громадянський рух

Нагороджені переможці конкурсу есе для сімей переселенців

Громадянський рух «Всі разом!» провів різдвяний конкурс есе для сімей-переселенців з Донбасу і Криму. Тема творчого конкурсу — «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризовий період?». З 1 до 18 грудня 2015 року 39 сімей написали свої життєві історії. Писали родини, які зараз живуть у різних куточках України: у Закарпатті, Харківській, Дніпропетровській, Львівській, Донецькій, Полтавській областях, в Одесі, Хмельницькому, Києві та області.

 У результаті визначили сім сімей-переможців, які отримали грошовий подарунок у сумі 1500 гривень. Усім іншим учасникам конкурсу відправили солодкі подарунки та книги для дітей. Перелік переможців можна переглянути тут.

podarynku
Для когось це перше, для когось — уже друге Різдво не у своєму рідному місті. І все — через окупацію окремих районів Донбасу і анексію Криму. «Спочатку думали, що це тимчасово, а потім зрозуміли, що повертатися поки що нікуди», — говорять у своїх історіях учасники конкурсу. Кажуть: якщо б не добрі люди, то навряд чи вдалося б взагалі пережити все це. Що там говорити, у багатьох і досі, після дворічного проживання в іншому місті, немає на чому дітей покласти спати.
13-річна Маринка Емерзіян, переселенка із Донецька, розповідаючи про усі переживання, каже так: «Пам’ятайте, що люди, гідно долаючи складні проблеми, стають сильнішими, глибше відчувають підтримку інших». Говорить, що дуже допомагали добрі люди, котрі не дали впасти у відчай, підтримували і підбадьорювали. Багато тисяч українців відкрили свої серця для переселенців і тим самим підтвердили, що сила громадян України у єдності та взаємній любові.

Ukraine-eduna
У своїх історіях сім’ї описували і складні життєві обставини, у яких раптово опинилися. Але, на думку багатьох, це зробило їх ще сильнішими, ближчими, вони навчилися більше цінувати одне одного. Один у полі — не воїн, а коли є родина, то можна усе пройти. «Сім’я є нашим надійним тилом. Дуже важливою є любов і підтримка наших близьких, як у радісний час, так і у тяжкі періоди нашого життя», — говорить у своїй історії одна з сімей-переможців Євгенія Смолієнко. Фактично у всіх історіях сімейні цінності — це основне, що допомогло пережити кризу: підтримка та міцне плече чоловіка, повага, покора та довіра дружини, любов та розуміння дітей.
Конкурс також надихнув молоде покоління впливати на розвиток своєї держави. Ось що написала 13-річна учасниця Поліна про свої мрії: «Я мрію про Дім, у якому можна жити вільно та щасливо, де можна не боятись виявляти любов до своєї країни та вдягати вишиванку на свято. Цей Дім — моя Україна, де буде мир і майбутнє. Цей Дім потрібно будувати наново, і я хочу долучитись до його побудови та облаштування».

ukrainets-tse-vse
Організатори акції мали за мету виявити солідарність та надати духовну і матеріальну допомогу сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах через окупацію окремих районів Донбасу і анексію Криму. «Ми хочемо разом святкувати Різдво Христове, адже народжений Син Божий дає сім’ям надію на новий початок і краще майбутнє», — говорить Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!».

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи
10.09.2018

Рух «Всі разом!» презентує реєстр Рішень місцевих рад різного рівня на захист сім’ї. База даних зі списком і сканованими документами опублікована на спеціально створеному сайті: www.vsirazom.ua/council Ресурс має назву «Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи». Він постійно оновлюється, додається інформація про нові ухвали у нових регіонах.

НЕЗАБАРОМ У МИКОЛАЄВІ ПРОЙДЕ ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!»
07.09.2018

Миколаїв готується до проведення християнського громадянського Форуму «Всі разом!». Експертний діалог покликаний мобілізувати та кваліфікувати профільне середовище християн у питанні суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ЕКСПЕРТИ КАБІНЕТУ НАПРАЦЮВАЛИ СТРАТЕГІЮ УЧАСТІ ТА ВПЛИВУ
07.09.2018

Чергове засідання резидентів Кабінету зібрало учасників спільноти та запрошених гостей з різних регіонів України. Формат зустрічі передбачав виступи та відкриту дискусію по різним питанням. Результатом засідання стало напрацювання практичних рекомендацій та складання порядку денного на міжсесійний період.

50 місцевих рад стали на захист інституту сім’ї
05.09.2018

Депутати 50 місцевих рад всіх рівнів звернулися до центральних органів державної влади із вимогою захистити інститут сім’ї в Україні та заборонити пропаганду і унормування одностатевих відносин.

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Християнський громадянський Форум "Всі разом!", 28-29 червня, Кривий Ріг