ЦІННОСТІ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»

Для себе ми сформулювали п’ять блоків суспільного життя, які є об’єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я, Піклування і солідарність. Це наші цінності.

Безпечне суспільство
— відкрита влада і справедливі суди;
— протидія злочинності і корупції;
— гідна освіта і професійний розвиток;
— відповідальні засоби масової інформації;
— піклування про навколишнє природне середовище.

 

Повноцінна сім’я
— пріоритет інституту сім’ї у державній політиці і стратегії;
— шанування зв’язків між поколіннями;
— дошлюбний і сімейний супровід;
— відповідальне батьківство і шанобливе дитинство.

 

Релігійна свобода
— плекання поваги до національної християнської спадщини;
— підтримка місійної роботи церков;
— захист прав людей вільно і публічно сповідувати свою віру;
— викладання у школах курсу «Християнська етика».

 

Міцне здоров’я
— якісна медицина та охорона здоров’я;
— реалізація спортивних програм;
— протидія вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків;
— профілактика поширення ВІЛ/СНІД.

 

Піклування і солідарніть
— організація і проведення доброчинних кампаній;
— піклування про хворих, самотніх і малозабезпечених;
— супровід осіб, що потрапили у складні обставини;
— соціальна реабілітація і адаптація.
Постійно триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв’язок якнайшвидше. В особистому спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

Парламентському об’єднанню на захист сім’ї виповнився рік
15.01.2021

Історичним та знаковим є факт створення у Верховній Раді України депутатського міжфракційного об’єднання (МФО) «Цінності. Гідність. Родина» задля захисту сім’ї, дитинства, материнства та батьківства.

В Україні пропонують узаконити вбивство хворих – евтаназію
14.01.2021

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук запрошує фахівців до обговорення проекту Концепції оновлення Цивільного кодексу України. Повідомлення із посиланням на документ віце-спікер розмістив на офіційній сторінці у Facebook. Серед пропозицій є й шокуюча ідея про легалізацію евтаназії – самогубства за допомогою лікарів.

Кібервійна за свободу слова триває: Parler тимчасово закрито, GAB виривається у лідери
11.01.2021

Інтернет-гігант Amazon відмовив соціальній мережі Parler у зберіганні даних. Зараз платформа, а також всі її послуги та додатки стали тимчасово недоступними.

Вітаємо з Різдвом Христовим!
06.01.2021

Під звуки різдвяних гімнів та під смачну кутю, зичимо вам родинного тепла і затишку, миру і достатку у ваші домівки. Непереможної віри, незгасимої надії та щирої любові! Нехай Бог береже вас у Своїй ласці протягом усього 2021 року.

«Amen and a-women»: американський конгресмен помолився так, що краще б не молився
06.01.2021

Скандал вибухнув в США під час відкриття 117-го конгресу. Методистський священник і член демпартії Емануель Клівер, стоячи на місці головуючого, звершив молитву в ім’я «монотеїстичного Бога, Брахми і Бога, відомого під багатьма іменами» словами «Amen and a-women». Ягідки цих квіточок ми можемо побачити через деякий час і в українському богословському дискурсі.

Одержимість рівністю призвела до нерівності: у мерії Парижу чоловікам не дають посад
05.01.2021

Мерія французької столиці виплатить штраф у розмірі 90 000 євро за невідповідність статевим квотам. На керівні посади міста призначено більше жінок, ніж чоловіків. Міністерство державної служби Франції розрахувало, що рівень призначень жінок у топ-менеджменті Парижу складає 69%. У 2018 році у мерії призначено 16 керівників, з яких 11 жінок і лише 5 чоловіків.

Європейські праві політичні сили: факти і коментарі
13.01.2021

Політичні еліти європейських держав не справляються з глобальним політичним і економічним регулюванням. Про це свідчить невдоволення людей зниженням рівня життя, посилення соціальної і економічної нерівності, наступ на традиційні цінності. Відбувається політичний зсув Європи в правий бік. Чи дорівнює «правість» консервативним християнським поглядам?

Чому користувачі залишають Facebook і Twitter і куди йдуть
08.01.2021

У четвер, 8 січня, Facebook, Instagram і Twitter закрили президенту США Дональду Трампу доступ до його власних акаунтів. Це – абсолютно безпрецедентний крок, який вкотре продемонстрував: корпорації все більше визначають політику і можуть закрити рота навіть чинному главі держави. Безсумнівно, особливо загострилася ситуація саме у період американської президентської виборчої кампанії 2020 року. Все це призводить…

Чому подорожчав тариф на електроенергію для споживачів? Олег Гавриш аналізує енергоринок в Україні
04.01.2021

Уряд з 1 січня 2021 затвердив фіксовану ціну на електроенергію для населення на рівні 1,68 грн за кВт-год. Навіщо уряд реалізує політику знищення дешевої атомної енергетики і піднімає тарифи для населення? Чи має тут місце монопольна змова і держпідтримка теплоенергетичного сектора?

COVID-19. Підсумки першого коронавірусного року
30.12.2020

У 2020 році світ охопила коронавірусна пандемія. Україна стала в один ряд з країнами світу, які виявилися неготовими зустріти цей виклик и захистити своїх громадян. Минуло 9 місяців після першого в історії України локдауну. Ми запросили Юрія Солодова, лікаря-анестезіолога, резидента Кабінету експертів, щоб обговорити досвід лікування цієї недуги в Україні. Чи стала медична галузь більш сильною, і чи готова до подолання епідемії в країні?

Руслана Мохнюк радить, що робити інвесторам недобудов
23.12.2020

Чи може Україна використати наявний європейський досвід, і чи є у нас реальні механізми захисту інвестицій у будівництво? Як вибудувати збалансовану систему прозорих стосунків між інвестором і забудовником? Дивіться повне інтерв’ю з Русланою Мохнюк для Кабінету експертів.

Ігор Плохой у програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ. Говоримо про самоврядування у 2021 році
16.12.2020

Реформа децентралізації змінює Україну. Про місцеве самоврядування за новими правилами. Дивіться ефір на каналі Кабінету експертів.

Руслан Кухарчук - про сімейні фести у 2019-2020 рр.