ЦІННОСТІ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»

Для себе ми сформулювали п’ять блоків суспільного життя, які є об’єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я, Піклування і солідарність. Це наші цінності.

Безпечне суспільство
— відкрита влада і справедливі суди;
— протидія злочинності і корупції;
— гідна освіта і професійний розвиток;
— відповідальні засоби масової інформації;
— піклування про навколишнє природне середовище.

 

Повноцінна сім’я
— пріоритет інституту сім’ї у державній політиці і стратегії;
— шанування зв’язків між поколіннями;
— дошлюбний і сімейний супровід;
— відповідальне батьківство і шанобливе дитинство.

 

Релігійна свобода
— плекання поваги до національної християнської спадщини;
— підтримка місійної роботи церков;
— захист прав людей вільно і публічно сповідувати свою віру;
— викладання у школах курсу «Християнська етика».

 

Міцне здоров’я
— якісна медицина та охорона здоров’я;
— реалізація спортивних програм;
— протидія вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків;
— профілактика поширення ВІЛ/СНІД.

 

Піклування і солідарніть
— організація і проведення доброчинних кампаній;
— піклування про хворих, самотніх і малозабезпечених;
— супровід осіб, що потрапили у складні обставини;
— соціальна реабілітація і адаптація.
Постійно триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв’язок якнайшвидше. В особистому спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

Чоловік, який вдає з себе жінку, вимагає прийняти його у жіночий монастир
13.04.2021

У Бельгії 46-річний чоловік Еф’є Спреутерс (Eefje Spreuters) вирішив стати «монахинею». Він 15 місяців тому почав ідентифікувати себе жінкою та користуватися жіночими вбиральнями, роздягальнями тощо. А нещодавно «зрозумів своє покликання», а тому прагне стати «сестрою» у жіночому монастирі. Таку заяву Еф’є озвучив в ефірі бельгійського радіо Radio 2 Antwerp. І додав, що кілька монастирів, куди…

«Всі разом – за сім’ю!» Сімейний фестиваль 5-6 червня у Києві
12.04.2021

Таки так – плануємо! У перший вікенд червня у Києві проходитиме масштабний вуличний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!». Цього року свято відбудеться 5-6 червня на території Національного музею народної архітектури та побуту Пирогово. Захід включатиме в себе десятки локацій сімейного сервісу, подружнього консультування, дитячих розважальних та спортивних майданчиків, вікторин та естафет, денну та вечірню концертні…

Депутати хочуть заборонити дискримінацію дітей через відсутність у них вакцинації
08.04.2021

У Верховній Раді зареєстрували проект Закону про внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Суть пропонованих змін – заборонити дискримінацію дітей за ознакою вакцинації або її відсутності. Співавторами виступили Антон Поляков, Ірина Констанкевич, Анна Скороход, Тарас Батенко, Георгій Мазурашу.

Які ресурси можна отримати для організації заходу «Всі разом за сім’ю!» у вашому місті
07.04.2021

Уже понад десять років розгортається масштабна національна кампанія вуличних сімейних заходів по Україні. Місцеві лідери просімейного руху взаємодіють з офісом «Всі разом!», який одночасно виступає в ролі координатора марафону заходів та інформаційного партнера. Щороку організація «Всі разом!» шукає нові можливості для  забезпечення ресурсами публічних маніфестацій на сімейну тематику.  Цього року кожне місто, яке має намір…

У Польщі чинять вандалізм в ім’я Стамбульської конвенції
05.04.2021

Минулого тижня у Варшаві димів костел Святого Спасителя. На будівлі храму вивісили вульгарний та нецензурний постер, а навколо кидали чорні та рожеві димові шашки, підривали петарди. Такий напад на святиню здійснили анархісти та феміністки як протест щодо денонсації Стамбульської конвенції  та прийняття законопроекту «Так родині, а не гендеру».  Загалом за півроку просімейного курсу політики Польщі…

Керівник проектів руху «Всі разом!» Роман Аблязов: «Щасливий працювати в команді професіоналів, відданих високому покликанню»
02.04.2021

Майже п’ять років Роман Аблязов був керівником проектів руху «Всі разом!» Він безпосередньо опікувався двома великими напрямками – Кабінет експертів і Глобальний Лідерський Саміт. З 1 квітня 2021 року Роман відходить від оперативної роботи в команді Руху і концентрується на своєму пасторському служінні у Харкові. Водночас він залишається резидентом Кабінету експертів і амбасадором Глобального Лідерського…

Офіс «Всі разом!»: Ми слідкуємо, щоб права Ольги Мер’є не були порушені
09.04.2021

Нині ширяться публікації про «гомофобні» висловлювання доцента Національного університету «Львівська політехніка» Ольги Мер’є. На парі з типографіки одна студентка повідомила, що хоче зробити презентацію свого проекту по темі харасменту. Але кандидат наук Ольга Мер’є виступила проти. І під час висловлювання своєї позиції сказала наступне: «Ніякого гендеру не існує… Людина, яка позиціонує себе, як гей, або…

Де пролягає межа втручання держави у справи сім’ї? Андрій Яценко в КАБІНЕТІ ЕКСПЕРТІВ
31.03.2021

Політика держави по захисту прав дітей здобула ознак дискримінації прав батьків і сімей загалом. Прикладів неоднозначної поведінки держави щодо батьків можна навести безліч. Де проходить межа доцільного втручання держави у справи сім’ї? Дивіться новий випуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ.

Як ідеологія гвалтує науку в Європі. Чому науковці терплять?
24.03.2021

Антинаукова цензура поширюється стрімко і у всі наукові кола. Ідея всеохоплюючої рівності повністю знищує академічний дискурс. Чому зникає інтелектуальна свобода в європейських університетах? Скільки ще науковий світ терпітиме відверте гвалування науки? Що має відбутися, щоб зламати насильницьку стратегію по знищенню науки?

Правоконсервативний проект в Україні: умови успішної інституалізації
23.03.2021

Правоконсервативний проект в Україні буде успішним і реалістичним явищем лише тоді, коли вдасться об’єднати групи громадян, які раніше ніколи не досягали політичної кооперації. Найбільш проблемним питанням правоконсервативного руху лишається ідея формування широкої коаліції за участі громадських і політичних проектів близьких за цінностями. Читайте більше в аналітиці від Ярослава Божка.

Спонукання до близькості у дитячому віці: як зупинити злочини
17.03.2021

Ми живемо у такий час, коли відбувається певний суспільний зсув у бік більш спокійного ставлення до сексуальних стосунків між дорослими і дітьми. Надмірна сексуалізація дитячих відносин набуває ознак цілеспрямованої пропаганди. Соціальні мережі, закриті групи в них і безпечний простір для дитини — як і хто має це контролювати?

Відповіді на аргументи про етичність вакцин із використанням абортивного матеріалу
11.03.2021

Якщо ви цікавитеся питаннями про склад вакцин, то, мабуть, вже знайомі з темою наявності у них абортивного матеріалу. Це не є проблемою для тих, хто не вважає аборт аморальним, наприклад для Людмили Самойленко (лікар-імунолог, завідувач одеського обласного центру імунології). Але для тих, хто виступає за право ненародженої дитини на життя, турбує саме моральний аспект питання….

Олег Гавриш про забезпечення права дитини на безпечний інформаційний простір