ЦІННОСТІ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»

Для себе ми сформулювали п’ять блоків суспільного життя, які є об’єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я, Піклування і солідарність. Це наші цінності.

Безпечне суспільство
— відкрита влада і справедливі суди;
— протидія злочинності і корупції;
— гідна освіта і професійний розвиток;
— відповідальні засоби масової інформації;
— піклування про навколишнє природне середовище.

 

Повноцінна сім’я
— пріоритет інституту сім’ї у державній політиці і стратегії;
— шанування зв’язків між поколіннями;
— дошлюбний і сімейний супровід;
— відповідальне батьківство і шанобливе дитинство.

 

Релігійна свобода
— плекання поваги до національної християнської спадщини;
— підтримка місійної роботи церков;
— захист прав людей вільно і публічно сповідувати свою віру;
— викладання у школах курсу «Християнська етика».

 

Міцне здоров’я
— якісна медицина та охорона здоров’я;
— реалізація спортивних програм;
— протидія вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків;
— профілактика поширення ВІЛ/СНІД.

 

Піклування і солідарніть
— організація і проведення доброчинних кампаній;
— піклування про хворих, самотніх і малозабезпечених;
— супровід осіб, що потрапили у складні обставини;
— соціальна реабілітація і адаптація.
Постійно триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв’язок якнайшвидше. В особистому спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

Борди «Всі разом за сім’ю!» тепер і в Чернівцях
07.08.2020

Буковина долучилася до Всеукраїнського марафону вуличних сімейних заходів по Україні та встановила дев’ять рекламних просімейних конструкцій «Всі разом за сім’ю!» Тепер у місті наочно підтверджено: «Сім’я — понад усе!»  Чотири великих білборди та п’ять сітілайтів «Всі разом за сім’ю!» встановила місцева влада. Друком та доставкою макетів займалася команда організатора вуличних сімейних заходів у Чернівцях Івана…

Столиця замайоріла яскравими просімейними бордами «Всі разом за сім’ю!»
05.08.2020

Три десятки білбордів та сітілайтів «Всі разом за сім’ю!» супроводжують киян у дорозі по місту, зустрічають гостей столиці у районі  вокзалу та прикрашають яскравими нотками романтичні прогулянки Набережною та Хрещатиком. Адже зовнішні конструкції заполонили практично кожен район Києва, а їх розмір та стилістику неможливо не помітити.  Серед сотень інших рекламних щитів, до яких так звикли…

У двох районах Херсонщини з’явилися білборди «Всі разом за сім’ю!»
04.08.2020

Нижні Сірогози та Велика Олександрівка, що на Херсонщині, можуть похвалитися величезними банерами «Всі разом за сім’ю!» Їх розмір — 6х3 і для цих районних центрів служить не лише як інформаційний продукт, але і як фотозона.  Яскраві просімейні борди розмістили на площині комунального закладу «Нижньосірогозький районний будинок культури» та по вулиці Театральній у селиці міського типу…

Схвалено програму підготовки медичних капеланів
04.08.2020

Нещодавно була презентована програма підготовки капеланів та їхніх помічників для системи охорони здоров’я. Створений та поданий на розгляд до МОЗ України навчальний план та уніфікована програма циклу спеціалізації «Клінічна душпастирська освіта першого (базового) рівня». Читайте деталі.

В Олександрії діти влаштували флешмоб «Я люблю свою сім’ю!»
31.07.2020

На Кіровоградщині понад 60 дітей різного віку долучилися до просімейного флешмобу, який присвятили своїм батькам. Діти тримали у руках кульки «Я люблю свою сім’ю!» і вишикувалися у величезне серце. Усе це проходило на очах батьків. Організували таке дійство подружжя Олександра та Олени Лисових, які є багаторічними кураторами вуличних сімейних фестивалів «Всі разом за сім’ю!» в…

На просімейних депутатів здійснюються інформаційні атаки
28.07.2020

Жертвою нападів ЛГБТ-ботів та хейтерів став депутат Георгій Мазурашу, який недавно зареєстрував законопроекти проти пропаганди гомосексуалізму. Невідомі створили ніби-то його публічну сторінку і від його імені публікують провокаційні пости з розпалюванням ненависті не лише до сексменшин, але й маніпулюють темою расової дискримінації.  За словами депутата, все розпочалося ще у січні. Адже саме тоді він та…

Місцеві ради законно захищають інститут сім’ї. Висновок Інституту Корецького
07.08.2020

Опубліковано відео про експертний висновок  Інституту Корецького, який констатує, що рішення 80 місцевих рад на підтримку інституту сім’ї та проти гендерної пропаганди — були законними! Дізнайтеся про деталі в нашому фільмі.

Мультикультурне самогубство Європи та ісламська стратегія підкорення
06.08.2020

Європейцям пропонують не просто «навчитися по-новому жити з ісламом» і домогтися мирного з ним співіснування, але й інтегрувати ісламський елемент в європейські цінності, а потім і самим «долучитися» до цінностей ісламу. Чому європейська політика культурної гібридізації хибна? Про неминуче зіткнення цивілізацій, читайте далі.

Природні права ненародженої Людини мають бути закріплені у законодавстві
05.08.2020

Так вважає Олександра Шрамова, аспірантка КНУ ім.Т.Шевченка, докторантка Страсбурзького університету, голова ГО «Захист прав дітей до народження». Вона стала гостею нового випуску програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ. Дивіться, щоб знати більше!

Мечеть в центрі Києва на 5000 місць. До чого це призведе?
30.07.2020

Посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере зробив скандальну заяву про наміри будівництва найбільшої в Україні мечеті в Печерському районі Києва. Проект буде профінансовано Турецькою Республікою.

Ринок житла в Україні: нові правила. Вадим Андрєєв в програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ
28.07.2020

Поки «доступне житло» в Україні залишається недоступним для більшості громадян. Ми запросили Вадима Андрєєва, щоб дізнатися все про неформальні правила, які визначають механізми на ринку нерухомості в Україні.

Рух «Всі разом!» засуджує «антисектантські» ініціативи нардепа Третьякової
24.07.2020

У Комітеті з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України розробляється законопроект про діяльність релігійних організацій. Про це повідомила народний депутат України Галина Третьякова. Вона вважає, що ухвалення подібного закону має протидіяти злочинній діяльності так званих «релігійних сект».

Сергій Бабкін про своїх батьків та сім'ю