громадянський рух

Опубліковано історії учасників конкурсу сімей-переселенців

За увесь час конкурсу для сімей переселенців «Всі разом — у Різдво!» на електронну адресу громадянського руху «Всі разом!» надійшло 40 історій від переселенців, які покинули Донбас та Крим через окупацію і початок воєнних дій. Це ті люди, які вирішили переміститися туди, де можна вільно жити і не боятися за свої погляди. Туди, де можна виховувати дітей та не боятися вибухів, стрільби та залякування. В кожній із цих сорока історій є своя родзинка. Це – прожите життя, прожите нелегко, але гідно.


Щоб ці історії залишилися не тільки у базі «Всі разом!», але й принесли користь громаді, організатори конкурсу вирішили опублікувати кілька історій, щоб підбадьорити інших переселенців, які опиняються у подібних ситуаціях.
Перша опублікована історія Бахаревої Маріонелли. У ній вона розповідає про те, як вирішили не піддаватися проросійській владі, як зрозуміли, що варто цінувати життям і як багато допомагали волонтери, добрі люди. Статтю під назвою: «Коли мене питають: українка я чи росіянка, я з радістю відповідаю:”Я — людина! Не стосується мене війна грошей і олігархів”» можна переглянути тут.

Ukraine-eduna
Куриленко Едуард та Надія – друга сім’я, історія яких опублікована. Зараз вони живуть у Слов’янську. Із своїми чотирма дітьми вони встигли пройти крізь дуже складні моменти, але все ж не зламалися, а навчилися ще більше цінувати сім’єю. “І не потрібно війни, не потрібно втрат, щоб розуміти цінність і важливість того, хто поруч!”— замітку можна прочитати тут.
Лисечко Світлана написала історію про складні переживання: як чоловік втратив справу, у яку вкладався більше 12 років, як померла її мама, і як вона переживала про життя пораненого чоловіка. Світлані вдалося пройти крізь усі ці труднощі майже в одиночку, але вона боролася, знаходилися добрі люди, котрі приходили просто з вулиці і допомагали. «Как оно: почти потерять любимого, навсегда разлучится с матерью и в один миг утратить то, над чем трудились более 12 лет?» читайте тут.

4
13-річна Лівінова Поліна з Макіївки написала про світле майбутнє, яке уявляє, про ті цінності, які допоможуть збудувати країну такою, як вона мріє. Дівчинка дуже пишається своєю державою, попри те, що у свої 13 побачила багато страждань та горя, віра у неї таки не вмерла! «13-річна Поліна із Донбасу: “Дім — там, де можна не боятись виявляти любов до своєї країни та вдягати вишиванку на свято!”» читайте тут.

images
«Рецепт щасливої сім’ї від переможців конкурсу есе з Донбасу» ви можете перечитати тут. Сім’я Смолієнко поділилася секретами, що допомагало і зараз допомагає мати щасливу сім’ю за будь-яких обставин. По-правді ці поради допоможуть кожній родині укріпити свої взаємини у подружжі та з дітьми.
Яцук Станіслав поділився думкою, що все ж таки неможливо втратити те, що є найціннішим. Статтю «Никакие удобства, деньги, машины, квартиры никогда не заменят радость быть рядом со своей семьей» читайте тут.

30
Левченко Єлизавета написала зворушливу історію про рідне місто Луганськ, де вона народилась, ходила у школу, одружилась, народжувала дітей, а тепер прийшлося покидати домівку і переїжджати до сестри у Маріуполь. «Історія сім’ї корінних луганчан: жили надією на повернення» дивіться тут.

Рух «Всі разом!» запрошує на Всеукраїнський Форум сім`ї у Києві
08.02.2019

1 березня у Києві пройде Всеукраїнський форум сім`ї. До участі у заході запрошено керівництво держави, урядовців, парламентарів, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, органів влади та органів місцевого самоврядування, релігійних організацій з усіх областей України. Всеукраїнський Форум сім`ї розпочнеться о 10:00 й триватиме до 18:00. Учасники заходу зберуться в «Українському домі», що по вулиці Хрещатик, 2….

Рух «Всі разом!» оголошує конкурс проектів заходів на сімейну тематику
06.02.2019

Отримати грант на організацію вуличного заходу на сімейну тематику стало можливо. Рух «Всі разом!» оголошує всеукраїнський конкурс для проведення тематичної події у місті. Переможцями стануть 5 населених пунктів, які отримають фінансування на суму 40 тисяч гривень. Організатори наголошують, щоб захід популяризував сімейні цінності; зображував важливість батьківства, материнства, дитинства; підтримував споріднений зв’язок між поколіннями; демонстрував красу…

ВІДБУВСЯ ФОРУМ ЛІДЕРІВ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»
04.02.2019

1 лютого 2019 у Києві відбувся Форум лідерів руху «Всі разом!». Подія зібрала близько 100 учасників. Впродовж цілого дня, делегати звітували, спільно планували та напрацьовували стратегію активностей у новому році, обговорювали спільні цінності та нагороджували найактивніших рухівців.  

ЛГБТ та вільні статеві стосунки – стара радянська традиція
27.12.2018

Панує стереотип, що гендер, толерантне ставлення до гомосексуальних відносин чи сексуальна вседозволеність належать до європейських цінностей, отже критики гендерної ідеології – це агенти Росії, які намагаються повернути в Україну в часи «совка» та захищають «цінності Московії». Але мало кому відомо, що гендер у своїй суті має марксистське походження і першою країною, де впроваджували сексуальну революцію…

КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПІДБИВ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА РІК
21.12.2018

20 грудня 2018 року в Києві відбулося  річне підсумкове засідання Кабінету експертів. Захід зібрав резидентів та запрошених гостей. У підсумку були напрацьовані та прийняті рішення по ключових питаннях порядку денного.

У Київській області просять Уряд ліквідувати посаду з гендерних питань
14.12.2018

Білоцерківська міська рада ухвалила рішення, в якому просить Кабінет міністрів звільнити Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерину Левченко. Документ містить також вимогу про ліквідацію зазначеної посади, яка «викликає чимало суперечностей у суспільстві».

Науковці закликають Кабмін ліквідувати посаду уповноваженого з питань гендерної політики
29.12.2018

Науковці у відкритому листі висловили своє занепокоєння щодо захисту суспільної моралі, сімейних цінностей в Україні, що пов’язане, зокрема, із перевищенням меж своїх повноважень Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики. Вчені підтримали заяву Секретаря РНБО Олександра Турчинова про небезпеку гендерної ідеології, і, зокрема, наголосили, що питання суспільної моралі та захисту інституту сім’ї є об’єктом національної безпеки…

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОСІМЕЙНУ І АНТИГЕНДЕРНУ ПОЗИЦІЮ СЕКРЕТАРЯ РНБО
21.12.2018

Станом на 20 грудня 2018 року 68 рад різних рівнів (в тому числі 12 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради представляють інтереси понад 20 млн. українців.

Понад 300 громадських організацій закликають змінити Стамбульську Конвенцію
14.12.2018

Понад три сотні неурядових громадських організацій з 9 країн Європи, включаючи Україну, ініціюють поправки до Стамбульської Конвенції з метою усунення положень гендерної ідеології, які стоять на заваді її ратифікації.

Просимо прем’єр-міністра України вгамувати головну «гендерну політикиню» Левченко
11.12.2018

Прем’єр-міністру України                                                                                                                              Гройсману В. Б.      Шановний Володимире Борисовичу! Користуючись нагодою, висловлюємо Вам запевнення у глибокій повазі. Станом на 7 грудня 2018 року 65 рад різних рівнів (в тому числі 11 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради…

Оновлений проект Рішення місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї
23.11.2018

До розгляду пропонується новий проект РІШЕННЯ місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї на рівні адміністративно-територіальної одиниці і на рівні загальнодержавному.

ЗВЕРНЕННЯ БАТЬКІВ ДО МОН ЩОДО ЗАГРОЗ Т.З. «СЕКСУАЛЬНОЇ ОСВІТИ» У ШКОЛАХ (ПРОЕКТ)
19.11.2018

ПРОЕКТ Міністру освіти і науки України Гриневич Л. М. Шановна Ліліє Михайлівно! Інформуємо Вас, що у навчальному закладі ____________, де навчаються наші діти, проходять лекції із так званої «сексуальної освіти». Під час таких лекцій дітям в позитивному контексті розповідають про мастурбацію, секс із однолітками, одностатеві стосунки, контрацептиви. Також є неприпустимим, що так звані «одностатеві партнерства»…

Миколаїв, 28 травня, сімейний фестиваль