громадянський рух

Правда про рух «Всі разом!»

Громадянський рух «Всі разом!» розпочав свою роботу в Україні влітку 2010-го року. А перший масштабний захід відбувся 2-го жовтня того ж року – соціальний фестиваль «Всі разом!» на Хрещатику у Києві. Ця щорічна акція у центрі столиці є нашим найбільш гучним проектом, але геть не єдиним. Бо наша спільна робота має перетворитися на постійний природній процес.

Тому, розпочинаючи новий рік і новий сезон у роботі, спробую відповісти на декілька запитань щодо громадянського руху «Всі разом!» Сподіваюся, це допоможе новим учасникам – організаціям і просто небайдужим людям – долучитися до нас.

Що таке рух «Всі разом!»?

Відповім тезами:

— неформальне об»єднання громадських організацій та громадянських ініціатив;

— інфраструктура та ресурсний центр для суспільно корисних ініціатив;

— майданчик для суспільно корисних справ;

— аналітичний центр.

Навіщо потрібен рух «Всі разом!»?

Перед тим, як відповісти, хочу підкреслити важливу тезу: в Україні існує величезна кількість надзвичайно корисних, дієвих і шляхетних організацій та приватних ініціатив. Рух «Всі разом!» надзвичайно цінує роботу і досягнення кожної такої організації чи неформальної спільноти.

Тепер по суті запитання. Навіщо започаткована ініціатива «Всі разом!»? Щоб спільними зусиллями організацій-учасників…:

— надавати методологічну, творчу, інформаційну та юридичну допомогу організаціям-учасникам руху;

— проводити навчальні семінари, тренінги, майстер-класи;

— допомагати один одному у проведенні публічних акцій (мітинг, хода, флеш-моб);

— створювати продукцію для засобів масової інформації;

— захищати інтереси організацій-учасників руху;

— брати участь у розробці рішень органів державної та місцевої влади;

— звершувати спільні звернення до органів влади та інститутів громадянського суспільства;

— вести діалог з державними та громадськими організаціями, спілками, фондами, культурними та політичними діячами України та інших країн.

Отже «Всі разом!» прагне не стільки шукати допомоги від організацій, скільки надавати її тим, хто робить реальні справи. У нас все ґрунтується на партнерстві. Беручи участь у русі «Всі разом», організація стає одночасно і об’єктом, і суб’єктом допомоги.

Наш спільний базис – християнські цінності. Наша спільна мета – побудова здорового громадянського суспільства. І все це – виключно спільними зусиллями всіх учасників руху.

Чи буде створена юридично одна супер-організація?

Ні. Підкреслюю – це добровільне неформальне об’єднання організацій та ініціатив.

Разом з тим «Всі разом!» — це намагання сформувати один спільний гучний голос людей і організацій, які сповідують спільні цінності. Ми – сіль і світло для світу, як казав Вчитель.

Ну, гаразд, а про які спільні цінності йдеться?

Для себе ми сформулювали п’ять блоків суспільного життя, які є об’єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я та Благодійність.

Безпечне суспільство

— протидія злочинності і корупції;

— справедливі суди;

— гідна освіта;

— соціально-відповідальні засоби масової інформації.

Повноцінна сім’я

— міцні подружжя без розлучень;

— відповідальне батьківство;

— протидія впровадженню ювенальної юстиції;

— мінімізація практики абортів;

— заборона пропаганди гомосексуалізму.

 Релігійна свобода

— захист прав віруючих вільно і публічно сповідувати свої переконання;

— викладання у школах курсу «Християнська етика»;

— популяризація норм поведінки, які відповідають християнській етиці.

 Міцне здоров’я

— якісна медицина та охорона здоров’я;

— реалізація спортивних програм;

— протидія вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків;

— профілактика поширення ВІЛ/СНІД.

 Благодійність

— гуманітарна допомога;

— збір коштів на лікування;

— фізична допомога немічним;

— годування осіб без постійного місця проживання;

— безкоштовна юридична допомога для малозабезпечених.

Отже, якщо Ви чи Ваша організація працює у цих напрямках, ми – на Вашому боці і до Ваших послуг.

ВАЖЛИВО! Зараз триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв»язок якнайшвидше. У приватному спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

 Як долучитися до руху «Всі разом!»?

Заповніть реєстраційну форму за цим посиланням: http://vsirazom.org/other.php

Або ж просто напишіть нам лист з інформацією про Вас, Ваші інтереси та пріоритети у громадській діяльності – на адресу електронної пошти:  vsirazom (песик) vsirazom.org

З повагою,

Руслан Кухарчук, журналіст, координатор руху «Всі разом!»

Рух «Всі разом!» запрошує на Всеукраїнський Форум сім`ї у Києві
08.02.2019

1 березня у Києві пройде Всеукраїнський форум сім`ї. До участі у заході запрошено керівництво держави, урядовців, парламентарів, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, органів влади та органів місцевого самоврядування, релігійних організацій з усіх областей України. Всеукраїнський Форум сім`ї розпочнеться о 10:00 й триватиме до 18:00. Учасники заходу зберуться в «Українському домі», що по вулиці Хрещатик, 2….

Рух «Всі разом!» оголошує конкурс проектів заходів на сімейну тематику
06.02.2019

Отримати грант на організацію вуличного заходу на сімейну тематику стало можливо. Рух «Всі разом!» оголошує всеукраїнський конкурс для проведення тематичної події у місті. Переможцями стануть 5 населених пунктів, які отримають фінансування на суму 40 тисяч гривень. Організатори наголошують, щоб захід популяризував сімейні цінності; зображував важливість батьківства, материнства, дитинства; підтримував споріднений зв’язок між поколіннями; демонстрував красу…

ВІДБУВСЯ ФОРУМ ЛІДЕРІВ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»
04.02.2019

1 лютого 2019 у Києві відбувся Форум лідерів руху «Всі разом!». Подія зібрала близько 100 учасників. Впродовж цілого дня, делегати звітували, спільно планували та напрацьовували стратегію активностей у новому році, обговорювали спільні цінності та нагороджували найактивніших рухівців.  

ЛГБТ та вільні статеві стосунки – стара радянська традиція
27.12.2018

Панує стереотип, що гендер, толерантне ставлення до гомосексуальних відносин чи сексуальна вседозволеність належать до європейських цінностей, отже критики гендерної ідеології – це агенти Росії, які намагаються повернути в Україну в часи «совка» та захищають «цінності Московії». Але мало кому відомо, що гендер у своїй суті має марксистське походження і першою країною, де впроваджували сексуальну революцію…

КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПІДБИВ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА РІК
21.12.2018

20 грудня 2018 року в Києві відбулося  річне підсумкове засідання Кабінету експертів. Захід зібрав резидентів та запрошених гостей. У підсумку були напрацьовані та прийняті рішення по ключових питаннях порядку денного.

У Київській області просять Уряд ліквідувати посаду з гендерних питань
14.12.2018

Білоцерківська міська рада ухвалила рішення, в якому просить Кабінет міністрів звільнити Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерину Левченко. Документ містить також вимогу про ліквідацію зазначеної посади, яка «викликає чимало суперечностей у суспільстві».

Науковці закликають Кабмін ліквідувати посаду уповноваженого з питань гендерної політики
29.12.2018

Науковці у відкритому листі висловили своє занепокоєння щодо захисту суспільної моралі, сімейних цінностей в Україні, що пов’язане, зокрема, із перевищенням меж своїх повноважень Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики. Вчені підтримали заяву Секретаря РНБО Олександра Турчинова про небезпеку гендерної ідеології, і, зокрема, наголосили, що питання суспільної моралі та захисту інституту сім’ї є об’єктом національної безпеки…

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОСІМЕЙНУ І АНТИГЕНДЕРНУ ПОЗИЦІЮ СЕКРЕТАРЯ РНБО
21.12.2018

Станом на 20 грудня 2018 року 68 рад різних рівнів (в тому числі 12 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради представляють інтереси понад 20 млн. українців.

Понад 300 громадських організацій закликають змінити Стамбульську Конвенцію
14.12.2018

Понад три сотні неурядових громадських організацій з 9 країн Європи, включаючи Україну, ініціюють поправки до Стамбульської Конвенції з метою усунення положень гендерної ідеології, які стоять на заваді її ратифікації.

Просимо прем’єр-міністра України вгамувати головну «гендерну політикиню» Левченко
11.12.2018

Прем’єр-міністру України                                                                                                                              Гройсману В. Б.      Шановний Володимире Борисовичу! Користуючись нагодою, висловлюємо Вам запевнення у глибокій повазі. Станом на 7 грудня 2018 року 65 рад різних рівнів (в тому числі 11 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради…

Оновлений проект Рішення місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї
23.11.2018

До розгляду пропонується новий проект РІШЕННЯ місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї на рівні адміністративно-територіальної одиниці і на рівні загальнодержавному.

ЗВЕРНЕННЯ БАТЬКІВ ДО МОН ЩОДО ЗАГРОЗ Т.З. «СЕКСУАЛЬНОЇ ОСВІТИ» У ШКОЛАХ (ПРОЕКТ)
19.11.2018

ПРОЕКТ Міністру освіти і науки України Гриневич Л. М. Шановна Ліліє Михайлівно! Інформуємо Вас, що у навчальному закладі ____________, де навчаються наші діти, проходять лекції із так званої «сексуальної освіти». Під час таких лекцій дітям в позитивному контексті розповідають про мастурбацію, секс із однолітками, одностатеві стосунки, контрацептиви. Також є неприпустимим, що так звані «одностатеві партнерства»…

Відгуки пасторів та служителів зі всієї України про Форум "Всі разом!"