НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ
РОЗВИТКУ НОВИХ ЛІДЕРІВ І УПРАВЛІНЦІВ
Для суспільних і державних перетворень
на основі християнських цінностей
ФОРУМ 28-29 червня 2018
Кривий Ріг
вул. Володимира Великого, 69
Авто-Стиль, ІІ поверхРЕЄСТРАЦІЯ
Наша місія
Через нових лідерів і управлінців утвердити авторитет християнських цінностей і євангельських постулатів як найкращий базис для побудови успішного, справедливого і демократичного суспільства.
Про проект
Українське суспільство має потужний запит на появу нової генерації human community of specialists – спільноти фахівців з різних галузей суспільного життя. Вони мають запропонувати державі і суспільству нові підходи в організації соціальних, політичних, економічних, культурних, освітніх, управлінських, інформаційних процесів. І ця нова стратегія базуватиметься на основі християнських цінностей і євангельських постулатів.

Маємо завдання спільно напрацювати і реалізувати стратегію кращих перетворень в Україні; запропонувати і продемонструвати практичні шляхи для успішного сталого розвитку держави.
Сім
ключових сфер
  • • сім'я і шлюб
  • • освіта та інновації
  • • медіа та комунікація
  • • культура і мистецтво
  • • економіка і підприємництво
  • • політика і влада
  • • громадський і громадянський сектор
Стратегія трьох рівнів
«Мобілізація. Мотивація. Концентрація»

Одноденна подія, яка проводиться у різних містах України. Мета – мобілізація і мотивація зацікавлених людей. Захід збирає лідерів громадських організацій і рухів, соціальних підприємців, церковних служителів, співробітників органів місцевої влади, кваліфікованих професіоналів,студентів і просто зацікавлених людей.

Спікерами є відомі лідери і ключові персони з зазначених семи сфер. Вони пропонують глобальне бачення суспільних перетворень на базі християнського світогляду.

Кожний виступ спікера покликаний передати стратегію. Спонукати учасників персонально долучитися до суспільних змін, стати лідерами і виконавцями в процесі трансформації України.

«Кваліфікація. Майстерність. Компетентність».

Всі учасники Форуму отримають особливу можливість пройти поглиблене навчання. Це – кількаденна програма кваліфікаційної підготовки фахівців для громадських перетворень на основі християнських цінностей.

Найкращі викладачі приїжджають до міста для ділення досвідом і навичками. Вони дають слухачам розуміння предмету, а також пропонують перевірену тактику і методологію ефективних дій у семи ключових сферах.

Принцип активного навчання і зворотного зв’язку реалізується у підготовці домашніх завдань і відкритому діалозі. Слухачі отримають персональний прикладний посібник для самопідготовки і підвищення власної компетенції для практичних дій.

«Лідерство. Відповідальність. Рішення»

Результатом проведення Форуму і Сесій є відбір найбільш підготовлених нових лідерів та управлінців. Формація цих людей називається «Всі разом! Кабінет». Вони усвідомлюють особисту відповідальність за генерацію нових ідей і реалізацію найкращих рішень для державних трансформацій і суспільних перетворень.

Їхнє завдання – аналізувати процеси і тенденції, а головне – пропонувати проекти рішень для міст і держави. У тому числі шляхом розробки стратегій, написання доповідей, підготовки законопроектів.

Резиденти Кабінету експертів є публічними особами, виступають у засобах масової інформації, формують суспільний порядок денний. Вони – кваліфіковані лідери і виконавці в процесі суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ВИКЛАДАЧІ ТА ЕКСПЕРТИ
Руслан Кухарчук
Голова руху «Всі разом!», президент Асоціації «Новомедіа»

Журналіст, громадський діяч. Реалізує проекти в сфері адвокації та захисту християнських цінностей у позацерковному контексті. Ініціатор всеукраїнської кампанії в сфері суспільного лідерства і державних перетворень, яка складається з трьох рівнів: Форум, Сесії та Кабінет. Мета – напрацювати і реалізувати бачення кращих перетворень в Україні. Очолює Асоціацію журналістів «Новомедіа» та оргкомітет щорічного міжнародного Новомедіа Форуму. Автор двох книг – «Десятка» і «Мандат». Співавтор і редактор книги «Новий журналіст».

Олег Подкопаєв
Пастор церкви "Дім Хліба-Західний"

Депутат Центрально-міської районної ради в Кривому Розі

Олеся Шніцер
Координатор освітніх програм Християнської Служби Порятунку у сфері фінансової грамотності

Провідний спеціаліст сектору фінансової грамотності відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Автор тренінгу «Добрий управитель: що Біблія говорить про гроші».

Олена Хачатрян
Голова Житомирського благодійного фонду "Сім'я", засновниця всеукраїнських та міжнародних фестивалів
Альбіна Паренюк
Президент Благодійного фонду "Дари навчання", співзасновник Міжнародного альянсу для розвитку християнської освіти

Працює в Лабораторії постнеокласичних досліджень при Національній Академії Наук України. Вивчає і викладає методологію концепції цілісності в розвитку суспільства. Виступає експертом-аналітиком в системі організації дошкільної та інклюзивної освіти, а також методології заснування приватних закладів освіти. Розробляє законодавчі ініціативи по реформуванню освітньої галузі.

Павло Валенчук
Пастор церкви Преображення Господнього

Магістр теології. Письменник, громадський діяч.

Роман Полікровський
Міський голова Збаража

Співзасновник та керівник Тернопільської обласної благодійної організації «Дім Милосердя».

Обраний головою постійної комісії з питань духовності, культури, мистецтва та національного відродження Збаразької районної ради. Сприяв прийняттю рішення «Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів» та підписав Угоду мерів.

Кардинально змінив підхід в розпорядженні майном комунальної власності, земельного та водних ресурсів, робіт соціальної сфери. Відлагодив міцну співпрацю зі Збаразькою районною державною адміністрацією та Збаразькою районною радою. Відновив співпрацю з польськими містами-побратимами Глубчіце і Любомеж а також налагодив партнерство з польськими містами Болеславець і Замость.

В 2015 році з рук Архієпископа Митрополита Львівського Римсько-католицької Церкви Мечислава Мокшицького отримав медаль Ладіслава Керніцького, нагороджений Грамотою Верховної ради України та Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

 

Ігор Плохой
Депутат Вилківської об’єднаної територіальної громади

З листопада 2015 по січень 2018 рр. обіймав посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійської міської ради. З листопада 2017 року і по цей час – депутат Вилківської об’єднаної територіальної громади.

Має досвід активної громадської діяльності. Голова ГО «Капеланське служіння війську» та ГО «Християнський національний фронт».

ЕКСПЕРТИЗА
Новини