громадянський рух

Опубліковано історії учасників конкурсу сімей-переселенців

За увесь час конкурсу для сімей переселенців «Всі разом — у Різдво!» на електронну адресу громадянського руху «Всі разом!» надійшло 40 історій від переселенців, які покинули Донбас та Крим через окупацію і початок воєнних дій. Це ті люди, які вирішили переміститися туди, де можна вільно жити і не боятися за свої погляди. Туди, де можна виховувати дітей та не боятися вибухів, стрільби та залякування. В кожній із цих сорока історій є своя родзинка. Це – прожите життя, прожите нелегко, але гідно.


Щоб ці історії залишилися не тільки у базі «Всі разом!», але й принесли користь громаді, організатори конкурсу вирішили опублікувати кілька історій, щоб підбадьорити інших переселенців, які опиняються у подібних ситуаціях.
Перша опублікована історія Бахаревої Маріонелли. У ній вона розповідає про те, як вирішили не піддаватися проросійській владі, як зрозуміли, що варто цінувати життям і як багато допомагали волонтери, добрі люди. Статтю під назвою: «Коли мене питають: українка я чи росіянка, я з радістю відповідаю:”Я — людина! Не стосується мене війна грошей і олігархів”» можна переглянути тут.

Ukraine-eduna
Куриленко Едуард та Надія – друга сім’я, історія яких опублікована. Зараз вони живуть у Слов’янську. Із своїми чотирма дітьми вони встигли пройти крізь дуже складні моменти, але все ж не зламалися, а навчилися ще більше цінувати сім’єю. “І не потрібно війни, не потрібно втрат, щоб розуміти цінність і важливість того, хто поруч!”— замітку можна прочитати тут.
Лисечко Світлана написала історію про складні переживання: як чоловік втратив справу, у яку вкладався більше 12 років, як померла її мама, і як вона переживала про життя пораненого чоловіка. Світлані вдалося пройти крізь усі ці труднощі майже в одиночку, але вона боролася, знаходилися добрі люди, котрі приходили просто з вулиці і допомагали. «Как оно: почти потерять любимого, навсегда разлучится с матерью и в один миг утратить то, над чем трудились более 12 лет?» читайте тут.

4
13-річна Лівінова Поліна з Макіївки написала про світле майбутнє, яке уявляє, про ті цінності, які допоможуть збудувати країну такою, як вона мріє. Дівчинка дуже пишається своєю державою, попри те, що у свої 13 побачила багато страждань та горя, віра у неї таки не вмерла! «13-річна Поліна із Донбасу: “Дім — там, де можна не боятись виявляти любов до своєї країни та вдягати вишиванку на свято!”» читайте тут.

images
«Рецепт щасливої сім’ї від переможців конкурсу есе з Донбасу» ви можете перечитати тут. Сім’я Смолієнко поділилася секретами, що допомагало і зараз допомагає мати щасливу сім’ю за будь-яких обставин. По-правді ці поради допоможуть кожній родині укріпити свої взаємини у подружжі та з дітьми.
Яцук Станіслав поділився думкою, що все ж таки неможливо втратити те, що є найціннішим. Статтю «Никакие удобства, деньги, машины, квартиры никогда не заменят радость быть рядом со своей семьей» читайте тут.

30
Левченко Єлизавета написала зворушливу історію про рідне місто Луганськ, де вона народилась, ходила у школу, одружилась, народжувала дітей, а тепер прийшлося покидати домівку і переїжджати до сестри у Маріуполь. «Історія сім’ї корінних луганчан: жили надією на повернення» дивіться тут.

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Форум «Всі разом!» мобілізував активістів Кривого Рогу
02.07.2018

28-29 червня 2018 у Кривому Розі відбувся християнський громадянський Форум «Всі разом!». Він об’єднав  багатьох активістів міста для обговорення стратегії суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей в Україні. Серед присутніх учасників були політики та держслужбовці різних рівнів, освітяни та медики, журналісти та представники культурного сектору, голови громадських рухів,  волонтери та студенти.

Огляд вуличних сімейних заходів: 16-19 та 23-24 червня
25.06.2018

Ще п»ять міст долучилися до національного вуличного сімейного руху. Впродовж вікендів проходили фестивалі сім»ї, марші на захист сімейних цінностей, родинні віче та лекції щодо батьківства. Далі детально про кожне місто.  16 червня в Скадовську Херсонської області на березі Чорного моря пройшло свято «Всі разом — за сім’ю!». У програмі були веселі батути, аквагрим, виступи творчих…

Огляд вуличних сімейних заходів: 9-10 червня
15.06.2018

9-10 червня стали насиченими вуличними сімейними заходами в Україні. Так, за вихідні до національног осімейного руху долучилося ще 7 міст, а в Києві пройшов найбільший сімейний фестиваль в країні.  У суботу, 9 червня в місті Хуст Закарпатської області пройшла мирна хода «Всі разом – за сім’ю!». Хустяни пройшли центральними вулицями міста від майдану Незалежності до…

Огляд вуличних сімейних заходів: 1-2 червня
15.06.2018

Перший вікенд червня став особливо яскравим для вуличного сімейного руху. Деякі міста по Україні ще більше активізувались у своїх населених пунктах, а деякі долучилися до маршу за сім’ю у Києві. Так, за перший вікенд червня сумарно на вулиці вийшло близько 50 тисяч людей на захист сімейних цінностей. Далі — про кожне місто.  1 червня в…

Цього вікенду київська Поштова площа вирувала у сімейному фестивалі
11.06.2018

9 та 10 червня Поштова площа перетворилася на місце карнавалу сімей та дітей. Тисячі киян і гостей столиці з’їхалися на фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» Площа була ніби вулик: десятки локацій сімейного сервісу, програма на сцені, вечірній концерт і 30 тисяч учасників заходу за два дні! Усі фото з сценічної програми ТУТ.  Усі фото з…

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Дружківка, 2 червня, сімейний фестиваль