громадянський рух

Переселенці з Донбасу та мешканці Рогозова відвідали свято «Всі разом – у Різдво!»

Свято для сімей-переселенців «Всі разом – у Різдво!» відбулося 26 грудня у селі Рогозів, що на Київщині. На свято завітали не лише переселенці, яким надали помешкання у гуртожитку швейної фабрики, але й також мешканці села – діти разом з батьками. Учасники громадянського руху «Всі разом!» спільно з Міжнародною благодійною фундацією «Отчий дім» організували святкову програму для сімей. А це різдвяна вистава, ігри та конкурси для дітей, пісні. На світо зібралося близько 40 дітей і 20 дорослих.
rizdvo_vsi

Актори «Отчого дому» передавали зміст Різдва через виставу, яку підготували спеціально для переселенців. У сценарії наголошувалося, що Ісус Христос також був переселенцем. До того ж, у дуже юному віці. Це сталося тоді, коли цар Ірод видав наказ побивати усіх малюків до 2-х років, котрі мешкали в околицях Вифлиєму. Саме в цей час, як розповідає біблійна історія, ангел явився Йосипу, чоловіку Марії, та сказав, щоб вони разом з Ісусом втікали у Єгипет – подалі від замислів жорстокого царя Ірода.

rizdvo_vustava
Ця ситуація повторюється з українцями. «Ми втікали, бо було неможливо жити з дітьми там, де були воєнні дії, зриви, обстріли, — говорить переселенець з Донбасу, житель гуртожитку Олександр. – Тут нам дали притулок. Ми вже півтора роки тут живемо. Знайшли собі заняття. Працюємо, все почали заново».

rizdvo_konkurs ditu
Організатори свята хотіли поділитися радістю Христового народження та подарувати світлу надію присутнім. «Різдво Христове дарує надію! А це саме те, чого потребують сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, ставши вимушеними переселенцями через окупацію і анексію українських земель, — ділиться голова громадянського руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук. — Допомогти і підтримати ці мужні родини і їхніх дітей – наше велике бажання, яке вдалося бодай частково реалізувати».

rizdvo_Ruslan
Кожна дитина отримала скриньку з цукерками і дитячими книжечками. Своєю чергою і дорослі не залишилися без презентів – отримали подарунки у вигляді двох цікавих літературних збірок. «Дякуємо за те, що організували таке свято для наших дітей!» — із захопленням говорили присутні батьки.

rizdvo_podarynok
Організація «Всі разом!» висловлює подяку усім людям, церквам і організаціям, які своєю участю долучилися до проведення цього різдвяного свята.

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи
10.09.2018

Рух «Всі разом!» презентує реєстр Рішень місцевих рад різного рівня на захист сім’ї. База даних зі списком і сканованими документами опублікована на спеціально створеному сайті: www.vsirazom.ua/council Ресурс має назву «Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи». Він постійно оновлюється, додається інформація про нові ухвали у нових регіонах.

НЕЗАБАРОМ У МИКОЛАЄВІ ПРОЙДЕ ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!»
07.09.2018

Миколаїв готується до проведення християнського громадянського Форуму «Всі разом!». Експертний діалог покликаний мобілізувати та кваліфікувати профільне середовище християн у питанні суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ЕКСПЕРТИ КАБІНЕТУ НАПРАЦЮВАЛИ СТРАТЕГІЮ УЧАСТІ ТА ВПЛИВУ
07.09.2018

Чергове засідання резидентів Кабінету зібрало учасників спільноти та запрошених гостей з різних регіонів України. Формат зустрічі передбачав виступи та відкриту дискусію по різним питанням. Результатом засідання стало напрацювання практичних рекомендацій та складання порядку денного на міжсесійний період.

50 місцевих рад стали на захист інституту сім’ї
05.09.2018

Депутати 50 місцевих рад всіх рівнів звернулися до центральних органів державної влади із вимогою захистити інститут сім’ї в Україні та заборонити пропаганду і унормування одностатевих відносин.

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Ресурси для організаторів сімейних заходів