Тернопіль зустрічатиме форум “Рік Реформації”

Актуально
31.10.2017

17-18 листопада 2017 року в Тернополі пройде Форум «Рік Реформації: Тернопіль». Захід збере представників науки та освіти, бізнесу та економіки, громадських активістів та журналістів, культурних діячів, політиків та  чиновників органів місцевого самоврядування. Експертний діалог покликаний мобілізувати та кваліфікувати профільне середовище християн у питанні суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

Місцем проведення Форуму обрано готельний комплекс Pallada. Він розташований в тихому районі міста на вул. Степана Будного, 1. Кожного ранку о 10:00 Форум розпочинатиметься молитвою і продовжуватиметься виступами різних спікерів. Вони –це плеяда фахівців та експертів високого рівня зі всієї України.

Зареєструватися на Форум можна за цим посиланням: https://vsirazom.ua/forum

Маючи розуміння і власний досвід творення суспільних змін, кожний спікер передаватиме учасникам дієві інструменти та навички для посилення персонального служіння і роботи в різних напрямках. Всі виступи розкриватимуть одну з семи ключових тем форуму. А саме;

Адріан Буковинський, голова Благодійного фонду «Сім’я», доктор філософських наук говоритиме про можливості впливу місцевої громади на стан сім’ї та батьківства. Пан Адріан представить розроблену ним Національну сімейну стратегію, яка містить в собі потенціал зміцнення інституту сім’ї в державі. Ця методологія, уже стала основою для багатьох фахівців, які впроваджують програми підготовки до подружнього життя, беруть участь в сфері державної сімейної політики, створюють курси лекцій про відносини, консультують людей.

Павло Валенчук, пастор церкви Преображення Господнього, магістр теології розкриватиме тему відтворення і розкриття християнської ідентичності в культурі. Чи здатне сучасне християнство творити цікаві культурні продукти і використовувати різні форми і жанри мистецтва для діалогу з секулярним суспільством? На ці та інші питання відповідатиме спікер.

Євген Дем’яненко, депутат Запорізької обласної ради. Політична активність – як форма служіння громаді – така тема його виступу на Форумі. Чи мають християни йти в політику і займатися державницькими справами? Чесні та відповідальні люди, які відчувають особистий поклик в серці і вмотивовані стати агентами християнського впливу у владі – можуть реально лобіювати і представляти інтереси християнської громади в суспільстві. Спікер представить практичний кейс справ на посаді депутата, які йому вдалося вирішити для поліпшення життя місцевої громади.

Альбіна Паренюк, президент Благодійного фонду “Дари навчання”, співзасновник Міжнародного альянсу для розвитку християнської освіти проаналізує прийняту реформу освіти і розкаже про нові можливості для заснування і функціонування християнських навчальних закладів. Тема її виступу: «Нова українська школа» у вимірі християнських цінностей.

Олександр Вялов, пастор церкви «Жива надія», засновник приватної загальноосвітньої школи «Початок мудрості»
продовжить розгляд теми інноваційної освіти в Україні. Пройшовши шлях відкриття християнської приватної школи в Харкові, а також будучи педагогом-практиком – він передасть ефективний алгоритм заснування християнської школи. Зокрема говоритиме про нормативні вимоги до приватної освіти, способи формування ресурсної бази, бачення поступового розвитку, тощо. Спікер відповідатиме на питання учасників форуму.

Зиновій Свереда, доктор соціальної економіки, голова Українського кооперативного альянсу, президент Академії Етики та Економіки розкриє  стратегію формування соціального капіталу місцевих громад  для  їх успішного розвитку.  «Кооперація дозволяє і допомагає проявити більшу активність місцевої влади та привчити громадян до власного автокерівництва й автодисципліни, що дуже важливо у процесах політичної децентралізції. Роль місцевої влади дуже важлива в світлі того, що уряд саме проголосив процес децентралізації, а кооперація — це свого роду економічна та соціальна децентралізація. Не просто якась політична чи територіальна. Адже кожні невеликі два-три містечка мають територіальні громади, але зовсім інше питання – як вони реалізуватимуть щоденне економічне та соціальне життя», – зазначив пан Зиновій.

Прикладами роботи з громадою  у взаємодії з владою презентуватиме Олена Хачатрян, голова Житомирського Благодійного фонду «Сім’я», засновник всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Вона говоритиме про інструмент громадських організацій у співпраці з органами влади, реалізацію творчих проектів, фандрейзинг тощо.

Руслан Кухарчук, голова Громадянського руху «Всі разом!», президент Асоціації журналістів «Новомедіа» говоритиме про адвокацію цінностей та стратегію змін, сімейну стратегія у світлі урядового плану до 2020, реформацію в суспільстві через ефективну масову комунікацію,  а також про алгоритм та інфраструктуру перетворень. “Більшість змін в місті, країні і суспільстві є результатом цілеспрямованих спланованих дій, послідовний процес соціального інжинірингу. Осмислити і сформулювати суть новацій, зібрати пул однодумців, скласти план дій і розпочати – такою є дорожня карта для реалізації бажаних перетворень  будь-де», – говорить пан Руслан.

Реєстрація учасників на Форум «Рік Реформації: Тернопіль» за посиланням: https://vsirazom.ua/forum
По всім питанням телефонувати за номером:+38 (068) 100-7093.

Нагадаємо, що подібні Форуми вже відбулися у Черкасах, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Києві та Сєвєродонецьку.

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram