НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ
РОЗВИТКУ НОВИХ ЛІДЕРІВ І УПРАВЛІНЦІВ
Для суспільних і державних перетворень
на основі християнських цінностей
ФОРУМ 20-21 квітня 2018
Полтава
вул. М. Бірюзова, 63
РЕЄСТРАЦІЯ
Наша місія
Через нових лідерів і управлінців утвердити авторитет християнських цінностей і євангельських постулатів як найкращий базис для побудови успішного, справедливого і демократичного суспільства.
Про проект
Українське суспільство має потужний запит на появу нової генерації human community of specialists – спільноти фахівців з різних галузей суспільного життя. Вони мають запропонувати державі і суспільству нові підходи в організації соціальних, політичних, економічних, культурних, освітніх, управлінських, інформаційних процесів. І ця нова стратегія базуватиметься на основі християнських цінностей і євангельських постулатів.

Маємо завдання спільно напрацювати і реалізувати стратегію кращих перетворень в Україні; запропонувати і продемонструвати практичні шляхи для успішного сталого розвитку держави.
Сім
ключових сфер
  • • сім'я і шлюб
  • • освіта та інновації
  • • медіа та комунікація
  • • культура і мистецтво
  • • економіка і підприємництво
  • • політика і влада
  • • громадський і громадянський сектор
Стратегія трьох рівнів
«Мобілізація. Мотивація. Концентрація»

Одноденна подія, яка проводиться у різних містах України. Мета – мобілізація і мотивація зацікавлених людей. Захід збирає лідерів громадських організацій і рухів, соціальних підприємців, церковних служителів, співробітників органів місцевої влади, кваліфікованих професіоналів,студентів і просто зацікавлених людей.

Спікерами є відомі лідери і ключові персони з зазначених семи сфер. Вони пропонують глобальне бачення суспільних перетворень на базі християнського світогляду.

Кожний виступ спікера покликаний передати стратегію. Спонукати учасників персонально долучитися до суспільних змін, стати лідерами і виконавцями в процесі трансформації України.

«Кваліфікація. Майстерність. Компетентність».

Всі учасники Форуму отримають особливу можливість пройти поглиблене навчання. Це – кількаденна програма кваліфікаційної підготовки фахівців для громадських перетворень на основі християнських цінностей.

Найкращі викладачі приїжджають до міста для ділення досвідом і навичками. Вони дають слухачам розуміння предмету, а також пропонують перевірену тактику і методологію ефективних дій у семи ключових сферах.

Принцип активного навчання і зворотного зв’язку реалізується у підготовці домашніх завдань і відкритому діалозі. Слухачі отримають персональний прикладний посібник для самопідготовки і підвищення власної компетенції для практичних дій.

«Лідерство. Відповідальність. Рішення»

Результатом проведення Форуму і Сесій є відбір найбільш підготовлених нових лідерів та управлінців. Формація цих людей називається «Всі разом! Кабінет». Вони усвідомлюють особисту відповідальність за генерацію нових ідей і реалізацію найкращих рішень для державних трансформацій і суспільних перетворень.

Їхнє завдання – аналізувати процеси і тенденції, а головне – пропонувати проекти рішень для міст і держави. У тому числі шляхом розробки стратегій, написання доповідей, підготовки законопроектів.

Резиденти Кабінету експертів є публічними особами, виступають у засобах масової інформації, формують суспільний порядок денний. Вони – кваліфіковані лідери і виконавці в процесі суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ВИКЛАДАЧІ ТА ЕКСПЕРТИ
Оксана Горяєва
Директор приватної загальноосвітньої школи "Початок мудрості"
Павло Валенчук
Пастор церкви Преображення Господнього

Магістр теології. Письменник, громадський діяч.

Альбіна Паренюк
Президент Благодійного фонду "Дари навчання", співзасновник Міжнародного альянсу для розвитку християнської освіти

Працює в Лабораторії постнеокласичних досліджень при Національній Академії Наук України. Вивчає і викладає методологію концепції цілісності в розвитку суспільства. Виступає експертом-аналітиком в системі організації дошкільної та інклюзивної освіти, а також методології заснування приватних закладів освіти. Розробляє законодавчі ініціативи по реформуванню освітньої галузі.

Ігор Галенко
Головний режисер, заслужений працівник культури України
Максим Слободян
Депутат Фастівської міської ради

Спільно з відділом економіки Фастівської міської ради, а також за сприяння Фундації «Східна Європа» розробив Положення і програму «Громадського бюджету». А також, склав положення про систему електронних петицій. Виступав за створення у місті Молодіжного коворкінгового центру. Був співавтором Проекту «Фастів-місто квітів», який здобув перемогу в конкурсі від Ради Європи і отримав найвищу нагороду.

Руслан Кухарчук
Голова руху «Всі разом!», президент Асоціації «Новомедіа»

Журналіст, громадський діяч. Реалізує проекти в сфері адвокації та захисту християнських цінностей у позацерковному контексті. Ініціатор всеукраїнської кампанії в сфері суспільного лідерства і державних перетворень, яка складається з трьох рівнів: Форум, Сесії та Кабінет. Мета – напрацювати і реалізувати бачення кращих перетворень в Україні. Очолює Асоціацію журналістів «Новомедіа» та оргкомітет щорічного міжнародного Новомедіа Форуму. Автор двох книг – «Десятка» і «Мандат». Співавтор і редактор книги «Новий журналіст».

Олена Хачатрян
Голова Житомирського благодійного фонду "Сім'я", засновниця всеукраїнських та міжнародних фестивалів
Зиновій Свереда
Доктор соціальної економіки, голова Українського кооперативного альянсу, президент Академії Етики та Економіки
ЕКСПЕРТИЗА
Новини