НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ
РОЗВИТКУ НОВИХ ЛІДЕРІВ І УПРАВЛІНЦІВ
Для суспільних і державних перетворень
на основі християнських цінностей
ФОРУМ 17-18 листопада 2017,
Тернопіль,
готельний комплекс Pallada,
вул. С. Будного, 1РЕЄСТРАЦІЯ
Наша місія
Через нових лідерів і управлінців утвердити авторитет християнських цінностей і євангельських постулатів як найкращий базис для побудови успішного, справедливого і демократичного суспільства.
Про проект
Українське суспільство має потужний запит на появу нової генерації human community of specialists – спільноти фахівців з різних галузей суспільного життя. Вони мають запропонувати державі і суспільству нові підходи в організації соціальних, політичних, економічних, культурних, освітніх, управлінських, інформаційних процесів. І ця нова стратегія базуватиметься на основі християнських цінностей і євангельських постулатів.

Маємо завдання спільно напрацювати і реалізувати стратегію кращих перетворень в Україні; запропонувати і продемонструвати практичні шляхи для успішного сталого розвитку держави.
Сім
ключових сфер
  • • сім'я і шлюб
  • • освіта та інновації
  • • медіа та комунікація
  • • культура і мистецтво
  • • економіка і підприємництво
  • • політика і влада
  • • громадський і громадянський сектор
Стратегія трьох рівнів
«Мобілізація. Мотивація. Концентрація»

Одноденна подія, яка проводиться у різних містах України. Мета – мобілізація і мотивація зацікавлених людей. Захід збирає лідерів громадських організацій і рухів, соціальних підприємців, церковних служителів, співробітників органів місцевої влади, кваліфікованих професіоналів,студентів і просто зацікавлених людей.

Спікерами є відомі лідери і ключові персони з зазначених семи сфер. Вони пропонують глобальне бачення суспільних перетворень на базі християнського світогляду.

Кожний виступ спікера покликаний передати стратегію. Спонукати учасників персонально долучитися до суспільних змін, стати лідерами і виконавцями в процесі трансформації України.

«Кваліфікація. Майстерність. Компетентність».

Всі учасники Форуму отримають особливу можливість пройти поглиблене навчання. Це – кількаденна програма кваліфікаційної підготовки фахівців для громадських перетворень на основі християнських цінностей.

Найкращі викладачі приїжджають до міста для ділення досвідом і навичками. Вони дають слухачам розуміння предмету, а також пропонують перевірену тактику і методологію ефективних дій у семи ключових сферах.

Принцип активного навчання і зворотного зв’язку реалізується у підготовці домашніх завдань і відкритому діалозі. Слухачі отримають персональний прикладний посібник для самопідготовки і підвищення власної компетенції для практичних дій.

«Лідерство. Відповідальність. Рішення»

Результатом проведення Форуму і Сесій є відбір найбільш підготовлених нових лідерів та управлінців. Формація цих людей називається «Всі разом! Кабінет». Вони усвідомлюють особисту відповідальність за генерацію нових ідей і реалізацію найкращих рішень для державних трансформацій і суспільних перетворень.

Їхнє завдання – аналізувати процеси і тенденції, а головне – пропонувати проекти рішень для міст і держави. У тому числі шляхом розробки стратегій, написання доповідей, підготовки законопроектів.

Резиденти Кабінету експертів є публічними особами, виступають у засобах масової інформації, формують суспільний порядок денний. Вони – кваліфіковані лідери і виконавці в процесі суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ВИКЛАДАЧІ ТА ЕКСПЕРТИ
ЕКСПЕРТИЗА
Новини