громадянський рух

Голова Руху — Турчинову і Яценюку щодо ситуації у східних областях України

Голові Верховної Ради України Турчинову О.В.

Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.

Шановний Олександре Валентиновичу!
Шановний Арсенію Петровичу!

Користуючись нагодою, висловлюю вам запевнення у повазі. І прошу вас звернути увагу на зазначену нижче інформацію і пропозиції.

Сталося так, що ввечері 27 квітня, перебуваючи на центральній площі міста Слов’янськ, я був затриманий і потрапив у полон до озброєних бойовиків, які вважають себе народними ополченцями проти «нелегітимної київської влади».

В ув’язненні я перебував 13 годин, зазнав відповідного психологічного тиску і фізичного насильства. Детальна розповідь про перебіг цієї історії вже опублікована у засобах масової інформації. Але, дякувати Богу, був звільнений і маю можливість звернутися до вас з цим листом. До того ж нині вважаю себе відповідальним сприяти тому, щоб і інші українські полонені опинилися на волі.

Поза всяким сумнівом, кожний полонений у Слов’янську або інших містах перебуває у надзвичайно важкому фізичному і психологічному стані. Не має можливості зв’язатися з зовнішнім світом, зазнає тортур. У зв’язку з цим наполегливо прошу про наступне:

1. ВЖИТИ УСІХ ЗАХОДІВ задля порятунку кожного громадянина України, який перебуває в полоні озброєних повстанців. Серед таких є також журналісти, громадські активісти і представники силових відомств. У разі необхідності і у крайньому випадку погодитися на те, щоб їх живих і неушкоджених обміняти на звільнення заарештованих бойовиків і сепаратистів. Я глибоко переконаний: органи державної влади мусять зробити все, щоб кожен громадянин України був впевненим у тому, що держава ним цінує і у разі загрози боротиметься за його порятунок, за його життя і свободу. Лише така державна політика буде сприяти зростанню і зміцненню бойового патріотичного духу учасників боротьби.

2. ВЕСТИ НЕОФІЦІЙНІ ПЕРЕГОВОРИ з тими лідерами повстанців, які є громадянами України. По-перше, переконати їх у тому, що офіційний Київ зробить усе для якнайшвидшої легітимізації усіх органів державної влади. По-друге, надати гарантії того, що усі регіони отримають право на повну автономність у формуванні своєї гуманітарної політики (мовне питання, трактування минулого, героїзація історичних осіб тощо). По-третє, повернутися до декларування і сповідування принципу позаблоковості і багатовекторності у зовнішній політиці.

Україна здатна здолати свою внутрішню кризу самостійно – за умови мудрих рішень, дій і декларацій. Постійне сподівання на допомогу інших країн і міждержавних організацій свідчить про інфантильність, веде у глухий кут і вбиває останні сподівання на порятунок.

Лише смирення перед Богом і щире почуття любові до українців з різними політичними і геополітичними поглядами допоможе всім нам збудувати єдину і міцну Українську державу. Зі свого боку налаштований усіляко сприяти цьому.

З повагою,
журналіст, голова Руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук.

pismo_rk_turchinov

Рух «Всі разом!» запрошує на Всеукраїнський Форум сім`ї у Києві
08.02.2019

1 березня у Києві пройде Всеукраїнський форум сім`ї. До участі у заході запрошено керівництво держави, урядовців, парламентарів, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, органів влади та органів місцевого самоврядування, релігійних організацій з усіх областей України. Всеукраїнський Форум сім`ї розпочнеться о 10:00 й триватиме до 18:00. Учасники заходу зберуться в «Українському домі», що по вулиці Хрещатик, 2….

Рух «Всі разом!» оголошує конкурс проектів заходів на сімейну тематику
06.02.2019

Отримати грант на організацію вуличного заходу на сімейну тематику стало можливо. Рух «Всі разом!» оголошує всеукраїнський конкурс для проведення тематичної події у місті. Переможцями стануть 5 населених пунктів, які отримають фінансування на суму 40 тисяч гривень. Організатори наголошують, щоб захід популяризував сімейні цінності; зображував важливість батьківства, материнства, дитинства; підтримував споріднений зв’язок між поколіннями; демонстрував красу…

ВІДБУВСЯ ФОРУМ ЛІДЕРІВ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»
04.02.2019

1 лютого 2019 у Києві відбувся Форум лідерів руху «Всі разом!». Подія зібрала близько 100 учасників. Впродовж цілого дня, делегати звітували, спільно планували та напрацьовували стратегію активностей у новому році, обговорювали спільні цінності та нагороджували найактивніших рухівців.  

ЛГБТ та вільні статеві стосунки – стара радянська традиція
27.12.2018

Панує стереотип, що гендер, толерантне ставлення до гомосексуальних відносин чи сексуальна вседозволеність належать до європейських цінностей, отже критики гендерної ідеології – це агенти Росії, які намагаються повернути в Україну в часи «совка» та захищають «цінності Московії». Але мало кому відомо, що гендер у своїй суті має марксистське походження і першою країною, де впроваджували сексуальну революцію…

КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПІДБИВ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА РІК
21.12.2018

20 грудня 2018 року в Києві відбулося  річне підсумкове засідання Кабінету експертів. Захід зібрав резидентів та запрошених гостей. У підсумку були напрацьовані та прийняті рішення по ключових питаннях порядку денного.

У Київській області просять Уряд ліквідувати посаду з гендерних питань
14.12.2018

Білоцерківська міська рада ухвалила рішення, в якому просить Кабінет міністрів звільнити Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерину Левченко. Документ містить також вимогу про ліквідацію зазначеної посади, яка «викликає чимало суперечностей у суспільстві».

Науковці закликають Кабмін ліквідувати посаду уповноваженого з питань гендерної політики
29.12.2018

Науковці у відкритому листі висловили своє занепокоєння щодо захисту суспільної моралі, сімейних цінностей в Україні, що пов’язане, зокрема, із перевищенням меж своїх повноважень Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики. Вчені підтримали заяву Секретаря РНБО Олександра Турчинова про небезпеку гендерної ідеології, і, зокрема, наголосили, що питання суспільної моралі та захисту інституту сім’ї є об’єктом національної безпеки…

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОСІМЕЙНУ І АНТИГЕНДЕРНУ ПОЗИЦІЮ СЕКРЕТАРЯ РНБО
21.12.2018

Станом на 20 грудня 2018 року 68 рад різних рівнів (в тому числі 12 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради представляють інтереси понад 20 млн. українців.

Понад 300 громадських організацій закликають змінити Стамбульську Конвенцію
14.12.2018

Понад три сотні неурядових громадських організацій з 9 країн Європи, включаючи Україну, ініціюють поправки до Стамбульської Конвенції з метою усунення положень гендерної ідеології, які стоять на заваді її ратифікації.

Просимо прем’єр-міністра України вгамувати головну «гендерну політикиню» Левченко
11.12.2018

Прем’єр-міністру України                                                                                                                              Гройсману В. Б.      Шановний Володимире Борисовичу! Користуючись нагодою, висловлюємо Вам запевнення у глибокій повазі. Станом на 7 грудня 2018 року 65 рад різних рівнів (в тому числі 11 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради…

Оновлений проект Рішення місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї
23.11.2018

До розгляду пропонується новий проект РІШЕННЯ місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї на рівні адміністративно-територіальної одиниці і на рівні загальнодержавному.

ЗВЕРНЕННЯ БАТЬКІВ ДО МОН ЩОДО ЗАГРОЗ Т.З. «СЕКСУАЛЬНОЇ ОСВІТИ» У ШКОЛАХ (ПРОЕКТ)
19.11.2018

ПРОЕКТ Міністру освіти і науки України Гриневич Л. М. Шановна Ліліє Михайлівно! Інформуємо Вас, що у навчальному закладі ____________, де навчаються наші діти, проходять лекції із так званої «сексуальної освіти». Під час таких лекцій дітям в позитивному контексті розповідають про мастурбацію, секс із однолітками, одностатеві стосунки, контрацептиви. Також є неприпустимим, що так звані «одностатеві партнерства»…

Відгуки пасторів та служителів зі всієї України про Форум "Всі разом!"