громадянський рух

Нагороджені переможці конкурсу есе для сімей переселенців

Громадянський рух «Всі разом!» провів різдвяний конкурс есе для сімей-переселенців з Донбасу і Криму. Тема творчого конкурсу — «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризовий період?». З 1 до 18 грудня 2015 року 39 сімей написали свої життєві історії. Писали родини, які зараз живуть у різних куточках України: у Закарпатті, Харківській, Дніпропетровській, Львівській, Донецькій, Полтавській областях, в Одесі, Хмельницькому, Києві та області.

 У результаті визначили сім сімей-переможців, які отримали грошовий подарунок у сумі 1500 гривень. Усім іншим учасникам конкурсу відправили солодкі подарунки та книги для дітей. Перелік переможців можна переглянути тут.

podarynku
Для когось це перше, для когось — уже друге Різдво не у своєму рідному місті. І все — через окупацію окремих районів Донбасу і анексію Криму. «Спочатку думали, що це тимчасово, а потім зрозуміли, що повертатися поки що нікуди», — говорять у своїх історіях учасники конкурсу. Кажуть: якщо б не добрі люди, то навряд чи вдалося б взагалі пережити все це. Що там говорити, у багатьох і досі, після дворічного проживання в іншому місті, немає на чому дітей покласти спати.
13-річна Маринка Емерзіян, переселенка із Донецька, розповідаючи про усі переживання, каже так: «Пам’ятайте, що люди, гідно долаючи складні проблеми, стають сильнішими, глибше відчувають підтримку інших». Говорить, що дуже допомагали добрі люди, котрі не дали впасти у відчай, підтримували і підбадьорювали. Багато тисяч українців відкрили свої серця для переселенців і тим самим підтвердили, що сила громадян України у єдності та взаємній любові.

Ukraine-eduna
У своїх історіях сім’ї описували і складні життєві обставини, у яких раптово опинилися. Але, на думку багатьох, це зробило їх ще сильнішими, ближчими, вони навчилися більше цінувати одне одного. Один у полі — не воїн, а коли є родина, то можна усе пройти. «Сім’я є нашим надійним тилом. Дуже важливою є любов і підтримка наших близьких, як у радісний час, так і у тяжкі періоди нашого життя», — говорить у своїй історії одна з сімей-переможців Євгенія Смолієнко. Фактично у всіх історіях сімейні цінності — це основне, що допомогло пережити кризу: підтримка та міцне плече чоловіка, повага, покора та довіра дружини, любов та розуміння дітей.
Конкурс також надихнув молоде покоління впливати на розвиток своєї держави. Ось що написала 13-річна учасниця Поліна про свої мрії: «Я мрію про Дім, у якому можна жити вільно та щасливо, де можна не боятись виявляти любов до своєї країни та вдягати вишиванку на свято. Цей Дім — моя Україна, де буде мир і майбутнє. Цей Дім потрібно будувати наново, і я хочу долучитись до його побудови та облаштування».

ukrainets-tse-vse
Організатори акції мали за мету виявити солідарність та надати духовну і матеріальну допомогу сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах через окупацію окремих районів Донбасу і анексію Криму. «Ми хочемо разом святкувати Різдво Христове, адже народжений Син Божий дає сім’ям надію на новий початок і краще майбутнє», — говорить Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!».

ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!» У МИКОЛАЄВІ: ПІСЛЯМОВА
22.10.2018

5-6 жовтня в Миколаєві пройшов Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Подія відбулася в рамках Національної кампанії розвитку лідерів та управлініців для суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей. Пропонуємо ознайомитися з відгуками учасників Форуму про захід.

ВІДБУВСЯ ХРИСТИЯНСКИЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ФОРУМ У МИКОЛАЄВІ
08.10.2018

5-6 жовтня  2018 відбувся Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Подія була присвячена обговоренню стратегій та інструментів реалізації найкращих перетворень в Україні. Насамперед йшлося про те, як реалізувати бачення змін в сім’ї, культурі, освіті, економіці, політиці, громадянському секторі та медіа на основі християнських цінностей. 

Понад тисяча громадян просять Київраду відправити Зозулю у відставку
02.10.2018

Резолюція недовіри начальнику Управління патрульної поліції Києва Юрію Зозулі набрала понад 1000 підписів. Громадяни України просять депутатів Київської міської ради проголосувати відповідне рішення; це стане підставою для звільнення Зозулі із займаної посади.

Рух «Всі разом!» подбав про якісне наповнення PodyаkaFest
28.09.2018

23 вересня на Хрещатику пройшов івент PodyаkaFest в рамках Всеукраїнського Свята Подяки.  На запрошення центрального оргкомітету офіс руху «Всі разом!» став координатором цього фестивального містечка. Близько півсотні локацій, денна сцена, фестиваль вуличної їжі та багато іншого. Свято розпочалося із феєричного заїзду колони байкерів. Усі вони їхали із яскравими прапорами «Свято Подяки» та «Всі разом —…

НА МИКОЛАЇВСЬКОМУ ФОРУМІ «ВСІ РАЗОМ!» ГОВОРИТИМУТЬ ПРО СТРАТЕГІЮ ЗМІН
24.09.2018

5-6 жовтня 2018 у Миколаєві відбудеться Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Кожний з промовців розкриватиме стратегію громадської участі віруючих в суспільно-політичному житті громади. А також передаватиме навички реалізації суспільних і державних змін на основі християнських цінностей.

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Доктор юридичних наук М. Медведєва: чому не варто приєднуватися до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад
05.11.2018

Обґрунтування непідписання Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

Рекомендації ГО «Рух «Всі разом!» щодо Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у місцевих громадах
01.11.2018

Хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад розробила організація «Рада європейських муніціпалітетів і регіонів»  у 2004 році, членом якої є Асоціація міст України. Документ не розглядався українською експертною спільнотою, не був проголосований на засіданні Кабінету Міністрів України та не ратифікований Верховною Радою України.

Суспільний опір країн Європи та світу проти ґендерної ідеології
24.09.2018

Національне законодавство різних країн активно переписують під вимоги ґендерних ідеологів. Головна мета – скасувати природні ролі чоловіка та жінки, деформувати ідентичність, зруйнувати інститут сім’ї та унормувати одностатеві сексуальні стосунки. Ґендерна ідеологія проникає в усі сфери суспільного життя, передусім через антидискримінаційні пункти у законодавстві. Але нині чи не головним правовим механізмом впровадження ґендерної ідеології є Стамбульська…

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Сотні тисяч українців заявили про свою відданість сімейним цінностям