громадянський рух

Нагороджені переможці конкурсу есе для сімей переселенців

Громадянський рух «Всі разом!» провів різдвяний конкурс есе для сімей-переселенців з Донбасу і Криму. Тема творчого конкурсу — «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризовий період?». З 1 до 18 грудня 2015 року 39 сімей написали свої життєві історії. Писали родини, які зараз живуть у різних куточках України: у Закарпатті, Харківській, Дніпропетровській, Львівській, Донецькій, Полтавській областях, в Одесі, Хмельницькому, Києві та області.

 У результаті визначили сім сімей-переможців, які отримали грошовий подарунок у сумі 1500 гривень. Усім іншим учасникам конкурсу відправили солодкі подарунки та книги для дітей. Перелік переможців можна переглянути тут.

podarynku
Для когось це перше, для когось — уже друге Різдво не у своєму рідному місті. І все — через окупацію окремих районів Донбасу і анексію Криму. «Спочатку думали, що це тимчасово, а потім зрозуміли, що повертатися поки що нікуди», — говорять у своїх історіях учасники конкурсу. Кажуть: якщо б не добрі люди, то навряд чи вдалося б взагалі пережити все це. Що там говорити, у багатьох і досі, після дворічного проживання в іншому місті, немає на чому дітей покласти спати.
13-річна Маринка Емерзіян, переселенка із Донецька, розповідаючи про усі переживання, каже так: «Пам’ятайте, що люди, гідно долаючи складні проблеми, стають сильнішими, глибше відчувають підтримку інших». Говорить, що дуже допомагали добрі люди, котрі не дали впасти у відчай, підтримували і підбадьорювали. Багато тисяч українців відкрили свої серця для переселенців і тим самим підтвердили, що сила громадян України у єдності та взаємній любові.

Ukraine-eduna
У своїх історіях сім’ї описували і складні життєві обставини, у яких раптово опинилися. Але, на думку багатьох, це зробило їх ще сильнішими, ближчими, вони навчилися більше цінувати одне одного. Один у полі — не воїн, а коли є родина, то можна усе пройти. «Сім’я є нашим надійним тилом. Дуже важливою є любов і підтримка наших близьких, як у радісний час, так і у тяжкі періоди нашого життя», — говорить у своїй історії одна з сімей-переможців Євгенія Смолієнко. Фактично у всіх історіях сімейні цінності — це основне, що допомогло пережити кризу: підтримка та міцне плече чоловіка, повага, покора та довіра дружини, любов та розуміння дітей.
Конкурс також надихнув молоде покоління впливати на розвиток своєї держави. Ось що написала 13-річна учасниця Поліна про свої мрії: «Я мрію про Дім, у якому можна жити вільно та щасливо, де можна не боятись виявляти любов до своєї країни та вдягати вишиванку на свято. Цей Дім — моя Україна, де буде мир і майбутнє. Цей Дім потрібно будувати наново, і я хочу долучитись до його побудови та облаштування».

ukrainets-tse-vse
Організатори акції мали за мету виявити солідарність та надати духовну і матеріальну допомогу сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах через окупацію окремих районів Донбасу і анексію Криму. «Ми хочемо разом святкувати Різдво Христове, адже народжений Син Божий дає сім’ям надію на новий початок і краще майбутнє», — говорить Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!».

Рух «Всі разом!» запрошує на Всеукраїнський Форум сім`ї у Києві
08.02.2019

1 березня у Києві пройде Всеукраїнський форум сім`ї. До участі у заході запрошено керівництво держави, урядовців, парламентарів, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, органів влади та органів місцевого самоврядування, релігійних організацій з усіх областей України. Всеукраїнський Форум сім`ї розпочнеться о 10:00 й триватиме до 18:00. Учасники заходу зберуться в «Українському домі», що по вулиці Хрещатик, 2….

Рух «Всі разом!» оголошує конкурс проектів заходів на сімейну тематику
06.02.2019

Отримати грант на організацію вуличного заходу на сімейну тематику стало можливо. Рух «Всі разом!» оголошує всеукраїнський конкурс для проведення тематичної події у місті. Переможцями стануть 5 населених пунктів, які отримають фінансування на суму 40 тисяч гривень. Організатори наголошують, щоб захід популяризував сімейні цінності; зображував важливість батьківства, материнства, дитинства; підтримував споріднений зв’язок між поколіннями; демонстрував красу…

ВІДБУВСЯ ФОРУМ ЛІДЕРІВ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»
04.02.2019

1 лютого 2019 у Києві відбувся Форум лідерів руху «Всі разом!». Подія зібрала близько 100 учасників. Впродовж цілого дня, делегати звітували, спільно планували та напрацьовували стратегію активностей у новому році, обговорювали спільні цінності та нагороджували найактивніших рухівців.  

ЛГБТ та вільні статеві стосунки – стара радянська традиція
27.12.2018

Панує стереотип, що гендер, толерантне ставлення до гомосексуальних відносин чи сексуальна вседозволеність належать до європейських цінностей, отже критики гендерної ідеології – це агенти Росії, які намагаються повернути в Україну в часи «совка» та захищають «цінності Московії». Але мало кому відомо, що гендер у своїй суті має марксистське походження і першою країною, де впроваджували сексуальну революцію…

КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПІДБИВ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА РІК
21.12.2018

20 грудня 2018 року в Києві відбулося  річне підсумкове засідання Кабінету експертів. Захід зібрав резидентів та запрошених гостей. У підсумку були напрацьовані та прийняті рішення по ключових питаннях порядку денного.

У Київській області просять Уряд ліквідувати посаду з гендерних питань
14.12.2018

Білоцерківська міська рада ухвалила рішення, в якому просить Кабінет міністрів звільнити Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерину Левченко. Документ містить також вимогу про ліквідацію зазначеної посади, яка «викликає чимало суперечностей у суспільстві».

Науковці закликають Кабмін ліквідувати посаду уповноваженого з питань гендерної політики
29.12.2018

Науковці у відкритому листі висловили своє занепокоєння щодо захисту суспільної моралі, сімейних цінностей в Україні, що пов’язане, зокрема, із перевищенням меж своїх повноважень Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики. Вчені підтримали заяву Секретаря РНБО Олександра Турчинова про небезпеку гендерної ідеології, і, зокрема, наголосили, що питання суспільної моралі та захисту інституту сім’ї є об’єктом національної безпеки…

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОСІМЕЙНУ І АНТИГЕНДЕРНУ ПОЗИЦІЮ СЕКРЕТАРЯ РНБО
21.12.2018

Станом на 20 грудня 2018 року 68 рад різних рівнів (в тому числі 12 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради представляють інтереси понад 20 млн. українців.

Понад 300 громадських організацій закликають змінити Стамбульську Конвенцію
14.12.2018

Понад три сотні неурядових громадських організацій з 9 країн Європи, включаючи Україну, ініціюють поправки до Стамбульської Конвенції з метою усунення положень гендерної ідеології, які стоять на заваді її ратифікації.

Просимо прем’єр-міністра України вгамувати головну «гендерну політикиню» Левченко
11.12.2018

Прем’єр-міністру України                                                                                                                              Гройсману В. Б.      Шановний Володимире Борисовичу! Користуючись нагодою, висловлюємо Вам запевнення у глибокій повазі. Станом на 7 грудня 2018 року 65 рад різних рівнів (в тому числі 11 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради…

Оновлений проект Рішення місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї
23.11.2018

До розгляду пропонується новий проект РІШЕННЯ місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї на рівні адміністративно-територіальної одиниці і на рівні загальнодержавному.

ЗВЕРНЕННЯ БАТЬКІВ ДО МОН ЩОДО ЗАГРОЗ Т.З. «СЕКСУАЛЬНОЇ ОСВІТИ» У ШКОЛАХ (ПРОЕКТ)
19.11.2018

ПРОЕКТ Міністру освіти і науки України Гриневич Л. М. Шановна Ліліє Михайлівно! Інформуємо Вас, що у навчальному закладі ____________, де навчаються наші діти, проходять лекції із так званої «сексуальної освіти». Під час таких лекцій дітям в позитивному контексті розповідають про мастурбацію, секс із однолітками, одностатеві стосунки, контрацептиви. Також є неприпустимим, що так звані «одностатеві партнерства»…

Вимоги до влади у зв'язку з побиттям учасників акції протесту проти "гей-параду"