «Рух «Всі разом!» щодо Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у місцевих громадах
01.11.2018

Хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад розробила організація «Рада європейських муніціпалітетів і регіонів»  у 2004 році, членом якої є Асоціація міст України. Документ не розглядався українською експертною спільнотою, не був проголосований на засіданні Кабінету Міністрів України та не ратифікований Верховною Радою України.

Суспільний опір країн Європи та світу проти ґендерної ідеології
24.09.2018

Національне законодавство різних країн активно переписують під вимоги ґендерних ідеологів. Головна мета – скасувати природні ролі чоловіка та жінки, деформувати ідентичність, зруйнувати інститут сім’ї та унормувати одностатеві сексуальні стосунки. Ґендерна ідеологія проникає в усі сфери суспільного життя, передусім через антидискримінаційні пункти у законодавстві. Але нині чи не головним правовим механізмом впровадження ґендерної ідеології є Стамбульська…

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Біла Церква, 20 травня 2018, сімейний фестиваль