громадянський рух

Опубліковано історії учасників конкурсу сімей-переселенців

За увесь час конкурсу для сімей переселенців «Всі разом — у Різдво!» на електронну адресу громадянського руху «Всі разом!» надійшло 40 історій від переселенців, які покинули Донбас та Крим через окупацію і початок воєнних дій. Це ті люди, які вирішили переміститися туди, де можна вільно жити і не боятися за свої погляди. Туди, де можна виховувати дітей та не боятися вибухів, стрільби та залякування. В кожній із цих сорока історій є своя родзинка. Це – прожите життя, прожите нелегко, але гідно.


Щоб ці історії залишилися не тільки у базі «Всі разом!», але й принесли користь громаді, організатори конкурсу вирішили опублікувати кілька історій, щоб підбадьорити інших переселенців, які опиняються у подібних ситуаціях.
Перша опублікована історія Бахаревої Маріонелли. У ній вона розповідає про те, як вирішили не піддаватися проросійській владі, як зрозуміли, що варто цінувати життям і як багато допомагали волонтери, добрі люди. Статтю під назвою: «Коли мене питають: українка я чи росіянка, я з радістю відповідаю:”Я — людина! Не стосується мене війна грошей і олігархів”» можна переглянути тут.

Ukraine-eduna
Куриленко Едуард та Надія – друга сім’я, історія яких опублікована. Зараз вони живуть у Слов’янську. Із своїми чотирма дітьми вони встигли пройти крізь дуже складні моменти, але все ж не зламалися, а навчилися ще більше цінувати сім’єю. “І не потрібно війни, не потрібно втрат, щоб розуміти цінність і важливість того, хто поруч!”— замітку можна прочитати тут.
Лисечко Світлана написала історію про складні переживання: як чоловік втратив справу, у яку вкладався більше 12 років, як померла її мама, і як вона переживала про життя пораненого чоловіка. Світлані вдалося пройти крізь усі ці труднощі майже в одиночку, але вона боролася, знаходилися добрі люди, котрі приходили просто з вулиці і допомагали. «Как оно: почти потерять любимого, навсегда разлучится с матерью и в один миг утратить то, над чем трудились более 12 лет?» читайте тут.

4
13-річна Лівінова Поліна з Макіївки написала про світле майбутнє, яке уявляє, про ті цінності, які допоможуть збудувати країну такою, як вона мріє. Дівчинка дуже пишається своєю державою, попри те, що у свої 13 побачила багато страждань та горя, віра у неї таки не вмерла! «13-річна Поліна із Донбасу: “Дім — там, де можна не боятись виявляти любов до своєї країни та вдягати вишиванку на свято!”» читайте тут.

images
«Рецепт щасливої сім’ї від переможців конкурсу есе з Донбасу» ви можете перечитати тут. Сім’я Смолієнко поділилася секретами, що допомагало і зараз допомагає мати щасливу сім’ю за будь-яких обставин. По-правді ці поради допоможуть кожній родині укріпити свої взаємини у подружжі та з дітьми.
Яцук Станіслав поділився думкою, що все ж таки неможливо втратити те, що є найціннішим. Статтю «Никакие удобства, деньги, машины, квартиры никогда не заменят радость быть рядом со своей семьей» читайте тут.

30
Левченко Єлизавета написала зворушливу історію про рідне місто Луганськ, де вона народилась, ходила у школу, одружилась, народжувала дітей, а тепер прийшлося покидати домівку і переїжджати до сестри у Маріуполь. «Історія сім’ї корінних луганчан: жили надією на повернення» дивіться тут.

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи
10.09.2018

Рух «Всі разом!» презентує реєстр Рішень місцевих рад різного рівня на захист сім’ї. База даних зі списком і сканованими документами опублікована на спеціально створеному сайті: www.vsirazom.ua/council Ресурс має назву «Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи». Він постійно оновлюється, додається інформація про нові ухвали у нових регіонах.

НЕЗАБАРОМ У МИКОЛАЄВІ ПРОЙДЕ ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!»
07.09.2018

Миколаїв готується до проведення християнського громадянського Форуму «Всі разом!». Експертний діалог покликаний мобілізувати та кваліфікувати профільне середовище християн у питанні суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ЕКСПЕРТИ КАБІНЕТУ НАПРАЦЮВАЛИ СТРАТЕГІЮ УЧАСТІ ТА ВПЛИВУ
07.09.2018

Чергове засідання резидентів Кабінету зібрало учасників спільноти та запрошених гостей з різних регіонів України. Формат зустрічі передбачав виступи та відкриту дискусію по різним питанням. Результатом засідання стало напрацювання практичних рекомендацій та складання порядку денного на міжсесійний період.

50 місцевих рад стали на захист інституту сім’ї
05.09.2018

Депутати 50 місцевих рад всіх рівнів звернулися до центральних органів державної влади із вимогою захистити інститут сім’ї в Україні та заборонити пропаганду і унормування одностатевих відносин.

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Біла Церква, 20 травня 2018, сімейний фестиваль