ЦІННОСТІ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»

Для себе ми сформулювали п’ять блоків суспільного життя, які є об’єктом нашого інтересу: Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я, Піклування і солідарність. Це наші цінності.

Безпечне суспільство
— відкрита влада і справедливі суди;
— протидія злочинності і корупції;
— гідна освіта і професійний розвиток;
— відповідальні засоби масової інформації;
— піклування про навколишнє природне середовище.

 

Повноцінна сім’я
— пріоритет інституту сім’ї у державній політиці і стратегії;
— шанування зв’язків між поколіннями;
— дошлюбний і сімейний супровід;
— відповідальне батьківство і шанобливе дитинство.

 

Релігійна свобода
— плекання поваги до національної християнської спадщини;
— підтримка місійної роботи церков;
— захист прав людей вільно і публічно сповідувати свою віру;
— викладання у школах курсу «Християнська етика».

 

Міцне здоров’я
— якісна медицина та охорона здоров’я;
— реалізація спортивних програм;
— протидія вживанню тютюну, алкоголю, наркотиків;
— профілактика поширення ВІЛ/СНІД.

 

Піклування і солідарніть
— організація і проведення доброчинних кампаній;
— піклування про хворих, самотніх і малозабезпечених;
— супровід осіб, що потрапили у складні обставини;
— соціальна реабілітація і адаптація.
Постійно триває формування команд по кожному з цих напрямків. Тому, незалежно від того, чи є у Вас організація, чи такої немає, і якщо Ви солідарні з цими пріоритетами, – будь ласка, вийдіть на зв’язок якнайшвидше. В особистому спілкуванні ми зможемо детально узгодити формат співпраці.

Економісти: Стамбульська конвенція — навантаження на держбюджет України
26.10.2020

Авторитетне видання Thepage опублікувало статтю про те, що наслідком ратифікаціїї Стамбульської конвенції стане надмірне навантаження на держбюджет України. У статті акцентується, що документ накладає на підписантів додаткові фінансові зобов’язання.

Конституційний суд Польщі: діти з вадами мають право жити
26.10.2020

У четвер, 22 жовтня, Конституційний суд Республіки Польща заборонив робити аборти у випадках, коли є певні дефекти розвитку дитини. Суд визнав факт того, що переривання вагітності суперечить конституційному праву на захист людського життя.

Україна і Польща посилюють діалог в контексті Стамбульської конвенції
23.10.2020

Делегація Інституту правової культури ORDO IURIS у п’ятницю перебувала у Києві. Ця авторитетна юридична організація, акредитована Європейським парламентом, досліджує ситуацію з ратифікацією Стамбульської конвенції в Україні. Протягом дня відбулася серія заходів і зустрічей – з журналістами, лідерами громадських організацій. Також пройшла аудієнція у надзвичайного і повноважного посла Республіки Польща в Україні.

Директор міжнародного юридичного центру: Стамбульска конвенція — проблемний документ
23.10.2020

Керівник Інституту «Ordo Iuris» Кароліна Павловська у своєму аналітичному матеріалі виклала основні аргументи щодо неефективності Стамбульської Конвенції. Керівник організації вважає, що у цьому міжнародному документі відсутні реальні механізми вирішення проблем насильства, але в ньому є намагання скасувати найголовніші цінності суспільства.

Обучение для тренеров по программе «Школа супружеской жизни». Набор участников продолжается
23.10.2020

Открыт набор участников на онлайн-курс для тренеров и учителей «Школа супружеской жизни». Узнайте больше об авторской программе обучения от Олега Олийныка — резидента Кабинета экспертов. А также, успейте зарегистрироваться до 2 ноября.

Амбассадори просімейного руху балотуются в місцеві ради
22.10.2020

Рух «Всі разом!» здійснює моніторинг кандидатів, чиї світоглядні позиції і програмні цілі відповідають місії та цінностям Руху «Всі разом!», які беруть участь у місцевих виборах. В рамках цього моніторингу ми виокремили кандидатів на посаду депутатів в місцеві ради з усіх областей України, які є друзями та партнерами Руху. Всі претенденти сповідують християнські цінності. Вказані нижче…

Атом VS Уголь: с чем выиграет Украина?
21.10.2020

Судьба атомной энергетики в Украине. Зачем правительство реализует политику уничтожения дешевой атомной энергетики в стране? Имеет ли здесь место монопольный сговор и господдержка теплоэнергетического сектора? Смотрите новый выпуск программы КАБИНЕТ ЭКСПЕРТОВ с участием Олега Гавриша.

Ізраїль та арабських світ: що змінюється прямо зараз
15.10.2020

Політика на Близькому Сході входить в нову фазу, коли старі конфлікти відходять у минуле, а їх місце заступають нові загрози. Денис Москалик у гостях програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ аналізує мирний поступ навколо Ізраїля. Дивіться новий випуск програми про те, що відбувається в арабському світі прямо зараз.

Як лікують і ховають у Києві інфікованих COVID-19
06.10.2020

Причиною смерті вже понад 4000 українців за останні півроку стала короновірусна інфекція. Це близько 2% від загальної кількості ідентифікованих хворих з цим діагнозом. Люди помирають, як правило, саме у стінах медичного закладу. Про те, що відбувається після смерті від COVID-19, як поводять себе лікарі і хто на цьому заробляє – читайте далі.

Ключ до ідентичності Донбасу. Чи варто Україні будувати нову стратегію?
30.09.2020

Ярослава Божко — директор Центру політичних студій «Доктрина» дав ексклюзивне інтерв’ю для Кабінета експертів. У черговому випуску ми обговорили проблему інтеграції окупованих територій Донбасу та формування ідентичності його місцевого населення.

Законом про медіа — проти медіа. Голосувати за цей проект закону не можна!
28.09.2020

350 тисяч грн штрафу та кримінальна відповідальність за критику способу життя ЛГБТ. Вводиться у закон поняття «мова ворожнечі» та запроваджується небезпечна контролююча вертикаль над усіма типами медіа. Разом із Сергій Томіленко, головою Національної спілки журналістів України, аналізуємо законопроект «Про медіа». Дивіться новий випуск програми КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ.

Про держбюджет на 2021 — яким він буде?
24.09.2020

На сайті Верховної Ради 14 вересня з’явився текст проекту закону про держбюджет на наступний рік. У Мінфіні проект назвали «Бюджетом можливостей для розвитку». Данило Монін — економічний експерт УІМ, проаналізував вітчизняну політику фіскального стимулювання бізнесу та монетарну підтримку населення в умовах карантинних обмежень.

Кропивницький, 8 червня, сімейний фестиваль