громадянський рух

Правда про рух «Всі разом!»

Громадянський рух «Всі разом!» розпочав свою роботу в Україні влітку 2010-го року. А перший масштабний захід відбувся 2-го жовтня того ж року – соціальний фестиваль «Всі разом!» на Хрещатику у Києві. Ця щорічна акція у центрі столиці є нашим найбільш гучним проектом, але геть не єдиним. Бо наша спільна робота має перетворитися на постійний природній процес.

Тому, розпочинаючи новий рік і новий сезон у роботі, спробую відповісти на декілька запитань щодо громадянського руху «Всі разом!» Сподіваюся, це допоможе новим учасникам – організаціям і просто небайдужим людям – долучитися до нас.

Що таке рух «Всі разом!»?

Відповім тезами:

— неформальне об»єднання громадських організацій та громадянських ініціатив;

— інфраструктура та ресурсний центр для суспільно корисних ініціатив;

— майданчик для суспільно корисних справ;

— аналітичний центр.

Навіщо потрібен рух «Всі разом!»?

Перед тим, як відповісти, хочу підкреслити важливу тезу: в Україні існує величезна кількість надзвичайно корисних, дієвих і шляхетних організацій та приватних ініціатив. Рух «Всі разом!» надзвичайно цінує роботу і досягнення кожної такої організації чи неформальної спільноти.

Тепер по суті запитання. Навіщо започаткована ініціатива «Всі разом!»? Щоб спільними зусиллями організацій-учасників…:

— надавати методологічну, творчу, інформаційну та юридичну допомогу організаціям-учасникам руху;

— проводити навчальні семінари, тренінги, майстер-класи;

— допомагати один одному у проведенні публічних акцій (мітинг, хода, флеш-моб);

— створювати продукцію для засобів масової інформації;

— захищати інтереси організацій-учасників руху;

— брати участь у розробці рішень органів державної та місцевої влади;

— звершувати спільні звернення до органів влади та інститутів громадянського суспільства;

— вести діалог з державними та громадськими організаціями, спілками, фондами, культурними та політичними діячами України та інших країн.

Отже «Всі разом!» прагне не стільки шукати допомоги від організацій, скільки надавати її тим, хто робить реальні справи. У нас все ґрунтується на партнерстві. Беручи участь у русі «Всі разом», організація стає одночасно і об’єктом, і суб’єктом допомоги.

Наш спільний базис – християнські цінності. Наша спільна мета – побудова здорового громадянського суспільства. І все це – виключно спільними зусиллями всіх учасників руху.

Чи буде створена юридично одна супер-організація?

Ні. Підкреслюю – це добровільне неформальне об’єднання організацій та ініціатив.

Разом з тим «Всі разом!» — це намагання сформувати один спільний гучний голос людей і організацій, які сповідують спільні цінності. Ми – сіль і світло для світу, як казав Вчитель.

Ну, гаразд, а про які спільні цінності йдеться?

Для себе ми сформулювали п’ять блоків суспільного життя, які є об’єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я та Благодійність.

Безпечне суспільство

— протидія злочинності і корупції;

— справедливі суди;

— гідна освіта;

— соціально-відповідальні засоби масової інформації.

Повноцінна сім’я

— міцні подружжя без розлучень;

— відповідальне батьківство;

— протидія впровадженню ювенальної юстиції;

— мінімізація практики абортів;

— заборона пропаганди гомосексуалізму.

 Релігійна свобода

— захист прав віруючих вільно і публічно сповідувати свої переконання;

— викладання у школах курсу «Християнська етика»;

— популяризація норм поведінки, які відповідають християнській етиці.

 Міцне здоров’я

— якісна медицина та охорона здоров’я;

— реалізація спортивних програм;

— протидія вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків;

— профілактика поширення ВІЛ/СНІД.

 Благодійність

— гуманітарна допомога;

— збір коштів на лікування;

— фізична допомога немічним;

— годування осіб без постійного місця проживання;

— безкоштовна юридична допомога для малозабезпечених.

Отже, якщо Ви чи Ваша організація працює у цих напрямках, ми – на Вашому боці і до Ваших послуг.

ВАЖЛИВО! Зараз триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв»язок якнайшвидше. У приватному спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

 Як долучитися до руху «Всі разом!»?

Заповніть реєстраційну форму за цим посиланням: http://vsirazom.org/other.php

Або ж просто напишіть нам лист з інформацією про Вас, Ваші інтереси та пріоритети у громадській діяльності – на адресу електронної пошти:  vsirazom (песик) vsirazom.org

З повагою,

Руслан Кухарчук, журналіст, координатор руху «Всі разом!»

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи
10.09.2018

Рух «Всі разом!» презентує реєстр Рішень місцевих рад різного рівня на захист сім’ї. База даних зі списком і сканованими документами опублікована на спеціально створеному сайті: www.vsirazom.ua/council Ресурс має назву «Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи». Він постійно оновлюється, додається інформація про нові ухвали у нових регіонах.

НЕЗАБАРОМ У МИКОЛАЄВІ ПРОЙДЕ ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!»
07.09.2018

Миколаїв готується до проведення християнського громадянського Форуму «Всі разом!». Експертний діалог покликаний мобілізувати та кваліфікувати профільне середовище християн у питанні суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ЕКСПЕРТИ КАБІНЕТУ НАПРАЦЮВАЛИ СТРАТЕГІЮ УЧАСТІ ТА ВПЛИВУ
07.09.2018

Чергове засідання резидентів Кабінету зібрало учасників спільноти та запрошених гостей з різних регіонів України. Формат зустрічі передбачав виступи та відкриту дискусію по різним питанням. Результатом засідання стало напрацювання практичних рекомендацій та складання порядку денного на міжсесійний період.

50 місцевих рад стали на захист інституту сім’ї
05.09.2018

Депутати 50 місцевих рад всіх рівнів звернулися до центральних органів державної влади із вимогою захистити інститут сім’ї в Україні та заборонити пропаганду і унормування одностатевих відносин.

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Відгуки пасторів та служителів зі всієї України про Форум "Всі разом!"