громадянський рух

Правда про рух «Всі разом!»

Громадянський рух «Всі разом!» розпочав свою роботу в Україні влітку 2010-го року. А перший масштабний захід відбувся 2-го жовтня того ж року – соціальний фестиваль «Всі разом!» на Хрещатику у Києві. Ця щорічна акція у центрі столиці є нашим найбільш гучним проектом, але геть не єдиним. Бо наша спільна робота має перетворитися на постійний природній процес.

Тому, розпочинаючи новий рік і новий сезон у роботі, спробую відповісти на декілька запитань щодо громадянського руху «Всі разом!» Сподіваюся, це допоможе новим учасникам – організаціям і просто небайдужим людям – долучитися до нас.

Що таке рух «Всі разом!»?

Відповім тезами:

— неформальне об»єднання громадських організацій та громадянських ініціатив;

— інфраструктура та ресурсний центр для суспільно корисних ініціатив;

— майданчик для суспільно корисних справ;

— аналітичний центр.

Навіщо потрібен рух «Всі разом!»?

Перед тим, як відповісти, хочу підкреслити важливу тезу: в Україні існує величезна кількість надзвичайно корисних, дієвих і шляхетних організацій та приватних ініціатив. Рух «Всі разом!» надзвичайно цінує роботу і досягнення кожної такої організації чи неформальної спільноти.

Тепер по суті запитання. Навіщо започаткована ініціатива «Всі разом!»? Щоб спільними зусиллями організацій-учасників…:

— надавати методологічну, творчу, інформаційну та юридичну допомогу організаціям-учасникам руху;

— проводити навчальні семінари, тренінги, майстер-класи;

— допомагати один одному у проведенні публічних акцій (мітинг, хода, флеш-моб);

— створювати продукцію для засобів масової інформації;

— захищати інтереси організацій-учасників руху;

— брати участь у розробці рішень органів державної та місцевої влади;

— звершувати спільні звернення до органів влади та інститутів громадянського суспільства;

— вести діалог з державними та громадськими організаціями, спілками, фондами, культурними та політичними діячами України та інших країн.

Отже «Всі разом!» прагне не стільки шукати допомоги від організацій, скільки надавати її тим, хто робить реальні справи. У нас все ґрунтується на партнерстві. Беручи участь у русі «Всі разом», організація стає одночасно і об’єктом, і суб’єктом допомоги.

Наш спільний базис – християнські цінності. Наша спільна мета – побудова здорового громадянського суспільства. І все це – виключно спільними зусиллями всіх учасників руху.

Чи буде створена юридично одна супер-організація?

Ні. Підкреслюю – це добровільне неформальне об’єднання організацій та ініціатив.

Разом з тим «Всі разом!» — це намагання сформувати один спільний гучний голос людей і організацій, які сповідують спільні цінності. Ми – сіль і світло для світу, як казав Вчитель.

Ну, гаразд, а про які спільні цінності йдеться?

Для себе ми сформулювали п’ять блоків суспільного життя, які є об’єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я та Благодійність.

Безпечне суспільство

— протидія злочинності і корупції;

— справедливі суди;

— гідна освіта;

— соціально-відповідальні засоби масової інформації.

Повноцінна сім’я

— міцні подружжя без розлучень;

— відповідальне батьківство;

— протидія впровадженню ювенальної юстиції;

— мінімізація практики абортів;

— заборона пропаганди гомосексуалізму.

 Релігійна свобода

— захист прав віруючих вільно і публічно сповідувати свої переконання;

— викладання у школах курсу «Християнська етика»;

— популяризація норм поведінки, які відповідають християнській етиці.

 Міцне здоров’я

— якісна медицина та охорона здоров’я;

— реалізація спортивних програм;

— протидія вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків;

— профілактика поширення ВІЛ/СНІД.

 Благодійність

— гуманітарна допомога;

— збір коштів на лікування;

— фізична допомога немічним;

— годування осіб без постійного місця проживання;

— безкоштовна юридична допомога для малозабезпечених.

Отже, якщо Ви чи Ваша організація працює у цих напрямках, ми – на Вашому боці і до Ваших послуг.

ВАЖЛИВО! Зараз триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв»язок якнайшвидше. У приватному спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

 Як долучитися до руху «Всі разом!»?

Заповніть реєстраційну форму за цим посиланням: http://vsirazom.org/other.php

Або ж просто напишіть нам лист з інформацією про Вас, Ваші інтереси та пріоритети у громадській діяльності – на адресу електронної пошти:  vsirazom (песик) vsirazom.org

З повагою,

Руслан Кухарчук, журналіст, координатор руху «Всі разом!»

ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!» У МИКОЛАЄВІ: ПІСЛЯМОВА
22.10.2018

5-6 жовтня в Миколаєві пройшов Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Подія відбулася в рамках Національної кампанії розвитку лідерів та управлініців для суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей. Пропонуємо ознайомитися з відгуками учасників Форуму про захід.

ВІДБУВСЯ ХРИСТИЯНСКИЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ФОРУМ У МИКОЛАЄВІ
08.10.2018

5-6 жовтня  2018 відбувся Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Подія була присвячена обговоренню стратегій та інструментів реалізації найкращих перетворень в Україні. Насамперед йшлося про те, як реалізувати бачення змін в сім’ї, культурі, освіті, економіці, політиці, громадянському секторі та медіа на основі християнських цінностей. 

Понад тисяча громадян просять Київраду відправити Зозулю у відставку
02.10.2018

Резолюція недовіри начальнику Управління патрульної поліції Києва Юрію Зозулі набрала понад 1000 підписів. Громадяни України просять депутатів Київської міської ради проголосувати відповідне рішення; це стане підставою для звільнення Зозулі із займаної посади.

Рух «Всі разом!» подбав про якісне наповнення PodyаkaFest
28.09.2018

23 вересня на Хрещатику пройшов івент PodyаkaFest в рамках Всеукраїнського Свята Подяки.  На запрошення центрального оргкомітету офіс руху «Всі разом!» став координатором цього фестивального містечка. Близько півсотні локацій, денна сцена, фестиваль вуличної їжі та багато іншого. Свято розпочалося із феєричного заїзду колони байкерів. Усі вони їхали із яскравими прапорами «Свято Подяки» та «Всі разом —…

НА МИКОЛАЇВСЬКОМУ ФОРУМІ «ВСІ РАЗОМ!» ГОВОРИТИМУТЬ ПРО СТРАТЕГІЮ ЗМІН
24.09.2018

5-6 жовтня 2018 у Миколаєві відбудеться Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Кожний з промовців розкриватиме стратегію громадської участі віруючих в суспільно-політичному житті громади. А також передаватиме навички реалізації суспільних і державних змін на основі християнських цінностей.

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Доктор юридичних наук М. Медведєва: чому не варто приєднуватися до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад
05.11.2018

Обґрунтування непідписання Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

Рекомендації ГО «Рух «Всі разом!» щодо Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у місцевих громадах
01.11.2018

Хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад розробила організація «Рада європейських муніціпалітетів і регіонів»  у 2004 році, членом якої є Асоціація міст України. Документ не розглядався українською експертною спільнотою, не був проголосований на засіданні Кабінету Міністрів України та не ратифікований Верховною Радою України.

Суспільний опір країн Європи та світу проти ґендерної ідеології
24.09.2018

Національне законодавство різних країн активно переписують під вимоги ґендерних ідеологів. Головна мета – скасувати природні ролі чоловіка та жінки, деформувати ідентичність, зруйнувати інститут сім’ї та унормувати одностатеві сексуальні стосунки. Ґендерна ідеологія проникає в усі сфери суспільного життя, передусім через антидискримінаційні пункти у законодавстві. Але нині чи не головним правовим механізмом впровадження ґендерної ідеології є Стамбульська…

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Київ, "Всі разом - за сім`ю!" 2018: яскраве шоу для сімей (TARABAROVA, Mountain Breeze)