громадянський рух

Голова Руху — Турчинову і Яценюку щодо ситуації у східних областях України

Голові Верховної Ради України Турчинову О.В.

Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.

Шановний Олександре Валентиновичу!
Шановний Арсенію Петровичу!

Користуючись нагодою, висловлюю вам запевнення у повазі. І прошу вас звернути увагу на зазначену нижче інформацію і пропозиції.

Сталося так, що ввечері 27 квітня, перебуваючи на центральній площі міста Слов’янськ, я був затриманий і потрапив у полон до озброєних бойовиків, які вважають себе народними ополченцями проти «нелегітимної київської влади».

В ув’язненні я перебував 13 годин, зазнав відповідного психологічного тиску і фізичного насильства. Детальна розповідь про перебіг цієї історії вже опублікована у засобах масової інформації. Але, дякувати Богу, був звільнений і маю можливість звернутися до вас з цим листом. До того ж нині вважаю себе відповідальним сприяти тому, щоб і інші українські полонені опинилися на волі.

Поза всяким сумнівом, кожний полонений у Слов’янську або інших містах перебуває у надзвичайно важкому фізичному і психологічному стані. Не має можливості зв’язатися з зовнішнім світом, зазнає тортур. У зв’язку з цим наполегливо прошу про наступне:

1. ВЖИТИ УСІХ ЗАХОДІВ задля порятунку кожного громадянина України, який перебуває в полоні озброєних повстанців. Серед таких є також журналісти, громадські активісти і представники силових відомств. У разі необхідності і у крайньому випадку погодитися на те, щоб їх живих і неушкоджених обміняти на звільнення заарештованих бойовиків і сепаратистів. Я глибоко переконаний: органи державної влади мусять зробити все, щоб кожен громадянин України був впевненим у тому, що держава ним цінує і у разі загрози боротиметься за його порятунок, за його життя і свободу. Лише така державна політика буде сприяти зростанню і зміцненню бойового патріотичного духу учасників боротьби.

2. ВЕСТИ НЕОФІЦІЙНІ ПЕРЕГОВОРИ з тими лідерами повстанців, які є громадянами України. По-перше, переконати їх у тому, що офіційний Київ зробить усе для якнайшвидшої легітимізації усіх органів державної влади. По-друге, надати гарантії того, що усі регіони отримають право на повну автономність у формуванні своєї гуманітарної політики (мовне питання, трактування минулого, героїзація історичних осіб тощо). По-третє, повернутися до декларування і сповідування принципу позаблоковості і багатовекторності у зовнішній політиці.

Україна здатна здолати свою внутрішню кризу самостійно – за умови мудрих рішень, дій і декларацій. Постійне сподівання на допомогу інших країн і міждержавних організацій свідчить про інфантильність, веде у глухий кут і вбиває останні сподівання на порятунок.

Лише смирення перед Богом і щире почуття любові до українців з різними політичними і геополітичними поглядами допоможе всім нам збудувати єдину і міцну Українську державу. Зі свого боку налаштований усіляко сприяти цьому.

З повагою,
журналіст, голова Руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук.

pismo_rk_turchinov

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи
10.09.2018

Рух «Всі разом!» презентує реєстр Рішень місцевих рад різного рівня на захист сім’ї. База даних зі списком і сканованими документами опублікована на спеціально створеному сайті: www.vsirazom.ua/council Ресурс має назву «Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи». Він постійно оновлюється, додається інформація про нові ухвали у нових регіонах.

НЕЗАБАРОМ У МИКОЛАЄВІ ПРОЙДЕ ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!»
07.09.2018

Миколаїв готується до проведення християнського громадянського Форуму «Всі разом!». Експертний діалог покликаний мобілізувати та кваліфікувати профільне середовище християн у питанні суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ЕКСПЕРТИ КАБІНЕТУ НАПРАЦЮВАЛИ СТРАТЕГІЮ УЧАСТІ ТА ВПЛИВУ
07.09.2018

Чергове засідання резидентів Кабінету зібрало учасників спільноти та запрошених гостей з різних регіонів України. Формат зустрічі передбачав виступи та відкриту дискусію по різним питанням. Результатом засідання стало напрацювання практичних рекомендацій та складання порядку денного на міжсесійний період.

50 місцевих рад стали на захист інституту сім’ї
05.09.2018

Депутати 50 місцевих рад всіх рівнів звернулися до центральних органів державної влади із вимогою захистити інститут сім’ї в Україні та заборонити пропаганду і унормування одностатевих відносин.

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Знам'янка, 26 травня, сімейний фестиваль