громадянський рух

Нагороджені переможці конкурсу есе для сімей переселенців

Громадянський рух «Всі разом!» провів різдвяний конкурс есе для сімей-переселенців з Донбасу і Криму. Тема творчого конкурсу — «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризовий період?». З 1 до 18 грудня 2015 року 39 сімей написали свої життєві історії. Писали родини, які зараз живуть у різних куточках України: у Закарпатті, Харківській, Дніпропетровській, Львівській, Донецькій, Полтавській областях, в Одесі, Хмельницькому, Києві та області.

 У результаті визначили сім сімей-переможців, які отримали грошовий подарунок у сумі 1500 гривень. Усім іншим учасникам конкурсу відправили солодкі подарунки та книги для дітей. Перелік переможців можна переглянути тут.

podarynku
Для когось це перше, для когось — уже друге Різдво не у своєму рідному місті. І все — через окупацію окремих районів Донбасу і анексію Криму. «Спочатку думали, що це тимчасово, а потім зрозуміли, що повертатися поки що нікуди», — говорять у своїх історіях учасники конкурсу. Кажуть: якщо б не добрі люди, то навряд чи вдалося б взагалі пережити все це. Що там говорити, у багатьох і досі, після дворічного проживання в іншому місті, немає на чому дітей покласти спати.
13-річна Маринка Емерзіян, переселенка із Донецька, розповідаючи про усі переживання, каже так: «Пам’ятайте, що люди, гідно долаючи складні проблеми, стають сильнішими, глибше відчувають підтримку інших». Говорить, що дуже допомагали добрі люди, котрі не дали впасти у відчай, підтримували і підбадьорювали. Багато тисяч українців відкрили свої серця для переселенців і тим самим підтвердили, що сила громадян України у єдності та взаємній любові.

Ukraine-eduna
У своїх історіях сім’ї описували і складні життєві обставини, у яких раптово опинилися. Але, на думку багатьох, це зробило їх ще сильнішими, ближчими, вони навчилися більше цінувати одне одного. Один у полі — не воїн, а коли є родина, то можна усе пройти. «Сім’я є нашим надійним тилом. Дуже важливою є любов і підтримка наших близьких, як у радісний час, так і у тяжкі періоди нашого життя», — говорить у своїй історії одна з сімей-переможців Євгенія Смолієнко. Фактично у всіх історіях сімейні цінності — це основне, що допомогло пережити кризу: підтримка та міцне плече чоловіка, повага, покора та довіра дружини, любов та розуміння дітей.
Конкурс також надихнув молоде покоління впливати на розвиток своєї держави. Ось що написала 13-річна учасниця Поліна про свої мрії: «Я мрію про Дім, у якому можна жити вільно та щасливо, де можна не боятись виявляти любов до своєї країни та вдягати вишиванку на свято. Цей Дім — моя Україна, де буде мир і майбутнє. Цей Дім потрібно будувати наново, і я хочу долучитись до його побудови та облаштування».

ukrainets-tse-vse
Організатори акції мали за мету виявити солідарність та надати духовну і матеріальну допомогу сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах через окупацію окремих районів Донбасу і анексію Криму. «Ми хочемо разом святкувати Різдво Христове, адже народжений Син Божий дає сім’ям надію на новий початок і краще майбутнє», — говорить Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!».

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Форум «Всі разом!» мобілізував активістів Кривого Рогу
02.07.2018

28-29 червня 2018 у Кривому Розі відбувся християнський громадянський Форум «Всі разом!». Він об’єднав  багатьох активістів міста для обговорення стратегії суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей в Україні. Серед присутніх учасників були політики та держслужбовці різних рівнів, освітяни та медики, журналісти та представники культурного сектору, голови громадських рухів,  волонтери та студенти.

Огляд вуличних сімейних заходів: 16-19 та 23-24 червня
25.06.2018

Ще п»ять міст долучилися до національного вуличного сімейного руху. Впродовж вікендів проходили фестивалі сім»ї, марші на захист сімейних цінностей, родинні віче та лекції щодо батьківства. Далі детально про кожне місто.  16 червня в Скадовську Херсонської області на березі Чорного моря пройшло свято «Всі разом — за сім’ю!». У програмі були веселі батути, аквагрим, виступи творчих…

Огляд вуличних сімейних заходів: 9-10 червня
15.06.2018

9-10 червня стали насиченими вуличними сімейними заходами в Україні. Так, за вихідні до національног осімейного руху долучилося ще 7 міст, а в Києві пройшов найбільший сімейний фестиваль в країні.  У суботу, 9 червня в місті Хуст Закарпатської області пройшла мирна хода «Всі разом – за сім’ю!». Хустяни пройшли центральними вулицями міста від майдану Незалежності до…

Огляд вуличних сімейних заходів: 1-2 червня
15.06.2018

Перший вікенд червня став особливо яскравим для вуличного сімейного руху. Деякі міста по Україні ще більше активізувались у своїх населених пунктах, а деякі долучилися до маршу за сім’ю у Києві. Так, за перший вікенд червня сумарно на вулиці вийшло близько 50 тисяч людей на захист сімейних цінностей. Далі — про кожне місто.  1 червня в…

Цього вікенду київська Поштова площа вирувала у сімейному фестивалі
11.06.2018

9 та 10 червня Поштова площа перетворилася на місце карнавалу сімей та дітей. Тисячі киян і гостей столиці з’їхалися на фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» Площа була ніби вулик: десятки локацій сімейного сервісу, програма на сцені, вечірній концерт і 30 тисяч учасників заходу за два дні! Усі фото з сценічної програми ТУТ.  Усі фото з…

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Александр Усик - о своих семейных ценностях