Кабінет експертів зібрав своїх резидентів на круглий стіл

Актуально
12.06.2017

9 червня в Києві відбувся круглий стіл, який зібрав резидентів Кабінету експертів. Учасники представляли різні регіони України. Зустріч поклала початок співпраці для напрацювання суспільних перетворень на основі християнських цінностей.

Останні 9 місяців офіс Громадянського руху “Всі разом!” реалізовував Національну кампанію розвитку нових лідерів і управлінців для суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей. За цей час, команда руху відвідала 5 великих міст України. Це дозволило зустрітися близько з 700 експертами в різних галузях. Розкриваючи зміст та передаючи навички творення суспільних трансформацій, команда отримувала постійні відгуки щодо актуальності поглибленого навчання з цієї тематики. Найбільш підготовлені та кваліфіковані фахівці з числа учасників отримали запрошення долучитися до Кабінету експертів, ставши його резидентами.

Перша установча зустріч експертів відбулася 9 червня 2017 в центрі Києва. На неї зібралися 15 лідерів і управлінців з різних сфер суспільства. Формат зібрання мав характер круглого столу. Його відкрив Руслан Кухарчук, голова Громадянського руху “Всі разом!”. Вступна промова спікера торкалася тез про алгоритм та інфраструктуру суспільних перетворень.

“Інститут громадянського суспільства, ангажуючи засоби масової інформації, залучаючи фінансовий ресурс, впливаючи на рішення органів влади і суспільні настрої, формує бачення змін і втілює його в життя”, – зазначив Руслан Кухарчук.

З презентацією Національної кампанії розвитку нових лідерів і управлінців виступив Роман Аблязов, керівник проектів Громадянського руху “Всі разом!”. Він говорив про організаційно-методологічні аспекти реалізації кампанії. Виступаючий познайомив учасників круглого столу з отриманими кількісними і якісними показниками Національної кампанії, а також перспективами її розвитку в майбутньому.

Резиденти Кабінету експертів демонструють ефективність всієї Національної кампанії, яку ми реалізовували в регіонах. Перед нами стоїть завдання організувати плідну поточну роботу фахівців у взаємодії один з одним. Високий рівень учасників цього круглого столу захоплює!“, – так висловився Роман Аблязов, організатор заходу.

Після цього, кожний учасник круглого столу мав час розказати про себе і представити свою діяльність.
Виступи ключових спікерів продовжив Руслан Рохов, засновник Школи мерів, громадський активіст. Він розкрив передумови створення і особливості реалізації програми комплексної підготовки міських голів та претендентів на цю роль до управління містами в умовах децентралізації.

“Задача мера зробити місто таким, яке було б комфортним для його мешканців. Принципи доброго врядування: відкритість, прозорість, підзвітність, зворотній зв’язок – це те, чим мають керуватися наші випускники”, – сказав спікер.

Після перерви, на порядку денному стояли питання огранізації подальшої роботи спільноти Кабінету, створення сайту і оформлення на ньому експертних профайлів. Цікавою і змістовною стала дискусія, щодо складання вичерпного переліку вимог до нових резидентів Кабінету. Звучали різні думки і пропозиції.
Резиденти спільноти вирішили зібратися наступного разу орієнтовно у вересні 2017.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram